Knihomolka97 Knihomolka97 komentáře u knih

Nejvíc sexy chlap Nejvíc sexy chlap Julie James

Krásné, svěží, velmi vtipné, oddechové čtení. A jak je vidět, jde to i bez erotiky. :-)
*ale ta obálka je hrozná* :-/

27.05.2019 4 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Jedním slovem mazec. Nemohla jsem se od knížky vůbec odtrhnout a přečetla ji na jeden zátah. Ze začátku mě trošku mátl styl psaní, ale jak jsem se zvykla už to jelo. Kniha byla napínavá a zajímavá až do konce, do poslední stránky. Dva momenty mě velmi překvapily. Jak se říká, takové nečekané zvraty událostí.
Obě hlavní postavy jsou docela šílené. :-D Kinga se mi líbila moc, jak byla přidrzlá a sprostá a zároveň vtipná a taky (jako já) fanynka ve fotbale. Łukasz byl hned od první stránky pěkný hazlík, někdy to až přeháněl a naháněl trošku hrůzu. To jiskření mezi nimi bylo neuvěřitelné, až se mi tajil dech. Když se zrovna nechtěli navzájem pozabíjet, byli celkem roztomilý pár. :-D
Na závěr si neodpustím...Šedivák - hnusný arogantní psychopat, brr. Doufala jsem, že dostane co mu patří.

27.05.2019 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Krásný příběh, hltala jsem ho úplně od začátku až do konce. I když je to celkem bichlička, přečetla jsem ji za den, děj plyne pomalu a lehce a vůbec nenudí. Střídaly se mi pocity z veselých na smutné a obraceně. Líbí se mi, že zde byla i troška romantiky, ale to nebylo v téhle knížce to hlavní. U konce jsem byla z některých odhalení dost v šoku...opravdu nic nemusí být tak jak se na první pohled zdá. :-)

22.05.2019 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Krásný, svižný, vtipný, dojemný příběh.
Líbilo se mi vyprávění z pohledů obou postav, Willovy části byly velmi vtipné, vážně nečekala jsem, že se u čtení budu tak bavit.
Slzám jsem se také neubránila, ale to jsem čekala. :-D
Bohužel mě ale zklamal konec. Nechci nic prozrazovat, zkrátka jednu hvězdičku strhávám, ale knížku rozhodně moc doporučuju. A těším se na filmové zpracování (které mě na knížku nalákalo). :)

21.05.2019 4 z 5

Odpusť mi. Megan Odpusť mi. Megan Abbie Rushton

Velmi zajímavá knížka. Nečekala jsem, že mě příběh tak chytne, přečetla jsem ho na jeden zátah. Zajímalo mě, co přesně se stalo a konec překvapil. A to jak se vyvíjel vztah mezi Megan a Jasmine, bylo pro mě velmi překvapující a moc se mi to líbilo. Ovšem moje hodnocení snižuje to, že mi občas Megan vadila svým nelogickým a někdy až hnusným chováním.

20.05.2019 4 z 5

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

Na tuhle knihu mě nalákala především krásna obálka a už po přečtení anotace bylo jasné, že to bude klasická předvídatelná romantická oddechovka...a taky byla. Ale nejsem úplně spokojená.
Měla jsem problém s hlavní hrdinkou, vadila mi její naivita a občas jsem nechápala její chování. Levi se mi líbil od začátku, ale štvalo mě, že třeba Faith něco alespoň slůvkem nenaznačil... a Jeremy mě zklamal, když to nechal dojít tak daleko, i když cítil, že něco není úplně tak jak by mělo být. Celou rodinu Hollandových jsem si oblíbila, hlavně babi s dědou. Ty jejich slovní přestřelky byly vážně vtipné. :-D

17.05.2019 4 z 5

Kapitán rozkoší Kapitán rozkoší Kresley Cole

To bylo naprosto dokonalé. Vážně. Příběh je zajímavý od úplně první stránky až do poslední. Hlavní postavy jsem si okamžitě zamilovala. Nicole je přesně ten typ hrdinky, který mám ráda, žádná naivka ale pěkně svérázná, stojí si za svým stůj co stůj. A Derek..je prostě boží :-D, i když má taky své mouchy. :-)
Myslím, že tento příběh se dá přečíst i několikrát a stále bude bavit. Moc doporučuju.

13.05.2019 5 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Vůbec nevím jak tuhle knihu hodnotit. Začátek (no skoro 90 stran) mě šíleně nebavil. Několikrát jsem knihu odložila, nechtělo se mi dál číst. Bylo to zdlouhavé, nic se nedělo a Ian mě štval. Jo vážně je to arogantní blbeček.
Pak se ale najednou děj pěkně rozjel. Byly tam velmi vtipné pasáže a Ian mě bavil svými myšlenkami. Konečně už byl i trochu nejistý.
Proti Blake nemám žádné výhrady, od začátku na mě působila sympaticky a líbilo se mi, že Ianovi hned nepodlehla.
Těším se na další díl. Gabi a Lex hmm, to bude velice zajímavé..aspoň doufám. :-)

12.05.2019 3 z 5

Na prahu lásky Na prahu lásky Daniela Kirsch

Mooc hezké :-) Já prostě zbožňuju tyhle příběhy..od ,,nenávisti" k lásce...jojo to je moje. :-D
Deny si mě získal hned od začátku a Hanka byla příjemná hlavní hrdinka, i když někdy až zbytečně urážlivá. Taková hraběnka no. :-)

02.05.2019 4 z 5

Něžná pomsta Něžná pomsta Johanna Lindsey

Příjemné, velmi příjemné počteníčko. :-)
Sheena je skvělá! Líbilo se mi, že neustoupila ani o píď. :-D A Jamie překvapil...podle anotace jsem čekala drsného bojovníka a ono ne. Sice v jistých ohledech se choval jako sobec a snažil se o všem rozhodovat, ale nepřipadal mi nějak nebezpečný.
Bylo hezké jak si k sobě postupně nacházeli cestu. Jejich škádlení a hašteření mě strašně bavilo. Na konci ve mě v jednu chvíli zatrnulo ale samozřejmě, co by to bylo za romantiku bez happyendu. :-)

30.04.2019 4 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Příběh hezký, velmi romantický, chvilkama smutný a nechybí i troška napětí. První díl se mi ale líbil víc, Jase byl fajn ale Cam je pořád číslo jedna a když porovnám hlavní hrdinky...Avery jsem také měla radši. Tereza byla až moc taková uvzdychaná a vadilo mi, že si od Jase nechala dost věcí líbit (a to se Jase choval jako pořádný pitomec). Ale zase v jiných věcech byla velmi silná a odvážná a za to jsem ji obdivovala. :-)
PS: Bonusová kapitola super, super, super!

29.04.2019 4 z 5

Osudová náhoda Osudová náhoda S. H. Kolee

Příjemná romantická oddechovka, velmi čtivá. Ovšem konec zbytečně natahovaný, Cadenovi trvalo na můj vkus dlouho než se ,,vzpamatoval'' ...jiné slovo mě momentálně nenapadá. :-D a Lauren mi trošku vadila s tím jak si protiřečila. Jinak jsou oba hrdinové sympatičtí a k sobě dokonale pasují. :-)

23.04.2019 4 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Docela dlouho mi trvalo než jsem se začetla, začátek mě moc nebavil. Přišlo mi to takové zdlouhavé než se konečně začalo něco dít.
Indiu jsem si hned oblíbila, Alex mě většinu knihy hodně štval. Ale přesto si ho nejde nezamilovat. :-D Konec je zkrátka perfektní. :-)

22.04.2019 4 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Tak jo..teď fakt nevím jestli se mi to líbilo nebo nelíbilo. Ale spíš líbilo. Rozhodně líbilo. :-D
I když ten konec jsem musela přečíst několikrát, abych ho pochopila a stejně jsem zmatená a nevím nic. :-D Budu si muset knihu přečíst ještě jednou a tentokrát se soustředit na všechny detaily, i když pochybuju, že to nějak extra pomůže. :-D
Postavy byly fajn, Bryant mi dost připomínal Bishopa.
Mám ale problém s délkou knihy. Je prostě strašně krátká! Aspoň pár stránek by to ještě chtělo, nemám ráda takové chaotické a useknuté konce. Navíc to čekání na další díl, který je momentálně v nedohlednu..achjo.

17.04.2019 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

No panejo, to bylo něco. Příběh chytne od samého začátku, líbí se mi propojení minulosti s přítomností, jak je vše dokonale vysvětleno.
Úplně jsem cítila flustraci Grace, její bezmoc a fandila jsem jí, ať něco vymyslí.
Konec jedním slovem úžasný. :-)

13.04.2019 5 z 5

Cizí tvář Cizí tvář Linda S. Howington

Skoro půlka knihy mě moc nebavila, v jednu chvíli jsem už chtěla knihu zavřít a úplně přestat číst. Ale já jsem hrozně zvědavá holka :-D a prostě jsem musela vědět co je Lizette zač, co udělala.
Druhá půlka už bylo jiné kafe, konečně začlo správné napětí a akce. Bohužel mi ale některé věci úplně nedávaly smysl a přidávám se k názorům, že konec byl rychle ukončený.

11.04.2019 3 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Tento díl jsem ani číst nechtěla, ale pak jsem si to rozmyslela a pustila se do čtení čistě proto, že mě zajímal Travisův pohled, jeho myšlenky a musím říct, že jsem si ho ještě víc zamilovala. :-)

09.04.2019 4 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

To bylo hézkéé. :-)
Přečetla jsem ji na jeden zátah, nemohla jsem se vůbec odtrhnout.
Oba hrdiny jsem si hned zamilovala, bavily mě jejich konverzace a zkrátka všechno. Travis velmi příjemně překvapil, čekala jsem, že bude větší hazjlík. Hodně mě bavily žárlivé scény. :-D
Přesto jednu hvězdičku musím strhnout. Konec byl na mě moc hektický a navíc mi v některých částech vadilo Abbyino chování a kvůli tomu to bylo už trošku zdlouhavé. Ale jinak to byl velmi pěkný příběh.

08.04.2019 4 z 5

Jen ty a já Jen ty a já J. D. Robb (p)

Skvělá detektivka. Moje první přečtená kniha této série a už teď vím, že budu číst i další díly.

05.04.2019 4 z 5

V náruči snů V náruči snů Linda S. Howington

Trochu jiná kniha, než ostatní co jsem zatím od autorky četla. Opět ale pěkná oddechová romantiko-detektivka se sympatickou a zvláštní hlavní hrdinkou. Vraha jsem si myslela správně, takže žádné překvapení.

04.04.2019 4 z 5