Vrať se pro mě

Vrať se pro mě https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454383/bmid_vrat-se-pro-me-rzt-454383.png 4 94 28

Malá ostrovní komunita je šokovaná nálezem dlouho pohřbeného těla. Pro Stellu Harveyovou je to dvojnásob zdrcující. Ostatky byly objeveny na zahradě domu, v němž vyrůstala – domu, z něhož její rodina před pětadvaceti lety bez nejmenšího vysvětlení uprchla. Stella zoufale touží zjistit pravdu, a proto začne pátrat ve své minulosti. Vrátí se na odlehlý ostrov, ale záhy zjistí, že lidé, které před čtvrt stoletím opustila, nejsou zdaleka tak přátelští, jak si je pamatuje – a udělají cokoli, aby svá tajemství ochránili. Jedno je však nad slunce jasnější… Pravda se nedá pohřbít navěky.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Come Back For Me , 2019

cleopatra11
27.10.2023 5 z 5

Jojo, moc pěkný příběh. Ostrovní prostředí mě taktéž pohltilo.

Leena
02.10.2023 2 z 5

Bohužel, toto je příběh, který v paměti vůbec neutkví, za týden nebudu vědět, o čem to bylo:-(

Danago
06.09.2023 2 z 5

Zvláštní kniha, zvláštní prostředí. Pomalu se rozplétá, co se stalo v minulosti.
Popravdě jsem to s knihou měla trochu jako na houpačce, chvílemi byl děj napínavý a zajímavý , ale vysvětlování a určité rozhovory mě přišly trochu nudné natahování knihy. Kniha vybočuje prostředím ve , kterém se odehrává , malý osamocený ostrov. Jinak za mě průměrné zpracování, možná, kdyby to bylo jinak napsané bavilo by mě to více.

beruska
29.06.2023 3 z 5

Příběh byl celkem zajímavý... Ale první polovina knihy mne zaujala více než samotný závěr... Ten byl takový komplikovaný....

Toňula
12.03.2023 3 z 5

Docela zklamání, po prvním autorčině románu, který jsem přečetla jedním dechem, jsem čekala něco podobně napínavého..Bohužel jsem se víc trápila ..Hrdinka Stella přeskakuje mezi současností a minulostí, od druhé poloviny příběhu jsem měla chaos v postavách a jejich pohnutkách..konec takový nemastný neslaný..škoda

januska82
15.09.2022 4 z 5

Kniha sa mi páčila. Nechýbalo napätie, zápletka fayna... Nemam co vytknúť

zdendula31
14.09.2022 4 z 5

Četla se mi dobře a hlavně jsem byla zvědavá na všechny ty tajemství.

Adriena838772
28.08.2022 5 z 5

Hodně dobrá kniha a je taková zvláštní

Kira747
10.07.2022 3 z 5

Kniha se krásně četla ale pořád nechápu název, pro koho se to vlastně vracela? Každopádně bych si knihu klidně přečetla ještě jednou, byla to příjemná oddychovka na odpoledne.

Magdyla.8
23.05.2022 2 z 5

Kniha se rychle četla, když se zorientujete v postavách tak děj poté jen plyne. Bohužel ke konci knihy pro mě příběh začal být velmi komplikovaný a chaotický. Rozuzlení a konec mi v tom nepomohl a zkazil mi celý dojem z knihy. Každá postava měl tajemství, ale přijde mi, že tam bylo spoustu náhod na jeden ostrov. Bohužel mi kniha nesedla a proto jen dvě hvězdy. První kniha mě oslovila mnohem více.

Janík511
22.04.2022 1 z 5

Po třetině knihu odkládam. Nudná kniha, která mě ničím nezaujala a zápletka se mi vůbec nelíbí. Je taková o ničem. Nechce se mi s touto knihou ztrácet čas. Nestojí za to.

Katania
21.04.2022 4 z 5

Čtivý a napínavý thriller. Mě bavil.

Ajuszka
23.02.2022 4 z 5

Hmm.. Tak nějak nevím,co k téhle knize napsat. Četla se dobře, ale celková zápletka a konec mi přišly nezajímavé.. Předchozí kniha od autorky mě bavila víc, tak uvidíme, s čím přijde příště.

SilvieSisinka
28.01.2022 4 z 5

Čtivé, napínavé....zajímavé rozuzlení.Hodne stará vražda.

Pavlína2019
10.12.2021 5 z 5

Mě se kniha velice líbila! Paní spisovatelka píše velmi dobře. Mám ráda střídání děje s minulostí. Bylo zde hodně napětí a dávného tajemství. Je pravda, že jsem si musela zvyknout na více postav a také se poměrně stále soustředit na text. Ale nic z toho mi nevadilo. Kniha je výborně vystavěná a děj pestrý a komplikovaný, takže to bylo nutné. Všem ji doporučuji!!

ErčaV.
01.12.2021 5 z 5

Kniha se dobře četla, děj byl zajímavý.

putpuda
25.11.2021 3 z 5

Dobře se mi to četlo, mám ráda knihy, kde se vynořují stará rodinná tajemství, ale ikdyž mě konec překvapil, přesto tomu něco chybělo.... možná více napětí.
Dávám *** a půl

HanulkaK.
10.10.2021 3 z 5

Zas tak moc mě nebavila, jména se mi pletla a dost rychle šlo odhalit následující vývoj.

zuzana2599
06.10.2021 4 z 5

V tomto napínavém psychologickém thrilleru postupně vyplouvá na povrch rodinné tajemství, které mělo zůstat už navždy pohřbené. Děj příběhu se odehrává převážně na ostrově Evergreen, kde žije jen malá komunita obyvatel a ta si pečlivě střeží svá tajemství.
Knížka se výborně četla, líbila se mi atmosféra izolovaného ostrova, která podobným příběhům přidává na atraktivnosti. Jsem spokojená !

xena2711
30.09.2021 4 z 5

Dvacet pět let je strašně dlouhá doba. A právě po takovém čase se vrací Stella, hlavní hrdinka, dá se říct na místo činu...Není to příjemný návrat, ale alespoň se spousta tajemství z dětství postupně vyřeší. Druhá knížka od Heidi Perks a nebyla vůbec špatná. Za mě určitě lepší thriller než Jak jsi mohla.

anglická literatura psychologické thrillery thrillery pro ženy

Heidi Perks
britská, 1973