Posvěcené zlo

Policie vyšetřuje sérii podivných vražd mladých žen, uškrcených vždy částí kněžského roucha. Spolu s policií se po stopách zjevně duševně nemocného vraha vydává i mladá půvabná psycholožka, která má policistům přiblížit pravděpodobný motiv a charakter pachatele. Při vyčerpávající práci se mladá žena sblíží s jedním z detektivů a zároveň tak k sobě obrátí pozornost psychopata, který ji zahrne do svých šílených plánů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2445/posvecene-zlo-oGy-2445.jpg 4.3182

D.C. Detectives 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, Alpress

Sacred sins, 1987

Kniha Posvěcené zlo

georginaa
08.11.2020

Napínavý detektivní příběh, kde psycholožce Tess jde o život. Policajt Ben vyšetřuje záhadné vraždy až jednoho dne se tyto osudy dvou se spojí. Postupem času se do sebe zamilují a Ben vypátrá vraždícího maniaka. Bravurně napsaný od Nory, jako skoro všechny její knihy.

Kudík
14.10.2020

Sympatičtí hrdinové a i jejich parťáci. Tess i Ben jsou zajímavou dvojicí. Ona psycholožka a on detektiv. Jejich postupující spolupráce (a jak každý tuší, nejen ta) je lehce uvěřitelná. I přes vraždy a úmrtí děj plynul hladce. U jedné z postav jsem přesto byla překvapená jeho koncem, dokonce víc, než totožností vraha.
Věřím, že 2. díl je o Edovi, který byl i přes málo prostoru velmi zábavný. :)

janina66
18.05.2020

Výborné, kniha se četla sama. Nemohla jsem přestat číst. Tess a Ben moc symptická dvojice. Bavil mě Ed, parťák Bena. Dost překvapivý vrah. Napínavé až do konce.

Vatter83
27.12.2019

Kombinace detektivky, romantiky, vážnosti, komiky - super. Rozuzlení a odhalení vraha naprosto nečekané a skvělé.

maličkán
16.04.2019

Co jsem od Nory R. četla, všechno se mi líbilo, ani tato kniha nebyla vyjímkou. Tato spisovatelka má dar, čtenáře zaujmout. Smutný byl osud Joeyho. Tess mi byla sympatická i dvojice policistů. Romantika mezi Tess a Benem mi vůbec nepřekážela.

Disinka
15.12.2018

No nebylo to vubec spatny... sice tam bylo vice ze vztahu detekriva a doktorky ale jinak velice zajimave a zaboha jsem nemohla prijit na to kdo je vrah - az mi z toho doslovne na konci spadla brada...

Skalara
10.12.2018

Skvělá kniha. Velice jsem si oblíbila Eda, což je parťák hlavní postavy. Vždy mě dostalo, jak jedl různé klíčky a vytahl si sáček čaje místo kávy :D Detektivní příběh skvělý, nemohla jsem přijít na pachatale a velmi mě překvapilo, kdo to je. Přečteno během dvou dní.

Liggy
23.09.2018

Nuda. Celá kniha je o vztahu policisty a psycholožky a na konci úplnou náhodou chytí vraha.