Landys Landys komentáře u knih

Já jediná jsem přežila Já jediná jsem přežila Lauren Elder

Knizka se cetla dobre, zadne zdlouhave pasaze ci popisovani. Smekam, za to co dokazala!

13.10.2019 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Druhy dil je trochu slabsi než Divka v ledu, ale i tak me to prostě bavilo. Jeho knizky se ctou sami!

08.10.2019 4 z 5

Knizka rozhodne stoji za precteni, pokud to nekoho zajima. Ja cetla knizku kvuli serialu Cernobyl. Musim rict, ze nektere pasaze, me silene nudili a nejradsi bych je uplne preskocila.

18.09.2019 3 z 5

Nejmenuji se Miriam Nejmenuji se Miriam Majgull Axelsson

Za me trochu pomalejsi rozjezd. Knizku jsem odlozila a pak se k ni znovu vratila a nelituji. Knizka je skvela!!!!!! Hltala jsem kazdou stranku!

18.09.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Naprosto me knizka vtahla! Skvele napsano!

04.07.2019 5 z 5

Můj dědeček by mě popravil Můj dědeček by mě popravil Nikola Sellmair

Za me hrozne chaoticky napsane. Nektere jeji myslenky se opakovaly porad dokola a me to silene rozcilovalo. Skoda ze knizka nebyla napsana postupne - detstvi, Izrael, nelazeni knizky atd.

16.06.2019 3 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Začátek knihy mě opravdu zaujal, stránky jsem doslova hltala. Jenže jakmile Theo najde první mrtvolu, se ten celý příběh tak nějak po.....Připomínalo mi to film z devadesátek, kde hlavní roli hraje Nicolas Cage. Prostě ty všechny věci, které Theo ví a dělá, mi k němu absolutně nesedí a je to všechno hrozně nereálné. Občas sem měla pocit, že je to snad nadčlověk. Za mě průměr.

11.04.2019 3 z 5

Říkali mi Leni Říkali mi Leni Zdeňka Bezděková

Pri poslednich strankach mi ukapla slza! Tim ze je to psane z pohledu ditete, se dokazete vic vcitit do vseho, co mala Leni proziva. Me ji bylo tak strasne lito. Velmi smutny pribeh.

12.03.2019 5 z 5

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

Knizka je skvela! Priznam se, ze jsem ji v prubehu nekolikrat odlozila a chvili musela nad tim vsim premyslet. Bylo mi z toho vseho hrozne smutno. Dle meho nazoru by si tuto knizku mel precist kazdy!

02.03.2019 5 z 5

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

Ježiš mě to bavilo. První půlka knížky je v podstatě jako první film, i když se v mnoha věcech liší. Tuto první půlku jsem četla jedním dechem. Pak přišla půlka druhá, na kterou navazuje film druhý, který se ale příběhem liší úplně. Jediné co zůstává - Bastián ztrácí paměť a čarodějnice Xajída. Tato půlka měla pomalejší rozjezd, ale pak opět - skvělé! Po dočtení knihy mi zůstal na tváři úsměv. Rozhodně to nebude naposledy, co jsem knížku četla.

16.01.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Mne se ta knizka proste libila a ano, take jsem cetla mnoho knih o 2. sv. valce. Knizka se muze zdat jakkoliv naivni ci pretazena na vlasy, ale proc by sakra ne. Nemusi byt prece popisovany pouze krutosti v kazde knizce o holocaustu. Tato knizka dava nadeji, ze i pres veskere krutosti, ktere se tam odehravali, se nasel nekdo kdo miloval a veril.

15.10.2018 4 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Ze zacatku mi hlavni hrdinka trosku lezla na nervy (jeji planovani, zachrana atd.) Ale pak se to rozjelo a knizka me neskutecne bavila! Hltala jsem kazdou stranku a konec výborný!

30.09.2018 5 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Kniha rozhodne nepatri mezi nejlepsi, ale mela spad a mne se libila. Holcickam jsem drzela palce do posledni stranky!!

19.09.2018 4 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Dlouho jsem premyslela co k teto knize napsat. Nekolikrat jsem ji musela odlozit, protoze me to opravdu obcas nudilo. Knih o 2 sv. valce jsem precetla hodne a tahle za me bohuzel patri k tem slabsim.

14.09.2018 3 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Tohle je zatím asi nejsilnější knížka o 2. sv. válce, kterou jsem četla. Vůbec mi nevadilo, že je psaná formou rozhovoru. Rozhodně doporučuji!!!!

14.01.2018 5 z 5

Chlapec na dřevěné bedně Chlapec na dřevěné bedně Leon Leyson

Vyprávěnípodle skutečného příběhu. Knížka se čte dobře. Za mě doporučuji.

31.12.2017 4 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Láska je slepá - tohle rčení se k téhle knížce přesně hodí! To co si Corinna prožila, by zvládl asi málokdo. Knížka se mi líbila a držela jsem jí palce do posledního řádku.

13.10.2017 4 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Další super knížka od této autorky, kterou jsem přečetla jedním dechem. Zavedla mě do historie, o které jsem před tím moc nevěděla. Jen tak dál!

24.08.2017 4 z 5

Dívka z 6E Dívka z 6E Alessandra R. Torre (p)

Knížka mě ničím moc nezaujala. Příběh průměrný, oddechové čtení.

22.08.2017 2 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Moje první knížka od této spisovatelky a musím říct, že byla skvělá. Od začátku mě to vtáhlo a knížka mě opravdu bavila. Rozhodně doporučuji.

10.06.2017 5 z 5