Lemurka Lemurka komentáře u knih

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Knihu jsem po 70 stránkách odložila, už během nich jsem začala přeskakovat nudný popis. Vtažení do děje se nekonalo. Navíc mi vadilo téma - hlavní "hrdinka" (neschopná třicátnice) těží z masakru své rodiny a jde jí jen o peníze ...

10.08.2017 1 z 5

Manželka, která utekla Manželka, která utekla Tess Stimson

Příjemné odpočinkové čtení, jednu hvězdu seberu za přípomný čas, který mi vadí.
Určitě si od autorky ještě něco přečtu.

08.08.2017 4 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Kniha se mi nelíbila (nedočtěno), film ano (většinou to bývá naopak)

03.08.2017 1 z 5

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

Kniha mě nevtáhla do děje, proto jsem jí odložila. Navíc mi vadí používání přítomného času, což začíná být u současných autorů celkem běžné, asi je to "IN", přitom se to čte příšerně a ruší mě to.

03.08.2017 1 z 5

Kouzelník ze Lhasy Kouzelník ze Lhasy David Michie

Začátek knihy vypadal slibně, postupně mě začla nudit. Po rozuzlení jsem knihu odložila, stačilo.
Souhlas se čtenářkou vandalka, vystihla to přesně, není co dodat.

02.08.2017 1 z 5

Lazarovy ženy Lazarovy ženy Marina Lvovna Stěpnova

Knihu jsem po první kapitole odložila, neseděl mi styl psaní, nešlo se začíst...

02.08.2017 1 z 5

Neúplná mozaika Neúplná mozaika Joy Fielding

Má oblíbená autorka nezklamala, kniha se četla dobře.

26.07.2017 4 z 5

Poslední žid Poslední žid Noah Gordon

Četla jsem 3 knihy od autora, které se mi líbily. Tato mě do děje nevtáhla a po 100 stránkách ji odložila.

04.07.2017 1 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Prvních 150 stránek mě nudilo, už jsem myslela, že nedočtu. Pak se to sice rozjelo, ale bylo to celé takové chaotické a překombinované. Konec šokoval, ale já si přišla podvedená.
Triologie mnohem lepší.

03.07.2017 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Má první kniha na toto téma. Silný příbeh, který ve mě ještě dlouho zůstane. Konec mě hodně překvapil.

24.06.2017 5 z 5

Vlak naděje Vlak naděje Christina Baker Kline

Moc pěkná a zajímavá kniha, víc se mi líbilo vypravění Vivien. Neuvěřitelné, co tak malá holčička zažila ... Konec jsem očekávala trochu jiný.

06.06.2017 5 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Hezký příběh, nicméně příliš natahovaný, místy nudný, linie příbuzných zbytečné-nebavili mě číst. Konec knihu trochu vylepšil, ale za mě to je průměr. Autor má lepší knihy.

06.06.2017 3 z 5

Hříšník z Vysočiny Hříšník z Vysočiny Hannah Howell

Nedočteno, jednoduchá kniha pro nenáročné čtenáře.

30.05.2017 1 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Kniha mě zklamala, čekala jsem více. Nápad dobrý, bohužel styl psaný velmi jednoduchý pro nenáročné čtěnáře. Začla jsem Veronikou, už v půlce mě to nebavilo, těžko uvěřitelné situace, navíc mi byla dost nesympatická. Působilo to na mě jako průměrný dívčí románek. S Jáchymem už jsem nehodlala ztrácet čas, dám přednost lepším dílům.

16.05.2017 2 z 5

Nebezpečná zóna Nebezpečná zóna Joy Fielding

Námět zajímavý, konec šokující, čtivé. Nicméně tuto knihu bych zařadila mezi ty slabší od autorky.

12.05.2017 3 z 5

Svatba Svatba Nicholas Sparks

Příjemné oddechové čtení. Knihu více ocení dámy, které jsou v dlouhodobém vztahu s mužem. Příběh je zamyšlením nad tím, že na manželství se musí pracovat neustále, aby si po odchodu dětí měli stále co říct ....

01.05.2017 4 z 5

Ztracená Ztracená Joy Fielding

Mě se kniha zrovna nelíbila (sice čtivá jako vždy, celkem zdlouhavá, a ten konec mi nesedl), jsou mnohem lepší od této autorky.

20.04.2017 3 z 5

Pyramida Pyramida Tom Martin

Kniha celkem čtivá, zajímavé téma, pekná místa. Bradavička to vystihla přesně. Za mě průměr.

03.04.2017 3 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Napínavé od začátku do konce. Neuvěřitelné, jak to v jiných zemích funguje... S ženami se tu zachází jako s kusem hadru.
Pro mě byl nejsilnější moment samotný útěk, riskovali život, měli ohromné štěstí, že to zvládli a přežili. ještě ted mi z toho běhá mráz po zádech.

23.03.2017 5 z 5

Ma vie: Můj život Ma vie: Můj život Marc Chagall

Kniha mě neoslovila, neseděl mi styl psaní. Nedočteno.

23.03.2017 1 z 5