Ve stínu hvězd

Ve stínu hvězd https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139569/ve-stinu-hvezd-139569.jpg 3 26 4

Konečně si Gemma plní svůj sen: dostala práci u filmu! Jako kostymérka prestižní filmové společnosti brzy šatí jednu z nejžádanějších hvězd a idol ženských srdcí - pohledného Jona. Romantické dobrodružství na sebe nenechá dlouho čekat, ale být na Gemmině místě si přeje mnoho závistivých žen, které se nevzdávají bez boje...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Movie Girl , 2007

suzanne1997
28.04.2019 3 z 5

Příběh se čte vcelku dobře, nechybí mu gradace a překvapivé scény, mnohdy se u nich čtenář i zasměje. Chcete vědět, jak bude pokračovat, co se stane dál, ale výsledek očekávané uspokojení nejspíš nepřinese. Děj zprvu postupně graduje, upoutá, ve druhé polovině a ke konci to s ním jde tedy pěkně rychle z kopce, postrádá tu jiskru jako na začátku a schopnost čtenáře chytit a nepustit. Ne, že by se mi kniha nelíbila, to v žádném případě, jen jí něco chybělo. Možná lehkost nebo nenucenost, více propracovaný konec, netuším. Pro mě byla zkrátka kniha neúplná a jediné, co mě drželo, byla zvědavost, jak se Jon k situaci postaví, jak se s ní vypořádá Gemma a trošku mě zklamalo, že Tinu a Rowan autorka ke konci opomíjela.

Laf
08.07.2013

Kniha se mi dobře četla a děj mě chytil, že bylo těžké jen tak tuto knihu odložit a nemoci zjistit pokračování.

locin
04.07.2013 4 z 5

Lehký děj který přesně popisuje opravdový život. Jedna pohroma nikdy nestačí ba naopak jde ruku v ruce s další.

evans100
12.02.2013 5 z 5

pěkná kniha dobře se četla, na konci už jsem se od ní nedovedla odtrhnout

Autorovy knížky

Kate Lace (p)
britská, 1956
2009  67%Ve stínu hvězd

Kniha Ve stínu hvězd je v