Lady Boss

Třetí část volného cyklu o životních peripetiích nezkrotné a cílevědomé dcery nechvalně proslulého mafiána. V této části představuje autorka svou hrdinku jako hlavu jednoho z předních hollywoodských filmových studií, která se musí vypořádat s množstvím překážek a intrik, než nad ním získá absolutní kontrolu. Děj zpestřují skandální historky a milostné avantýry hollywoodských filmových hvězd a příslušníků společenské smetánky... Lucky Santangelo - serie 1. díl - Šance 2. díl - Lucky 3. díl - Lady Boss 4. díl - Pomsta Lucky 5. díl - Nebezpečný polibek 6. díl - Nebezpečná žena...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11853/big_lady-boss-wcp-11853.jpg 4.3173

Lucky Santangelo 3.

Vydáno: , Alpress

Lady Boss, 1990

Kniha Lady Boss

LilluLong
09.06.2021

Vela nových postáv a predsa sa to dalo usledovat.tema filmový priemysel vie naozaj zaujať,a ked do príbehu sa zakomponuju témy vyvolávajúceho všemožne emócie napísané autorkou naozaj bravúrne tak hodnotenie moze byt len maximálne obodovane na rovných 5*

Radka1911
03.01.2020

Celá série Lucky Santangelo se autorce mimořádně povedla, i přes celkově velké množství stránek je celý příběh stále zajímavý a nesmírně čtivý.

misa1974
25.12.2019

Tento třetí dil je super, už se těším na čtvrtý.

marketa4853
07.07.2018

Hodně sprostých slov, ale kniha se mi celkem líbila. Jedna z prvních, které jsem od autorky četla. Pamatuji si, že jsem si ji vypůjčila od své babičky.

Jaruš7
02.04.2017

Tuto nemůžu nemít , když mám ty první.

koki.veru
23.09.2016

Knížky od Jackie Collins jsem si velmi oblíbila, zvláště sérii o Lucky. Líbí se mi velký počet postav a to, jak se jednotlivé příběhy navzájem prolínají. Ani na chvilku se vlastně nezastavíte a nepřestane Vás to bavit. Stejně tak se mi líbí, že autorka to píše tak, jak to cítí a nesnaží se nějak přetvařovat a psát to uměle (například množství sprostých slov - což je v běžném životě v podstatě normální).

helenkan
19.09.2015

Zase jsem se pobavila.Bezva počteníčko.Až na tu hromadu sprostých slov.To holt je Jackie Collins,bez nich by to nebyla ona. :)

Ladys
10.03.2014

Možná jsem si měl dát trochu "voraz", ale tenhle díl byl zatím nejslabší. Pořád to samé. Smetánka, prachy, mafie, moc, intriky....
Ale pořád se to dalo číst