Laf Online Laf komentáře u knih

Ex na koštěti Ex na koštěti Erin Sterling (p)

Když jsem si vybrala tuto knihu, byla jsem na vážkách, neboť bylo těžké odhadnout, co se z toho vyklube. A nakonec jsem byla mile překvapená. Kniha se čte opravdu dobře. Děj rychle utíká a nejsou tam nacpané zbytečnosti, které by nudili. Velké plus je, že nechybí ani humor, takže jsem dostala skvělou odpočinkovou knihu, která mne chytla a ještě jsem se u toho zasmála. Jediné, co bych vytkla, bylo uspěchané rozuzlení, které mohlo být delší. Za mne i tak mohu doporučit :)

25.08.2023 4 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Naprosto úžasná kniha. Od prvních stran jsem se do ní ponořila a přečetla jedním dechem. V knize se řeší náročné téma a myslím, že to tady bylo velmi dobře zapracované do příběhu. A velmi se mi líbilo, jak byl celý příběh zakončen. Rozhodně mohu všem vřele doporučit.

20.08.2023 5 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Po přečtení anotace jsem od knihy očekávala něco jiného, ale i tak jsem dostala pěknou knihu, která za přečtení stojí. Děj docela svižně ubíhal a neustále jsem čekala, co se z toho vyvrbí. Začátek mne navnadil na nějaká očekávání, ale stejně vše dopadlo úplně jinak, i když jsem stále doufala až do poslední stránky, ve šťastnější konce.

19.08.2023 4 z 5

Holmes z Kjóta 1 Holmes z Kjóta 1 Mai Močizuki

Název trochu zavání tím, že z toho kouká nějaká pořádná detektivka, ale není tomu úplně tak. Je to spíše o zkoumání starožitností, což je zajímavé, protože se čtenář o tom něco dozví i z historického hlediska. A nakonec došlo i k nějaké detektivní práci, což celý příběh obohatilo. Líbilo se mi to :)

13.08.2023 4 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Těžké ohodnotit. Knihu bych zařadila do kategorie knih, u kterých vážně nemusíte přemýšlet, což mi přišlo škoda, protože konečné rozuzlení bych uvítala víc rozpracované. Ta myšlenka se mi líbila a náznaky, kam to směřuje, se tam objevovali určitě už od půlky knihy. Asi větší rozpracování nebylo cílem. Celkově bych tedy řekla, že kniha neurazí, ale ani nenadchne.

12.08.2023 3 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

Po knize jsem sáhla, protože mne navnadili nadšené ohlasy. Kniha se mi líbila. Má spád, zvraty i zajímavé rozuzlení. Bohužel jsem pořád čekala na nějaké to wau, ale to se nedostavilo. I tak jsem si knihu užila a na pokračování se těším.

07.08.2023 4 z 5

Pauza Pauza Kylie Scott

Kniha se mi líbila. Oproti první dílu je tato spíše příjemná oddechovka, ale četlo se mi to dobře a odsýpalo to rychle. Občas se objevil i ten zvrat. Za přečtení to rozhodně stojí, když už máte za sebou první díl, tak chcete vědět, jak to dopadne s dalším z bratrů :)

05.08.2023 4 z 5

Stínová hůlka Stínová hůlka Laurie Forest

Děj začíná nabírat na obrátkách. O zvraty a intriky taky nebyla nouze. Pokračování se mi líbilo a mohu jen hádat, co přijde dál. Zatím je série čtivá a poutavá :)

02.08.2023 4 z 5

Květ železného stromu Květ železného stromu Laurie Forest

I pokračování mne vtáhlo a bavilo až do konce. Konečně se to začíná celé pořádně rozjíždět. A v závěru jsem knihu hltala, protože byla nejnapínavější. O zvraty opravdu není nouze. Zatím mohu jen a jen doporučit. Tohle je povedené fantasy :)

16.07.2023 4 z 5

Drž mě Drž mě Stacey Kennedy

Skvělá oddechovka, která se čte skoro sama. Opět mne to bavilo. Za přečtení to stojí :)

05.07.2023 4 z 5

Černá čarodějka Černá čarodějka Laurie Forest

Dlouho jsem se knize vyhýbala, ale jsem nakonec ráda, že jsem se ke knize díky čtenářské výzvě dostala. Bavilo mne to. Sice mi tedy první půlka přišla poutavější, než ta druhá, neboť mi přišlo, že se tam pak nic moc zásadního nedělo, ale závěr knihy to celé úplně vylepšil. To se dostalo i na nějakou akci. Snad pokračování bude jen lepší a lepší :)

02.07.2023 4 z 5

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Skvělá oddechovka. Nenáročná a děj svižně utíká. Nejdříve jsem z toho měla obavy, o čem to bude, ale nakonec mne to mile překvapilo, že se to tak dobře četlo. Rozhodně to za přečtení stojí :)

02.07.2023 4 z 5

Iko sama sebou Iko sama sebou Marissa Meyer

Druhý díl byl ještě lepší než předchozí. Hodně akční a o zvraty nebyla nouze. Konečně jsem se dozvěděla i něco z minulosti Iko, co na vše, co jsem se o ní dosud dozvěděla, vrhlo nové světlo. Rozhodně jsem se u toho nenudila. Mohu jen doporučit :)

23.06.2023 5 z 5

Iko Iko Marissa Meyer

Trochu jsem se toho bála, o čem to bude, ale mile mne to překvapilo a dokonce mne to hodně bavilo a užívala jsem si návrat do světa Měsíčních kronik. Líbí se mi, že konečně i Iko dostala svůj prostor na vyprávění. Vřele všem doporučuji :)

18.06.2023 5 z 5

Hvězdy nad hlavou Hvězdy nad hlavou Marissa Meyer

Líbilo se mi to. Kniha krásně doplnila celou sérii a bylo fajn znovu číst o jednotlivých postavách, a zároveň se dozvědět, jak to se všemi pokračovalo po knize Winter. Za přečtení to rozhodně stojí :)

18.06.2023 5 z 5

Ten první Ten první Roni Loren

Trochu jsem se bála, co mne čeká, protože začátek mi přišel takový nudný. Naštěstí se to pak rozjelo a relativně rychle to utíkalo. Je to příjemná oddechovka, nenáročná. Za mne rozhodně nezklamala. Za přečtení to stojí :)

11.06.2023 4 z 5

Znovu od začátku Znovu od začátku Kylie Scott

Kniha se mi líbila. Hned mne vtáhla a zápletka byla poutavá. Proto jsem knihu zhltla málem jedním dechem. Závěr byl teda trochu rychlejší, ale to mi vůbec nevadilo. Za mne skvělá kniha. Vřele doporučuji :)

02.06.2023 5 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Ano, shodnu se také s názorem, že tento díl se táhl, ale na druhou stranu se do děje díky tomu vešlo tolik zvratů, že se mi knihu nechtělo odkládat. Od poloviny knihy už je to jízda až do závěru, kdy i v posledních vteřinách je člověk na vážkách, jak to tedy dopadne. Rozhodně skvělé zakončení série. Vřele doporučuji.

01.06.2023 5 z 5

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Skvělá kniha o zlé Levaně. Konečně jsem se dozvěděla, co ji formovalo od mala, že se stala tak zlou a mocichtivou osobou. Navíc konečně bylo vysvětleno, proč vlastně nesnáší zrcadla, což v ostatních knihách zatím bylo jen naznačeno. Rozhodně to za přečtení stojí. Spoustu věcí mi to objasnilo a doplnilo :)

25.05.2023 5 z 5

Zbořené zámky Zbořené zámky Amo Jones

Skvělé zakončení série. Bylo super znovu se setkat s Madison a Bishopem a jejich cestou plnou překážek. Nejdříve jsem si myslela, jestli tento díl nebyl zbytečný, neboť mi to přišlo jako opakování, protože náznaky, co se dělo mezi nimi, se objevili v předchozích dílech, tady jen vše bylo víc rozepsané do hloubky. Naštěstí to bylo jen za začátku, a pak už to nabralo nový směr, takže mi kniha nepřišla zbytečná. Užila jsem si to a tohle byla krásná tečka za celou sérií, kterou mohu vřele doporučit :)

17.05.2023 5 z 5