Nebezpečná zóna

Nebezpečná zóna https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78507/bmid_nebezpecna-zona-u6z-78507.jpg 4 240 56

Bratři Will a Jeff a jejich kamarád Tom si vyšli do svého oblíbeného baru Nebezpečná zóna, aby se pobavili u skleničky tak jako obvykle. Když si ale všimnou záhadně vyhlížející mladé ženy, jak v rohu osamoceně popíjí martini, troufale se vsadí o to, komu se ji nejdříve podaří svést. Jenže není všechno tak, jak se zdá. I tajemná Suzy má svá tajemství, která ukrývá za zdmi přepychového domu na předměstí. Tři muže spojuje nejen přátelství, ale i rivalita, strach a chtíč… a nyní také jedna žena. Kam až se pro ni odváží zajít?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

The wild zone , 2010

hanča34
01.10.2017 5 z 5

Tradičně dobrá Joy, i když těch vulgarit tam bylo opravdu hodně. Závěr byl opravdu nečekaný a překvapivý.

Janča089
28.09.2017 5 z 5

Kniha byl opravdu trošku jiná, než ostatní od Joy, ale o to víc mě bavila. Perfektně promyšlený děj i s maličkostmi a jako obvykle nečekaný zvrat v poslední kapitole.

ela1972
23.05.2017 3 z 5

Souhlasím s Lemurkou. Slabší kniha od autorky.

Lemurka
12.05.2017 3 z 5

Námět zajímavý, konec šokující, čtivé. Nicméně tuto knihu bych zařadila mezi ty slabší od autorky.

kannibal28
29.09.2016 5 z 5

ešte som nečítal od pani fieldingovej nič toto bola prvá kniha a velice som spokojný. nebolo tam vela mien tak sa to lahko čítalo a nestrácal som sa v deji. Knih je velmi dobre napisaná doporučujem

Alienn
17.09.2016 4 z 5

Autorka mě opět přesvědčila, že umí. Pravda, příběh je pro mě lehce na hranici uvěřitelnosti, ale to mi nakonec vůbec nevadilo. Výborně vykreslené postavy a překvapující rozuzlení. Určitě doporučuji.

DK197
15.03.2016 4 z 5

Jelikož se mi moc líbily vyykreslené charaktery postav, dávám 4 hvězdičky, ale příběh sám o sobě to trochu shazuje. Nevím, na kolik mi celá spletitot příběhu přijde uvěřitelná... Trošku přimhouřím oči a možná...

Ale každopádně jazyk a vykreslenost charakterů mě unesly. A některé pasáže nutily číst a číst a číst... Tom byl pro mě skutečně exponát. Jeff typický záletník. A Will? Will by si možná zasloužil šťastnější konec. Ale odkdy je život fér, že?

Pustím se určitě do dalších autorčiných knih.

dominikB951
01.02.2016 5 z 5

Jedna z nejlepších knížek, kterou jsem kdy četl - rozuzlení na předposlední stránce!

Pet 34
04.02.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, děj byl napínavý, takový konec bych rozhodně neočekávala...

vikikl
06.01.2015 3 z 5

Od Fieldingové jsem asi četla mnoho lepších věcí. Kniha mi celou dobu přišla taková nemastná neslaná, zkrátka o ničem. Závěr to trošku vylepšil, i když i ten se dal tak trošku tušit...

Alysa
06.10.2014 5 z 5

Nejlepší kniha od J.F. Konec mě naprosto překvapil a nadchnul.

niknikita
27.09.2014 5 z 5

Není snadné napsat komentář po Ankavi a neopakovat se. To mám z toho, že moc čtu...ale opět jsem si Fieldingovou opravdu hodně užívala a vážně nevím, kam na ty nápady chodí :-)

Ankavi
24.08.2014 4 z 5

Je pravdou, že tato kniha je drsnější, co do počtu nespisovných a vulgárních výrazů. Ale kupodivu mi to ani nevadilo, k dotyčné postavě to prostě sedlo. Příběh je opět nevšední, zaujal mě od první stránky. A závěr? Famózní! Vyrazí čtenáři dech jako vždy v případě této autorky. Ráda knihu doporučuji!

mariva
09.08.2014 5 z 5

Na autorce se mi líbí zejména její nečekaný závěr knih. I když v průběhu děje se dalo ledacos vytušit, konec byl přece jen trochu nečekaný.

Modrina
30.05.2014 5 z 5

Přečetla jsem jedním dechem. A vulgarity? Tohle je hodně slabý kalibr. :) Pro mě velmi skvělá knížka.

rose
30.11.2013 3 z 5

Nemohla jsem se začíst. Měla jsem problém s tím přeskakováním z jedné postavy ke druhé. Pořád se mi ti tři chlapíci pletli a musela jsem se vracet. Řekla bych, že od téhle autorky jsem četla lepší věci.

Lucka385
20.11.2013 5 z 5

Tato kniha je jiná než ostatní od J.F., ale rozhodně mě nezklamala. Dobře se četla, zajímavý příběh, rozuzlení, napínavé, mělo to děj. A že je to krapet vulgární? Je tu snad někdo, kdo NIKDY nevyslovil žádné z těch sprostých slov, co jsou v knize napsané?????

Mucko
03.10.2013 2 z 5

Ľahko sa číta, vulgarizmy mi nevadia-k postavám to funguje. Čo sa týka samého príbehu, pripadá mi moc prekombinovaný. Menej je niekedy viac. Ako oddychovka dobré. 60%

Imor
28.07.2013 5 z 5

Od začátku jsem se hned dostala do děje, příběh napínavý až do konce, poslední stránky knihy teprve odtajní zápletku-výborné, jen překvapivě vulgární - ještě že jsem ji nedarovala třeba tchyni, to bych neměla dobrý pocit :-)

stefi61
01.07.2013 5 z 5

Velice zajímavá knížka, čtivá, a jak už je u Joy Fieldingové zvykem, velice překvapivý konec :)