Volání ze tmy

Volání ze tmy https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62653/bmid_volani-ze-tmy-iUj-62653.jpg 4 27 6

Uprostřed horkého newyorského léta otřese poklidným životem Claire Sullivanové zoufalý telefonát její mladší sestry Giny. "Jsem v hrozné situaci - prosím tě, okamžitě prijeď." Pak se spojení náhle přeruší. Po Gině, která žije v Londýně, pátrá Scotland Yard bez úspěchu a tak se Claire rychle rozhodne a odlétá do Paříže a vzápětí do Londýna, kde je okamžitě vtažena do oslňujícího světa společenské smetánky, ve kterém se Gina pohybovala. Claire zjišťuje, že klíč k sestřinu zmizení skrývá příjemný a velmi pohledný Garth Cooper. Garth je muž mnoha tváří, a přestože Claire cítí , že ji jeho šarm neodolatelně přitahuje, začíná podléhat nejhoršímu podezření - zabil její sestru?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

Call in the Night , 1967

uzivatel83509
12.06.2023 5 z 5

Napínavé čtení o ženě, která zoufale hledá svojí sestru. Policie situaci neřeší a tak je osud sestry jen v jejích rukou. Nechybí ani záhadný muž, romantika a zajímavé rozuzlení v závěru knihy!

koki.veru
20.06.2021 4 z 5

Taková krátká, ale napínavá detektivka. Příběh docela zajímavý a rozhodně jsem se nenudila.

Barca055
31.08.2019 5 z 5

Nádherná kniha!!
Příběh je poutavý a ani chvilku se u něj nebudete nudit.

Doporučuji!!

quendery
04.03.2013 5 z 5

Krásně a svěže napsaná detektivka. Napínavá od začátku do konce. Super. Už jsem jí četla během let několikrát a vždycky se mi líbí. Doporučuji.

kika 13
25.01.2013 3 z 5

Pěkně napínavé čtení.

Cihla
12.02.2012 5 z 5

Tahle knížka mě bavila od začátku do konce. Pořád to bylo napínavé, zamotané a zajímavé.

Susan Howatch
britská, 1940
1996  73%Ďábel žhavých nocí
1996  77%Volání ze tmy
1994  20%Jak to tenkrát bylo?

Kniha Volání ze tmy je v