Lemurka Lemurka komentáře u knih

Vznešená Sophie Vznešená Sophie Georgette Heyer

Mě nesedl styl, jakým kniha byla napsána,tak mě to úplně nebavilo...

14.02.2024 2 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Jdu proti proudu, me ti soucasni čeští autoři prostě cist nejdou, a tato kniha to opět potvrdila. Styl psaní mi neseděl už hned od začátku, proto jsem se dal netrapila. Na toto téma jsem už pár knih přečetla...

09.01.2022

Sestra Slunce Sestra Slunce Lucinda Riley

Moc hezky díl. Za mě první a tento nejlepší, byl trochu jiný než všechny předchozí.

02.01.2022 5 z 5

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Spoustu věcí jsem už slyšela z Petrovych webinaru, takže jsem se v podstatě nic nového nedozvěděla. Knihu hodnotím celkem kladne.

25.10.2021 3 z 5

Revoluce zevnitř Revoluce zevnitř Michael Neill

Kdybych se rok nezabývala třemi principy diky škole Akademie lidskeho potenciálu, tak bych tuto knihu nechápala. Není divu, že ji ostatní čtenáři takto soudí. Pokud máte nejake povědomí o tom nebo se chcete dozvědět, jak funguje myslenka, ze ona nám způsobuje pocity a následně chování, a zároveň chcete na sobe pracovat, tak je kniha určena pro vás.

05.09.2021 5 z 5

Sestra s perlou Sestra s perlou Lucinda Riley

Opět krásná kniha z této serie

05.09.2021 5 z 5

Sestra ve stínu Sestra ve stínu Lucinda Riley

Další krásná kniha z této série.

20.06.2021 5 z 5

Sedm sester Sedm sester Lucinda Riley

Skvělý námět pro serii několika knih, zivot šesti sester, kdy každá kniha začíná stejne. Pro autorku to asi nebylo snadné, aby se do toho nezamotala, kdyz v dalsi knize pise to same, jen z úhlu jiné sestry.. Mam rada knihy, kde se dej odehrává v přítomnosti i minulosti. ..
Moc pěkný příběh, zajimave bylo dozvědět se i něco o stavbě sochy v Riu či životě umělců v Paříži..

19.05.2021 5 z 5

Čas vlčích máků Čas vlčích máků Corina Bomann

Krásný pribeh.

11.05.2021 4 z 5

Zlatá země Zlatá země Barbara Wood

Krásná knížka, příběh se mi moc líbil.

24.04.2021 5 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Táňa Keleová-Vasilková

Jednoduchá kniha, přečetla jsem vic nez půlku a nebavilo mě to, poradne žádný dej. Všechny 3 ženy mi byly nesympaticke a jejich chování mi přišlo neuveritelne.

10.04.2021 1 z 5

Levandulová zahrada Levandulová zahrada Lucinda Riley

Krásný pribeh. Především ta cast z minulosti byla skvělá, jen bych si přála jiné zakončení. Knihu si určitě přečtu ještě jednou.

08.04.2021 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Ze začátku jsem se nemohla zacist, krátké příběhy několika postav mi nesedely, bylo těžké se v nich orientovat. Lodní neštěstí bylo popsáno na posledních pár stránkách, což byla velká škoda. Neboť námět knihy ma velky potenciál, který nebyl dle mého názoru plne využit. Konec se mi zdál rovněž úseknuty. Jsem rada, ze jsem knihu docetla, a dozvěděla se o této tragedii.

02.04.2021 3 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Na tuhle knihu jsem se těšila. Byla pro mě ale zklamáním, nemohla jsem se začít, neseděl mi styl psaní, dej ani příběhy ze snu me nebavily. Knihu jsem odložila po 100 stranách, dal už jsem se trápit nehodlala.

02.04.2021 1 z 5

Do knihy jsem se nemohla zacist, neseděl mi styl psaní. Po 100 stranách jsem knihu odložila.

24.03.2021 1 z 5

Na špatném místě Na špatném místě Joy Fielding

Další dobra kniha od me oblíbené autorky, ktere nic nechybí. Ale podruhé bych ji už nečetla, ma lepsi.

20.03.2021 4 z 5

Spřízněná duše Spřízněná duše Nicholas Sparks

Krásný příběh, který si ještě někdy přečtu znova.

14.03.2021 5 z 5

Zapomenutá Zapomenutá Catherine McKenzie

Knížka se četla dobře, jen to bylo takové jednoduché, předvídatelné. Pokus o detektivní zápletku me nudil. Emmu bych tipovala spise na pubertacku než zenu pres 30. Škoda že tam bylo tak málo z Afriky, námět zajímavý, jen úplně nevyužitý.

09.03.2021 3 z 5

Šepot vzdálených chvil Šepot vzdálených chvil Kate Morton

Prvních 86 stran se četlo dobře, vypadalo to nadějně. Pak jako kdyby to psal někdo jiný, přišla sálodlouhá nuda, samé popisy, žádná přímá řeč. To mě číst nebaví. Začala jsem přeskakovat, až mě to už nezajímalo vůbec. Toto bylo má druhá kniha od autorky, nevim, zda si ještě nějakou přečtu.

07.03.2021 1 z 5