Hříšník z Vysočiny

Hříšník z Vysočiny https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164271/murray-family-hrisnik-z-vysociny-UkO-164271.jpg 4 82 11

Murray Family série

Romantický příběh ze skotské Vysočiny. Známý sukničkář Tormand Murray se jednoho rána probudí vedle mrtvé milenky, kterou někdo před smrtí krutě mučil. Tormandovi je jasné, že někdo chtěl, aby byl považován za vraha. Když je za několik dnů zavražděna další z řady jeho bývalých milenek, vyhledá Tormand na radu přítele pomoc krásné „čarodějnice“ Morainn. Je známá tím, že mívá vidění a sny, v nichž se jí zjevuje pravda a někdy i budoucnost. Při prvním setkání oba mladí lidé pocítí vzájemnou přitažlivost. Morainn začne Tormandovi pomáhat i přesto, že jí hrozí veliké nebezpečí. Cítí, že rytíř je jejím osudem, třebaže ona není urozeného původu. Tormand se do Morainn také zamiluje, jen si cit zatím nechce přiznat. O život mezitím přijde další žena a situace je čím dál nebezpečnější. Podaří se vrahovi shodit vinu za vraždy na Tormanda? Nečeká na Morainn stejně krutý osud jako na bývalé Tormandovy milenky?... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Oldag

Highland Sinner , 2008

petraj30
14.08.2019 5 z 5

Trochu jiné pokračování rodu Murrayů, ale moc se mi to líbilo

Terisek99
03.02.2019 5 z 5

Tato knížka se mi velice líbila. Byla napínavá. Doporučuji.

Ivusak7
30.03.2018 5 z 5

Tahle knížka mě nadchla, lišila se od předchozích knih. Za me výborný příběh a musim ohodnotit 5*

DUNIKO
24.01.2018 3 z 5

No přečetla jsem hodně knížek od Hannah Howell a rodině Murrayu ale tahle byla tak nějak hluchá o oproti ostatním.

Lemurka
30.05.2017 1 z 5

Nedočteno, jednoduchá kniha pro nenáročné čtenáře.

Barbora H
15.08.2016 3 z 5

Kniha nebyla úplně špatná, ale nemám ráda čtení o lidech s vidinami apod., takže mě moc nezaujala...

mac.martina
01.08.2016 5 z 5

Pěkný příběh jak se nenapravitelný záletník dokáže kvůli jedné vyjímečné ženě změnit.

Knížka se mi líbila a dobře se mi četla. Přečetla jsem jí skoro jedním dechem jakmile jsem se do ní začetla hned v první kapitole.

Knížky od této autorky mám ráda a zatím mě nikdy nezklamaly. Obvlášť mám ráda její příběhy z vysočiny :-)

Knížku určitě doporučuju :-)

cukrovka
27.08.2015 5 z 5

Příjemné čtení, romantika je tam propojena s detektivkou.

havrmoni
04.05.2015 5 z 5

Hezká romantika,napětí i dobrodružství. Jen mě mrzí,že ještě není přeložená kniha Protector,protože je o Simonovi,který se tu objevuje už ve druhé knize a měl by být před Mstitelem,který už je vydaný.

lela25
03.04.2014 5 z 5

Mě se kniha moc líbila,byla zajímavá a napínavá.Pěkně se čte.

maryzka
29.06.2013 2 z 5

Pěkná romantika s nádechem detektivky. Tato kniha nevěděla jsem jak ji hodnotit do poloviny to byla vražda, která se řešila s pomocí ženy, která měla vidění spíš šestý smysl. Od druhé poloviny kdy je nalezen vrah tak se řeší vztah mezi hlavními hrdiny. Řekla bych, že tato kniha je nemastná neslaná, kdyby nebylo pokračování o rodině Murraryových tak bych ji snad ani neměla v knihovně.Sice to není odpad a jedna hvězdička by byla zas nespravedlivá, neboť od poloviny knihy se to dá číst.