Laf Laf komentáře u knih

Budu tvůj stín Budu tvůj stín Eileen Dreyer

Naprosto zajímavá knížka. Líbilo se mi, jak nakonec kniha skončila. Od začátku do konce strhující příběh. :)

28.09.2013 5 z 5

Žena v mramoru Žena v mramoru Mary Higgins Clark

Docela zajímavá kniha. Akorát se mi moc nelíbilo to dlouhé uvádění do děje a než se začalo konečně něco zajímavé dít. :)

16.09.2013 3 z 5

Hříšníci a světci Hříšníci a světci Eileen Dreyer

Moje první přečtená kniha od této autorky. A musím říct, že mě mile překvapila. Myslela jsem, že to bude nudné čtení, ale opak je pravdou. Naprosto strhující příběh, který mě úplně vtáhl a bylo opravdu těžké se odtrhnout. Určitě doporučuji i ostatním. :-)

08.09.2013

Na prahu smrti Na prahu smrti Lisa Jackson

Naprosto úžasná kniha. Už od první strany se začíná odvíjet strhující příběh, který každého musí strhnout, a proto pro mě bylo těžké se občas i od této knihy odtrhnout. Tato autorka má moc zajímavé knihy, které můžu jen doporučovat. :)

05.09.2013 5 z 5

Zaváté stopy Zaváté stopy Nora Roberts

Kniha se mi velmi líbila. Moc zajímavé čtení. Určitě doporučuji.

30.08.2013 4 z 5

Jmenuji se X Jmenuji se X A. J. Molloy

Celkově děj byl moc pěkný, ale chvilkami tam byly pasáže, u kterých jsem se nudila a váhala, zda to raději nepřestanu číst. Rozhodně bych to s 50 odstíny nesrovnávala. Tato kniha se jim ani trochu neblíží. Jinak bych jí zařadila do knih, které přečtete jednou , a pak se k ní už nevrátíte.

23.08.2013 3 z 5

Hrobař Hrobař Lisa Jackson

Napínavý děj, moc dobře se mi to četlo jako dosud všechno, co jsem od této autorky četla :). Vřele doporučuji.

17.08.2013

Ohnivý soumrak Ohnivý soumrak Nora Roberts

Kniha i příběh se mi velmi líbili. Napínavé do samého konce. :)

21.07.2013 4 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Byla to zajímavá kniha. Sice jsem měla ze začátku problém se stylem, v jakém je to napsané, ale nakonec se to dalo dočíst :-)

16.07.2013 3 z 5

Ve stínu hvězd Ve stínu hvězd Kate Lace (p)

Kniha se mi dobře četla a děj mě chytil, že bylo těžké jen tak tuto knihu odložit a nemoci zjistit pokračování.

08.07.2013

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Kniha se mi moc líbila a byla moc dobře napsaná. Děj mě vtáhl natolik, že bylo velice těžké se od ní odtrhnout. Doporučuju si přečíst :)

08.07.2013 5 z 5

Ženatí milenci Ženatí milenci Jackie Collins

Musím říci, že nejdříve jsem se zdráhala začít tuto knížku číst, ale ihned po přečtení prvních stránek mě tato kniha natolik nadchla, že bylo pro mě těžké přestat a nedočíst ji jedním dechem. Moc se mi líbila :).

08.06.2013

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Musím říct, že tato kniha se mi velmi líbila natolik, že jsem jí musela přečíst jedním dechem a už se těším až si přečtu další díly, a doufám, že budou stejně dobré, jako tento první.

27.02.2013 5 z 5

Možná ano, možná ne Možná ano, možná ne Cait London

Tato kniha mě velmi nadchla i pobavila a je tak dobře napsaná, že jsem ji přečetla jedním dechem. Vřele doporučuji. :)

12.02.2013 5 z 5