Na prahu lásky

Na prahu lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/111464/na-prahu-lasky-111464.jpg 4 15 8

Hlavni hrdinka nového letního románu, sympatická Hanka Konvalinková, si užívá prodloužených prázdnin po maturitě. Nic ji nechybí… má spousty kamarádů, má Cliffa, nejlepšího přítele člověka, který jí přece vynahradí všechny kluky světa. A nebo ne? Copak by kdy mohla chodit s takovým frajírkem jako je Deny? Od začátku ho nemůže vystát a on se pak, snad naschvál, objeví na letním táboře, kam Hanka jezdí léto co léto. Nejen, že jí neskutečně štve, ale ještě ke všemu díky němu dělá jednu botu za druhou. Jenže někdy stačí málo, aby se všechno obrátilo naruby. Prázdniny se rozjíždějí na plné obrátky a jsou nabité emocemi, touhou a také horkou letní láskou, která přijde tak nečekaně a prudce. Jenže někdy skutečně stačí strašně málo, aby se všechno obrátilo naruby. ... celý text

Mikiem
24.09.2023 5 z 5

Po dlouhé době kniha,co se mi dobře četla a bavila mě doporučuji všem

Knihomolka97
02.05.2019 4 z 5

Mooc hezké :-) Já prostě zbožňuju tyhle příběhy..od ,,nenávisti" k lásce...jojo to je moje. :-D
Deny si mě získal hned od začátku a Hanka byla příjemná hlavní hrdinka, i když někdy až zbytečně urážlivá. Taková hraběnka no. :-)

helenkan
05.02.2018 4 z 5

Sice už jsem na tohle postarší. Ale s chutí jsem si připomněla svoje mládí,první lásky a starosti s tím spojené. A musím přiznat,že se mi to líbilo.

Miška14.07
24.07.2014 4 z 5

Nikdy neodolám nekouknout se na konec, a toto byl stejný případ. Jindy to z toho nepřečtu,a ale teď ano. Na této knize je dobře použitelné rčení: Láska a nenávist mají k sobě hodně blízko. Doporučuji

herotabe53
07.12.2013 4 z 5

Super, nenáročné čtení. Naprosto úžasné na dlouhé zimní večery:).

evasamankova
01.07.2013 3 z 5

Příjemný letní příběh, který se dobře čte. Odpočinkové čtení.

RosMeggie
12.05.2013 5 z 5

Moc pěkná kniha, doporučuji...

Katy22
26.06.2012

Kniha se mi velmi líbila, krásně se četla a ke konci velmi dojemný a překvapivý děj

Autorovy knížky

2012  84%Na prahu lásky

Kniha Na prahu lásky je v