koki.veru koki.veru komentáře u knih

Tma Tma Jozef Karika

Čekala jsem asi něco víc od knížky. Příběh pěkný, zajímavý a originální, rozuzlení také překvapivé, ale styl psaní mi moc nevyhovoval. Mám raději knihy, kde je nějaký dialog, více přímé řeči.

03.09.2021 3 z 5

Vrať se pro mě Vrať se pro mě Heidi Perks

Docela pěkný thriller, knížka se moc pěkně četla. Líbilo se mi protínání přítomnosti a minulosti. Konec byl docela překvapivý.

30.08.2021 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Nádherná romantická trilogie. Moc jsem si čtení těchto třech knih užila, četlo se to velice dobře a moc mě to bavilo. Až mi je líto, že už to mám přečtené.

23.08.2021 5 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Krásná knížka, zajímavý příběh. Obzvlášť mě bavilo, že každá kapitola byla psaná buď z jiné doby (minulost x současnost) nebo z pohledu jiné osoby. Vůbec jsem se při čtení nenudila, těšila jsem se na každou další kapitolu a byla zvědavá jak to vůbec skončí.

23.08.2021 5 z 5

Něžná je noc Něžná je noc Francis Scott Fitzgerald

Knížku jsem kdysi vyhrála, tak jsem se konečně do ní pustila, ale musím se přiznat, že toto není úplně můj styl. Příběh nebyl špatný, ale styl psaní mi nevyhovoval.

19.08.2021 3 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Opět super thriller z této skvělé série. Už se opět těším na další díl. Tuhle sérii prostě miluju.

30.07.2021 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Opět super thriller od této autorky. Překvapivý až do konce, zajímavá zápletka, četlo se velice dobře.

26.07.2021 5 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Originální příběh a zápletka, ale je pravda, že chvílemi mi to připadalo zdlouhavé. Stejně tak jsem čekala konec trošku jiný. Ale knížka se četla docela pěkně.

19.07.2021 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Pěkné pokračování romantického příběhu. Kniha se četla velice dobře a určitě se vrhnu i na třetí díl.

18.07.2021 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Nádherná knížka. Moje teprve druhá kniha od této spisovatelky, a super. Příběh jsem si moc užila, velice pěkně se četl a konec byl super a dojemný. Nádhera.

30.06.2021 5 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Pěkný thriller, moc dobře se četl. Kapitoly jsou krátké a napínavé.

27.06.2021 5 z 5

V pasti V pasti Lilja Sigurðardóttir

Pěkný a napínavý thriller. Četlo se to velice dobře, jelikož kapitoly byly krátké a tak příběh rychle ubíhal. Jen mě překvapil konec, čekala jsem nějakou pořádnou akci.

25.06.2021 5 z 5

Volání ze tmy Volání ze tmy Susan Howatch

Taková krátká, ale napínavá detektivka. Příběh docela zajímavý a rozhodně jsem se nenudila.

20.06.2021 4 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Nádherný klasický příběh o lásce. Mám velice ráda tyhle příběhy typu Jane Eyrová, Pýcha a předsudek, atd...

18.06.2021 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nádherná knížka. Po dlouhé době mi u knížky ukápla slza. Opravdu silný, romantický a dojemný příběh.

15.06.2021 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Velice povedená knížka. Nedovedu si představit, že bych takto s někým sdílela byt. Ale super námět na knížku a moc pěkně napsané.

22.05.2021 5 z 5

Matyáš Sandorf - Nový hrabě Monte Christo Matyáš Sandorf - Nový hrabě Monte Christo Jules Verne

Tak již asi potřetí přečtena tato kniha. Mám jí strašně ráda, asi nejvíce z Verneovek a velice ráda se k ní vracím. Letos přečteno v rámci čtenářské výzvy (ilustrovaná kniha).

21.05.2021 5 z 5

Muž s podivnou minulostí Muž s podivnou minulostí Ken Follett

Krásný příběh. Musím říct, že mě knihy od Folletta velice baví. Krásný historický román.

08.05.2021 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Asi nemá cenu nějak extra hodnotit tuto knihu - jedním slovem porno. Přečteno v rámci čtenářské výzvy (zakázaná kniha).

25.04.2021 3 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Miluju tyhle knížky. Člověk si uvědomí, co museli naši předci prožít a kde bychom se my ocitnout rozhodně nechtěli. Obdivuhodný život Cilky. Rozhodně stojí za přečtení.

17.04.2021 5 z 5