Ohnivý soumrak

Reenu poznamenal v dětství otřesný zážitek s ohněm. Aby mu mohla čelit, stala se vyšetřovatelkou požárů. I když je neobyčejně krásná a přátelská, osud jako by byl proti ní. Každý z mužů, který ji miloval, nešťastnou náhodou zemřel. Žena se pomalu smiřuje s tím, že lásku už nepotká, když tu jí do cesty vstoupí sympatický Bowen. Někdo si ovšem nepřeje, aby Reena byla šťastná, a pokouší se zosnovat největší peklo jejího života....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/42269/ohnivy-soumrak-42269.jpg 4.2129
Vydáno:, Alpress

Blue Smoke (2005)

Kniha Ohnivý soumrak

Barulikc

překvapivý závěr

angelbooks
30.08.2017

Opět se mi nedostává slov a vím jistě, že se mi ani nedostane, až si v budoucnu na tuto knihu vzpomenu. Úžasný, napínavý příběh a konec opět nezklamal ;).
Myslela jsem si, že se tam objeví i část týkající se svatby, prstýnku a plánování, ale že to nebylo tak rozsáhlé mi nakonec nevadilo.
Doporučuji :).

Gi-Gi
10.07.2017

tak tohle jsem přečetla rychle, faktem je, že (asi) po 60 str. víte, co se bude dít (zvlášť když si přečtete záložku) a kam to směřuje, ovšem netušíte jak moc :-)

EvikU.
08.04.2017

Román mě opět dostal svou dramatičností. Napínavý, čtivý, člověk se soustředí jen na knihu.

moudivlacek
02.03.2017

Tuto knihu jsem viděla jako film a docela se mi líbil, samozřejmě v knize je to líčeno podrobněji, ale musím říci, že se mi líbilo obojí.
Tuto autorku mám ráda, kdybych neviděla film a neznala konec, určitě bych řekla, že s hrůzou budete čekat konec, naštěstí se ta hrůza zastaví - ale rozhodně ne sama od sebe.
Važme si život hasičů, opravdu jsou hrdinové.

Jessybelle
13.06.2016

Pěkná, napínavá, dobře čtivá kniha.

vaili
17.03.2014

Velmi napínavá detektivka, vrahovi myšlenky a činy už byly dost za hranicí normálnosti..pro mě až moc velký psychopat :)

liskarysava
02.08.2013

Průměrná kniha, místy zmatené, autorka to ke konci už nezvládla a raději většinu nechala zemřít.