Lemurka

Zuzanin dechZuzanin dechJ. Katalpa (pseudonym)

Jdu proti proudu, me ti soucasni čeští autoři prostě cist nejdou, a tato kniha to opět potvrdila. Styl psaní mi neseděl už hned od začátku, proto jsem se dal netrapila. Na toto téma jsem už pár knih přečetla...

Sestra SlunceSestra SlunceLucinda Riley

Moc hezky díl. Za mě první a tento nejlepší, byl trochu jiný než všechny předchozí.

Konec prokrastinaceKonec prokrastinacePetr Ludwig

Spoustu věcí jsem už slyšela z Petrovych webinaru, takže jsem se v podstatě nic nového nedozvěděla. Knihu hodnotím celkem kladne.

25.10.2021

Revoluce zevnitřRevoluce zevnitřMichael Neill

Kdybych se rok nezabývala třemi principy diky škole Akademie lidskeho potenciálu, tak bych tuto knihu nechápala. Není divu, že ji ostatní čtenáři takto soudí. Pokud máte nejake povědomí o tom nebo se chcete dozvědět, jak funguje myslenka, ze ona nám způsobuje pocity a následně chování, a zároveň chcete na sobe pracovat, tak je kniha určena pro vás.

05.09.2021

Sestra s perlouSestra s perlouLucinda Riley

Opět krásná kniha z této serie

05.09.2021

Sestra ve stínuSestra ve stínuLucinda Riley

Další krásná kniha z této série.

20.06.2021

Sedm sesterSedm sesterLucinda Riley

Skvělý námět pro serii několika knih, zivot šesti sester, kdy každá kniha začíná stejne. Pro autorku to asi nebylo snadné, aby se do toho nezamotala, kdyz v dalsi knize pise to same, jen z úhlu jiné sestry.. Mam rada knihy, kde se dej odehrává v přítomnosti i minulosti. ..
Moc pěkný příběh, zajimave bylo dozvědět se i něco o stavbě sochy v Riu či životě umělců v Paříži..

19.05.2021

Čas vlčích mákůČas vlčích mákůCorina Bomann

Krásný pribeh.

11.05.2021

Zlatá zeměZlatá zeměBarbara Wood

Krásná knížka, příběh se mi moc líbil.

24.04.2021

PřítelkyněPřítelkyněTáňa Keleová-Vasilková

Jednoduchá kniha, přečetla jsem vic nez půlku a nebavilo mě to, poradne žádný dej. Všechny 3 ženy mi byly nesympaticke a jejich chování mi přišlo neuveritelne.

10.04.2021

Levandulová zahradaLevandulová zahradaLucinda Riley

Krásný pribeh. Především ta cast z minulosti byla skvělá, jen bych si přála jiné zakončení. Knihu si určitě přečtu ještě jednou.

08.04.2021

Sůl mořeSůl mořeRuta Sepetys

Ze začátku jsem se nemohla zacist, krátké příběhy několika postav mi nesedely, bylo těžké se v nich orientovat. Lodní neštěstí bylo popsáno na posledních pár stránkách, což byla velká škoda. Neboť námět knihy ma velky potenciál, který nebyl dle mého názoru plne využit. Konec se mi zdál rovněž úseknuty. Jsem rada, ze jsem knihu docetla, a dozvěděla se o této tragedii.

02.04.2021

Babička pozdravuje a omlouvá seBabička pozdravuje a omlouvá seFredrik Backman

Na tuhle knihu jsem se těšila. Byla pro mě ale zklamáním, nemohla jsem se začít, neseděl mi styl psaní, dej ani příběhy ze snu me nebavily. Knihu jsem odložila po 100 stranách, dal už jsem se trápit nehodlala.

02.04.2021

Alžběta a NinaAlžběta a NinaJana Poncarová

Do knihy jsem se nemohla zacist, neseděl mi styl psaní. Po 100 stranách jsem knihu odložila.

24.03.2021

Na špatném místěNa špatném místěJoy Fielding

Další dobra kniha od me oblíbené autorky, ktere nic nechybí. Ale podruhé bych ji už nečetla, ma lepsi.

20.03.2021

Spřízněná dušeSpřízněná dušeNicholas Sparks

Krásný příběh, který si ještě někdy přečtu znova.

14.03.2021

ZapomenutáZapomenutáCatherine McKenzie

Knížka se četla dobře, jen to bylo takové jednoduché, předvídatelné. Pokus o detektivní zápletku me nudil. Emmu bych tipovala spise na pubertacku než zenu pres 30. Škoda že tam bylo tak málo z Afriky, námět zajímavý, jen úplně nevyužitý.

09.03.2021

Šepot vzdálených chvilŠepot vzdálených chvilKate Morton

Prvních 86 stran se četlo dobře, vypadalo to nadějně. Pak jako kdyby to psal někdo jiný, přišla sálodlouhá nuda, samé popisy, žádná přímá řeč. To mě číst nebaví. Začala jsem přeskakovat, až mě to už nezajímalo vůbec. Toto bylo má druhá kniha od autorky, nevim, zda si ještě nějakou přečtu.

07.03.2021

Nízký tlakNízký tlakSandra Brown

Další skvělá kniha od autorky, četla se jedním dechem. Rozuzlení příběhu překvapilo.

03.03.2021

Sny o páduSny o páduKaren White

Moc pěkný příběh, stojí za přečtení.

28.02.2021

Nelítostné slunceNelítostné slunceRay Müller

(+ SPOILER) Kniha nebyla špatná, jen mohla trochu rychleji plynout. Konec bych si přála jiný, tohle bylo kruté...

09.02.2021

Milostný dopisMilostný dopisLucinda Riley

Mě se to moc líbilo, obzvlášť druhá pulka knihy byla napínavá a byla jsem zvědavá, jak to vlastně celé dopadne.

28.01.2021

Klíč k minulostiKlíč k minulostiTatiana de Rosnay

Příběh se mi moc líbil, víc tedy ten z minulosti. Čtivě napsáno. Konec se mi zdál trochu odfláknutý, až zbytečný. Ani já o této historické události nic nevěděla.

16.01.2021

Dar přátelstvíDar přátelstvíPatricia Scanlan

Moc hezká kniha

08.01.2021

Cukrová panenkaCukrová panenkaLaura Lane McNeal

Průměrná knížka, četlo se to dobře, děj lehce utahaný. Víc mě zajímal příběh Fannie z minulosti, kterého tam bylo velmi málo. Rovněž jsem čekala, že se tam promítne romantická linka mezi Ibby a T-bonem.

28.12.2020

V šedých tónechV šedých tónechRuta Sepetys

Velmi čtivě a barvitě popsán těžký život lidí v pracovních táborech. Škoda jen, že závěr byl tak useknut, klidně bych četla i dál ...

17.12.2020

Se zatajeným dechemSe zatajeným dechemTamara McKinley

Krajina vykreslena pěkně, ale příběh byl slabší.

14.12.2020

ÚnikÚnikNora Roberts

Kniha se sice četla celkem dobře, ale byla to nuda. Dala by se zkrátit na polovinu. Zajímavé byly jen poslední 4 stránky, kdy ten konec zase byl zbytečně zrychlený.

04.12.2020

Ohnivý ostrovOhnivý ostrovKimberley Freeman

Moc pěkný příběh. Víc se mi líbil ten z minulosti. Ze součastnosti tam byl jen velmi okrajově, což je škoda, mohlo to být více propojené. Závěr knihy se mi zdál příliš uspěchaný.

26.11.2020