Ženatí milenci

Ženatí milenci https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25137/zenati-milenci-25137.jpg 4 89 11

Když se osobní trenérka Cameron ocitne v Hollywoodu, svět jí brzy leží u nohou. Spřátelí se s filmovými hvězdami a začne chodit s úspěšným producentem Ryanem. Idyla má dva háčky - Ryan je ženatý a jeho mocný tchán chystá tvrdý protiúder. A je tu ještě třetí háček - Cameron sice utekla od násilnického manžela, ovšem formálně je stále vdaná...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Married Lovers , 2008

Dédečko75
29.10.2023 5 z 5

Spisovatelka byla skvělá, doporučuji

lifeoptimist
01.07.2022 3 z 5

Jen mě mrzí ten konec ...od autorky jsem zvyklá na lepší závěrečné kapitoly ale i tak jsem si knihu užila

crazyslunicko
18.03.2018 4 z 5

Kniha má velice zvláštní a specifický styl. Prolíná se tam několik dějů, spoustu postav a opravdu jsem měla problém se orientovat a přeskakovat z postavy na postavy. Každopádně stěžejní pro mě v příběhu byla Anja, ačkoliv měla velmi nelehký a brutální život.

rosalindaaa
07.07.2017 5 z 5

Knížka byla velice čtivá a bavilo mě číst o zajímavých postavách z Las Vegas,ale hlavní popis vůbec nesedí - Cameron nechodila s Ryanem , ale chodila s Veronem

hellena1523
04.02.2017 odpad!

Jackie Collins je v literatuře pro ženy pojem, tomu nelze oponovat. Ale nebudu hodnotit lépe jen proto, že jsem si vědoma popularity, délky autorčiny kariéry, počtu publikací, které vydala, a představy peněz, které tak (myslím si) poctivě vydělala. Číst jsem musela (něco jako povinná pracovní četba), bude tomu rok, a stále lituji ztraceného času. Tento typ literatury ani v nejmenším není pro mě. Vadil mi způsob vyprávění i charaktery postav. Vnucovaná představa dokonalosti ve mně vyvolávala nauzeu.

kleozpatra
18.01.2017 3 z 5

"Marlon se propadl do vrcholně příjemného zhuleného spánku. Snil o tom, že je v harému obklopený nahými kočkami, co mu dělají pomyšlení, zatímco Amy Winehouse pěje "Rehab" a Kate Mossová mu v kutně s levhartím vzorem masíruje chodidla. A sen skončil dost divoce, protože se objevil Kid Rock a střelil Kate Mossovou rovnou mezi oči." Jackie Collins se nedá upřít, že uměla být velice vtipná :).

Veve131
25.06.2015 5 z 5

Klasická Collinsová. Kniha se mi líbila.

niknikita
22.01.2015 3 z 5

Moje první a možná i poslední Collinsová, ale v podstatě jsem se bavila. Čekala jsem "snobárnu", ale bylo to i vtipné a místy poučné čtení a líbilo se mi, jak autorka svým postavám podsouvala pravdivé myšlenky v kontextu s tím, co jim pak skutečně vyšlo z úst. Jak krásná realita běžného života :-)

Prateri
22.03.2014 4 z 5

Možná, že to není tak drsné jako jiné knížky od Collinsové, ale mně se to líbilo. Rozhodně jsem se nenudila.

mariva
06.11.2013 4 z 5

Od Collinsové už jsem toho přečetla hodně, tahle knížka patří spíš k průměru. Nic nového, běžný život hollywoodských hvězd jako v ostatních knihách.

Laf
08.06.2013

Musím říci, že nejdříve jsem se zdráhala začít tuto knížku číst, ale ihned po přečtení prvních stránek mě tato kniha natolik nadchla, že bylo pro mě těžké přestat a nedočíst ji jedním dechem. Moc se mi líbila :).