Srdcová dáma

Úspěšná autorka detektivek Grace přijede do Washingtonu navštívit sestru Kathleen. Už první den se Grace dozví šokující novinu, že si zdánlivě upjatá a spořádaná učitelka Kathleen - pod přezdívkou Desiree - po večerech přivydělává jako „dívka na telefonu". Zanedlouho je Kathleen brutálně zavražděna. Jak vyjde najevo, pachatelem může být jedině někdo ze zákazníků erotické linky. Spontánní Grace se rozhodne stát se nyní novou Desiree, aby brutálního vraha vylákala z úkrytu. Má sice bohaté zkušenosti z psaní detektivek, ale podcení fakt, že svět literární fantazie je na hony vzdálen drsné skutečnosti, kde opravdu jde o život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2450/srdcova-dama-2450.jpg 4.2178

D.C. Detectives 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, Alpress

Brazen Virtue, 1988

Kniha Srdcová dáma

georginaa
25.11.2020

Druhý díl byl opět působivý, přiváděl mi chvílemi strach, nikdy není poznat druhého neznámého po telefonu, kdo to je za člověka. Pár volání už jsem též zažila a kdybych měla sluchátko tak s ním s chutí třísknu. Nicméně příběh se povedl a moc se mi líbil.

Kudík
15.10.2020

Dočteno a teď přesně nevím, jestli jsem si z 1. dílu Eda tak "zidealizovala", anebo zde ho autorka nepředvedla v celé parádě. Ale i tak se mi kniha opět líbila. Grace byla jako autorka detektivek správně jiná a nějak k Edovi, Benovi a Tess zapadla. Ohledně zápletky jsem se docela děsila v případě oběti č. 3. Po prvním díle a jistém naložení s jednou postavou (konkrétně Joeym) to byla docela oprávněná obava. I přes popsané násilnosti je to nenáročné čtení.

petraj30
13.05.2020

Škoda, že jsem neměla k dispozici první díl, ale tady jsem se dočetla, o čem to asi zhruba bylo, protože zde byli hrdinové z prvního dílu.
Bylo to pěkné, oddechové a nenáročné čtení na jedno odpoledne. Občas jsem se zasmála, ale bylo strašně předvídatelné.
Ed mi připomíná mou drahou polovičku:-). Jen Grace byla pro mě jak neřízená střela a občas jsem se v ní nevyznala, ale byla jsem spokojená:-)

janina66
26.08.2019

Tak to sei moc líbilo. Četlo se dobře. Byla jsem spokojená.

Skalara
14.12.2018

Přišla mi o něco slabší jak první díl. Ale pořád skvělá kniha.

Eeli
03.02.2018

Detektivka psaná autorkou románů pro ženy, takže typicky předvídatelný scénář. Kriminální zápletka je sice nápaditá, ale tomu příběhu nějak chyběla šťáva, byl takový vlažný, nedotažený.

Jája92
27.01.2018

Výborně napsaná kniha.

Safrika
20.10.2017

Nora zase nezklamala, tentokrat moje prvni detektivka od ni a spokojenost.