Laf Laf komentáře u knih

Molly Molly Agnieszka Lingas-Łoniewska

Kniha se mi poměrně líbila, ale hodnotit ji není jednoduché, protože se mi to sice četlo kupodivu dobře a začátek mne vtáhl, ale pak jsem si připadala, že se děj točí v kruhu a pořád dokola to samé, což mne pak nudilo. Závěr to celé vylepšil, ale ten byl takový rychle sfouknutý. I přes nějaká negativa kniha špatná není, za přečtení to stojí.

04.11.2023 4 z 5

Láska Láska Geneva Lee

Slvělé pokračování plné zvratů. Líbilo se mi to. A zároveň skvělé zakončení příběhu o Clare a Alexovi. Sérii mohu doporučit. Pokud hledáte něco nenáročného, tohle by se vám mohlo líbit. Těším se na další díly :)

30.10.2023 4 z 5

Chtíč Chtíč Geneva Lee

Zajímavé pokračování. Čekala jsem trochu víc zápletek a odhalení, ale pořád toho zůstává dost pod povrchem. Pokračování se mi líbilo, ale bylo tady mnohem víc erotických scén než děje. Přišlo mi to díky tomu méně záživné, ale stylem, jakým je to psané, se to četlo aspoň samo, takže to rychle uteklo a snad to další díl vylepší. I tak to za přečtení stojí :)

29.10.2023 4 z 5

Vášeň Vášeň Geneva Lee

Knihu jsem delší dobu odkládala a vlastně ani nevím proč. Kniha se mi moc líbila a hned mne to vtáhlo. Čekala jsem víc smetánky a víc "královského" jednání, ale to ještě může přijít. Ve finále se mi to líbilo tak, jak to je a hned po dočtení jsem se musela vrhnout na další díl. Ty otevřené konce bych zakázala :).
Jinak mohu knihu vřele doporučit. Pokud nemáte přehnaná očekávání, tak by se vám kniha mohla zalíbit, ale dokud ji nevyzkoušíte, tak se to nedozvíte :)

29.10.2023 4 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Super kniha. Příběh se mi líbil. Zajímavé zápletky a docela rychle se to četlo. Navíc krásně popsané prostředí, kde se děj odehrává. Za přečtení to stojí. Doporučuji.

24.10.2023 5 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Super kniha, která se čte úplně sama. Nechyběl tam ani humor. Navíc se mi na tom líbilo, že se tam dost objevovali i postavy z předchozích dílů, ne jen tak okrajově nějaká zmínka o nich. Líbilo se mi to. Vřele doporučuji :)

21.10.2023 5 z 5

Cesta na vrchol Cesta na vrchol Ewelina Dobosz

Tak tohle bylo překvapení. Od polských autorů mne knihy moc nebaví, ale tahle mne hned vtáhla a líbil se mi styl, jak je napsaná. Na knize se mi také líbilo, že část děje je zasazen do hor, což se takové prostředí v knihách pro ženy jen tak neobjevuje. Od knihy jsem neměla vysoká očekávání, ale hodně překvapila. Mohu jen doporučit.

18.10.2023 4 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Ani jsem to nečekala, ale tohle byla bomba. Hned mne to vtáhlo a líbilo se mi to od začátku do konce. Také se mi líbilo, že příběh byl zasazený do akademického prostředí, takže to byla příjemná změna. Rozhodně to za přečtení stojí ;)

15.10.2023 5 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

Kniha se mi četla skoro sama. Rychle to utíkalo. Nikde žádná zbytečná omáčka kolem. Je to taková jednohubka, ale líbila se mi :) Za přečtení to stojí.

14.10.2023 5 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Velmi zajímavý díl se skvělými zápletkami. Docela nečekaně se to vyvinulo. Jednotlivé díly jsou pořád lepší a lepší. Za přečtení to stojí.

13.10.2023 4 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Kniha mne bavila. Je to odpočinková kniha, u které jsem se i dost nasmála. Také se mi líbily zápletky. Hlavně je kniha hrozně čtivá, takže hned vtáhne a užívala jsem si ji až do konce.

01.10.2023 4 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Krásná kniha, která mne hned chytla. Kniha má sice pomalý rozjezd, ale pak to stojí za to. Mohu vřele doporučit :)

26.09.2023 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Wau, tohle byla teda jízda plná emocí. Kniha mne hned vtáhla a nepustila, dokud nebyl konec, kde jsem do posledních stránek čekala, co se z toho vyvine. Jestli dobrý nebo špatný konec. Zase jedna z knih, která se autorce povedla. Mohu jen a jen vřele doporučit.

23.09.2023 5 z 5

Růže Růže Tiffany Reisz

Tento díl mi přišel lepší než ten předchozí. Autorka se více zaměřila i na děj a vymyslela lepší zápletku. Také bylo fajn, že tentokrát se zaměřila na řeckou mytologii a že to teda nebyla kopie prvního dílu. Knihu bych zařadila mezi odpočinkovou...

22.09.2023 3 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Kniha nezklamala. Zase jedna povedená od této autorky. Líbilo se mi, jak se Jas a Ivan pomalu posouvají od nenávisti k lásce a nejvíce se mi líbilo to škádlení mezi nimi. Bavilo mne to a četlo se to úplně samo. Vřele doporučuji :)

17.09.2023 5 z 5

Dívka pod hladinou Dívka pod hladinou Andrew Mayne

Díky nižšímu hodnocení jsem se knihu bála otevřít, ale je dobře, že jsem nakonec nedala na hodnocení a udělala si na ní vlastní názor. A kniha se mi moc líbila od začátku do konce. Děj velice rychle utíkal a zajímavá zápletka tam také nechyběla. A rozhodně bylo velké plus, že se hodně psalo o potápění a všeho kolem něj. Tohle téma není v knihách okoukané. Rozhodně to za přečtení stálo :)

15.09.2023 5 z 5

Druhý hrob nalevo Druhý hrob nalevo Darynda Jones

Dobré pokračování. Jenom mi to přišlo takové slabší. Humoru je tam pořád dost, ale čekala jsem, že se třeba víc zaměří na řešení detektivní části, ale to mi ve finále přišlo takové rychle vysvětlené, i když se jeho vyřešení táhlo přes celou knihu a do toho se řešilo vše kolem Reyese, takže to bylo trochu chaotické. Navíc je škoda, že pořád tam jsou náznaky, že Charley toho umí víc, ale pořád vlastně nevím co. Akorát víc otázek než odpovědí. I přes to všechno mne kniha bavila. Uvidím, co přinese pokračování :)

10.09.2023 4 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Kniha se mi líbila. Byla to jízda od začátku do konce. Tato kniha pěkně zakončila celou sérii, kterou vřele doporučuji :)

29.08.2023 5 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Tohle byla jízda. Mnohem lepší než první díl. Konečně se toho děje víc a taky jsem se i víc dozvěděla o hlavních postavách. Opět se to četlo skoro samo a čtení mne bavilo. A ten konec? To bylo něco. Kniha se povedla. Vřele doporučuji.

27.08.2023 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Skvělý rozjezd nové série. Četlo se to skoro samo a ten závěr? Rozhodně je dobré mít celou sérii komplet a rovnou se pustit do pokračování :).

26.08.2023 4 z 5