koki.veru koki.veru komentáře u knih

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Řekla bych, že tohle je nejlepší trilogie jakou jsem kdy četla. Druhý díl jsem přečetla během několika málo dní a četla jsem kdykoli jsem měla i třeba jen minutku volnou :) Opravdu velmi propracovaný a napínavý příběh. Jednoznačně 5 hvězdiček :)

03.03.2015 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

NÁDHERA!!!!!! Hodně dobrá, skvělá detektivka. Velmi napínavý příběh, zajímavé postavy. Co nejdříve si pustím film, a okamžitě jsem se pustila do druhého dílu této trilogie. Rozhodně všem doporučuju!!!

22.02.2015 5 z 5

Cit proti rozumu Cit proti rozumu Nora Roberts

Klasická harlequinka, u které nemusíte přemýšlet....docela dobrá kniha na odpočinek a oddych :)

30.01.2015 3 z 5

Veřejná tajemství Veřejná tajemství Nora Roberts

Úžasná knížka se zajímavou zápletkou, kniha plná napětí, lásky i nenávisti...Byla jsem velmi překvapená, jak to nakonec celé dopadlo. Život Emmy byl velmi zajímavý a nemohla jsem se od tohoto příběhu vůbec odtrhnout.

22.01.2015 5 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Úžasná knížka....Knihy ze série Lincoln Rhyme mám všechny přečtené a mám je hodně ráda a těším se, jestli vyjde další díl (což by vzhledem k závěru knihy asi měl). Kniha opět plná napětí a vyšetřování a důkazů.

19.01.2015 5 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Úžasný příběh :) Kniha celkově mi ale připadala chvílemi nudná.....Začátek knihy, kde Anita vypravuje svůj příběh byl zajímavý a četl se poměrně dobře. Ale konec knihy, kde se rozepisuje o svých pocitech, o tom, že ona je láska a že každý si má vážit svého života, se mi příliš nelíbil. Já mám ráda knihy, které mají děj, takže mě konec knihy spíše nudil a poslední dvě kapitoly jsem ani nedočetla.

17.01.2015 3 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Uzasna knizka :-) zajimave ze ze zacatku jsem nemela rada jednu postavu, pak zase druhou postavu v knize. Jedine co me zklamalo je zaver knizky, cekala jsem trochu jiny. Ale jsem zvedava na film jaky je.

12.01.2015 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Úžasná knížka, asi nejlepší díl. Kniha je plná napětí a dobrodružství. Velmi se mi líbí, když se Harry dívá na Snapeovy myšlenky a začne mu docházet mnoho věcí a hlavně to, že byl Snape vlastně nakonec kladný hrdina :)

05.01.2015 5 z 5

Harry už není dítě a musí se naučit více o Voldemortovi (především jeho minulost)....úžasná knížka, akorát škoda, že zemřela další oblíbená postava :(

28.12.2014 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Velmi zajímavá knížka. Na konci mě velmi překvapilo, kdo je vlastně vrah. Připadá mi ale celkově trochu přehnaná (například že Camille si ničí své tělo a všechny ty sexuální a vulgární příběhy jak z mládí Camille, tak i ze strany Ammy).

19.12.2014 4 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Tento díl se mi líbí asi nejvíce a zároveň je také velmi smutnej, protože v něm zemře má oblíbená postava.....

18.12.2014 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

V tomto dílu už začíná jít hodně do tuhého. Na scénu se dostává Voldemort v plné síle a Harry málem přijde o život. Kniha plná napětí, dobrodružství a překvapení. Už se nejedná o dětskou knihu :) Prostě nádhera :)

09.12.2014

Myslím, že tímto dílem se pomalu přesouváme od Harryho pro děti na Harryho pro dospělé. Nádherná kniha, ke které se stále ráda vracím. Oproti filmu se zde dozvídáme mnoho zajímavých podrobností (například proč byla vysazena vrba mlátička a podobně) :)

02.12.2014 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Harry Potter je prostě klasika....první dva díly jsou spíše ještě pohádka, ale i přesto se k těmto knihám ráda vracím (i k filmům).

30.11.2014

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Série Harryho Pottera je prostě klasika. První díl je spíše ještě pro děti, ale i přesto je to prostě úžasná knížka a stejně tak i film :)

22.11.2014

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Wau :) nádherná knížka. Úplně jiná detektivka, než na které jsem zvyklá. Je pravda, že v této knize nejsou žádné napínavé pasáže, ale kniha je plná záhad a zauzlovaných situací a velmi mě bavilo přemýšlet, kdo že je tedy vůbec vrah. A velmi mě to překvapilo, protože na začátku by mě vůbec nenapadlo, že vrahem je......... Takže jednoznačně úžasná knížka :)

16.11.2014 5 z 5

Srdcová dáma Srdcová dáma Nora Roberts

Kniha mě velmi překvapila, protože jsem zvyklá, že Nora píše spíše romantické knihy. Přesto se mi kniha velmi líbila. Velmi napínavá kniha do posledních stran :)

04.11.2014 5 z 5

Pokušení lásky Pokušení lásky Nora Roberts

Klasická harlequinka plná lásky a štěstí, se šťastným koncem....Pěkné oddechové čtení :)

30.10.2014 4 z 5

Zlověstný úplněk Zlověstný úplněk Nora Roberts

Nádherná knížka od Nory, stejně jako mnoho jejích ostatních. Už je to dýl, co jsem viděla film, takže jsem si podrobnosti nepamatovala, stejně tak kdo je vrah. Ale jednoznačně je kniha lepší než film. Prostě nádhera.

29.10.2014 5 z 5

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Kniha byla velmi dobrá, ale vzhledem k tomu, že jsem od tohoto autora četla už dost knih, připadá mi jako jedna z nejslabších......

21.10.2014 4 z 5