Nebezpečná zóna

Nebezpečná zóna https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78507/bmid_nebezpecna-zona-u6z-78507.jpg 4 238 56

Bratři Will a Jeff a jejich kamarád Tom si vyšli do svého oblíbeného baru Nebezpečná zóna, aby se pobavili u skleničky tak jako obvykle. Když si ale všimnou záhadně vyhlížející mladé ženy, jak v rohu osamoceně popíjí martini, troufale se vsadí o to, komu se ji nejdříve podaří svést. Jenže není všechno tak, jak se zdá. I tajemná Suzy má svá tajemství, která ukrývá za zdmi přepychového domu na předměstí. Tři muže spojuje nejen přátelství, ale i rivalita, strach a chtíč… a nyní také jedna žena. Kam až se pro ni odváží zajít?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

The wild zone , 2010

Adriena838772
03.10.2023 5 z 5

Moje oblíbená autorka píše fakt úžasné a moc se mi to líbilo a ten konec mě překvapil

martineknatasa
05.11.2022 5 z 5

Knihy od Joy Fielding se mi prostě líbí. Přečteno jedním dechem. Kdo po knize sáhne nebude litovat.

Monika164
06.09.2022 3 z 5

Dobře se četla, byla velmi napínavá, ale konec byl ne uveřitelný....

Aleh
22.12.2021 3 z 5

Napínavý, ale přece jenom zvláštní příběh než ostatní romány Joy Fieldingové. Nic není tak, jak to zpočátku vypadá. Každý má své tajemství. A rozuzlení se čtenář dočká až na samém konci. A mezitím i části románu, které mě příliš nezaujaly. Stále asi zatím platí, že její podle mě top romány jsem už asi četla. Autorčino Poprvé u mě stále vede.

sonkovaj
30.04.2021 3 z 5

Pěkná kniha. Ale přiznám se, že jsem od autorky zvyklá na lepší kvalitu. Toto byl průměr. Má lepší knížky.

jeny-v
07.04.2021 3 z 5

Docela dobré čtení, děj tak nějak plynul, žádný zázrak se nekonal, asi klasický průměr. Prošla jsem si komentáře z doby vydání knihy a myslela, že byli čtenáři více nadšeni, přeci jen 10 let, ale nestalo se. Hodnotím 3,5*.
V Nebezpečné zóně u baru se vsadí hezoun Jeff, jeho mladší bratr Will a magor Tom, který z nich se dostane "do kalhotek" dívce, která sedí sama v rohu u stolu a pije granátové martini. Jeffova přítelkyně, barmanka Kristin osloví smutnou Suzy Bigelowou. Ta svolí, aby jí koupil Will další drink a přisedl si k ní. Tím se rozpoutá mezi muži vlna zášti, nevraživosti a lží. Každý v sobě ukrývá nějaké tajemno a do toho záhadná cizinka, která rozčeří jejich stereotypní životy... "Kdo by předpokládal, že se do sebe nejen zamilují, ale vytvoří si mezi sebou pouto silnější než jakýkoli vztah, že jejich láska překoná odloučení i vzdálenost, zklamání i rozčarování, čas i okolnosti?"

Borulka
10.03.2021 5 z 5

Fajn čtení

Kerberos
11.09.2020 3 z 5

Jako by to ani nebyla Fieldingová,těch hrubých výrazů .A ženy,které dělají pořád stejné chyby.Po násilnickém otci,stejně násilnický manipulativní manžel.Jak z té šlamastiky ven?

Pavlína2019
31.07.2020 4 z 5

Výborná kniha. Ne snad přímo detektivka, ale nápaditý román. Nemohla jsem se odpoutat, velice mě zajímalo, co bude dál. Kniha se čte sama. Rozhodně doporučuji!

tygřímáma
12.06.2020 4 z 5

(SPOILER) Vše odstartuje sázka 3 kamarádů. Sázka, která sice nemá vítěze, ale hodně poražených.
Přesto na konci příběhu zůstávají 2 lidé dokonale šťastni.

norrasun
18.09.2019 5 z 5

Uznávám, že se kniha poněkud lišila od toho, na co jsem od této autorky zvyklá, ale v tomhle případě jde o příjemné překvapení. Zajímavé dějové zvraty a vcelku nečekaný závěr. Bavil mě příběh neurotického pitomce Toma, pár takových lidí znám, i když teda zdaleka ne takhle extrémních.

zimolka
18.09.2019 4 z 5

Mě se kniha četla celkem dobře.Je fakt,že má autrorka i lepší knihy,ale dalo se.

Januli
09.08.2019 3 z 5

Zas úplně bych knihu nezatracovala. Námět nebyl špatný, provedení taky ne. Závěr překvapující (mirne), ale není to nic vau, z kterého si sedneme na zadek. A některé zbytečné průtahy, který pro mě v ději neměly žádný význam. (Třeba nemocná matka Jeffa). Průměr.

Dajine
12.07.2019 2 z 5

Ach jo.

radus
03.03.2019 3 z 5

Fieldingová nikdy nebyla moje top autorka, i když pár knížek mě zaujalo. Tahle patří k těm horším, nebýt zajímavého rozuzlení, tak bychom se akorát tak dozvěděli, že Jeff je sukničkář, Tom sprosťák a Will nekňuba.

Zuzaniee
05.12.2018 4 z 5

Dobre ctiva kniha s napinavym dejem.

Lavender756
02.11.2018 3 z 5

Nejslabší kniha od autorky. Samozřejmě je to čtivé, jako vzdy,ale bez napětí a gradace. Příběh spíše nudil. Postavy vesměs nesympatické. Paradoxně nejzajímavější byla linie příběhu Toma, sprosťáka a blázna,on jediný se opravdu vyvíjel zajímavým způsobem.

Hajka1712
19.08.2018 3 z 5

Po knížkách Joy Fieldingové sahám vždy s jistotou dobrého počtení. Toto je ale již druhá knížka, u které jsem byla mírně zklamaná. Příběh dobrý, závěr překvapivý, četla se dobře, ale přesto... Joy Fieldingová mívá propracovanější příběhy, napínavější, větší "pecky" a také... vulgarismy k postavě Toma patřily, ale bylo jich zbytečně moc. Za mě slabší kniha této autorky.

berila
14.12.2017

Asi tady budu jediná, ale knížka se mi vůbec nelíbila. Prostě za mě "hovadina". Vrátím se ke svým osvědčeným autorům.

Kacule88
15.10.2017 5 z 5