V náruči snů

Paris je nadaná malířka, která dosáhla záviděníhodného úspěchu. Její díla se prodávají v exkluzivních galeriích a její popularita stoupá. Poté, co se sblíží s milionářem Richardem, se začnou dít podivné věci. Paris probouzejí děsivé sny a cítí nepokoj. Po jednom záchvatu horečné tvůrčí činnosti má před sebou náčrtek vražedné scény. Neustále se musí k obrazu vracet a kousek po kousku doplňuje detaily zločinu. Když potom dojde ke skutečné vraždě, dostane se Paris nejen do pokušení, ale také do vážného ohrožení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11645/v-naruci-snu-11645.jpg 4.3176
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Alpress

Now You See Her, 1998

Kniha V náruči snů

PeM

Mě se to líbilo. Bylo to sice celé takové nějaké "rychlé", ale tak proč ne....Paranormálno mi vůbec nevadilo, ba naopak, pro milovníka tohoto "tématu" jako jsem já, to byl velmi příjemný bonus.

Hatshepsut
17.11.2021

V tomto románu mi taky nějak nesedly ty paranormální schopnosti, ale ne že bych je hlavní hrdince nezáviděla:-). Jinak si i tento příběh LH drží svůj standard mezi romantickými detektivkami.

petraj30
15.04.2021

Celkem pěkný detektivní příběh. Ani jsem se nenadála a byla jsem na konci.
Oba hlavní hrdinové se mi moc líbili, jen ty para schopnosti byly pro mě v jistých momentech rušivým elementem.
Nevím jak je to možné, ale řekla jsem si, že ten člověk bude vrahem v momentě, kdy se objevil na scéně.
Byl to pěkný a plynulý příběh u kterého jsem se nenudila, jen mi nepřišel tak napínavý. Ten konec byl useknutý, ale s tím se setkávám i u ostatních spisovatelů. Jinak se mi to moc líbilo

Jessybelle
15.02.2021

Romantická detektivka s para jevy... Oddechovka, jak má být..mohu doporučit.

jinbr
24.05.2020

Ano, líbilo se mi to. Sweeny mi bylo moc sympatická, byla to taková krásná křehká duše. Příběh možná nebyl až tak dramatický, ale i tak to bylo pěkné a konec napínavý. Užila jsem si to

FairyD.
04.05.2020

Mám rada romanticko-detektívne príbehy. A tento ma osobne veľmi zaujal, dokonca bol podtrhnutý nadprirodzenou mocou. Počas celej knihy sa niečo dialo. Veľa veci bolo pre mňa prekvapením napr. vôbec som nevedela kto je vrah, dokonca som nebola ani blízko.

Kudík
27.04.2020

Knihy od Lindy Howard mám ráda, umí pěkné detektivní romance. Zde jsem hlavní hrdince Sweeney záviděla "zelenou vlnu", a to doslova, jak tu na silnici, tak i za okny. :) Ale musím uznat, že ty stupňující se para schopnosti jsou už moc. No a Richard, to byl typický hlavní hrdina... mužný, dokonalý, ale proč ne? Tentokrát jsem vraha netrefila a konec je na můj vkus moc hrrrr.

Knihomolka97
04.04.2019

Trochu jiná kniha, než ostatní co jsem zatím od autorky četla. Opět ale pěkná oddechová romantiko-detektivka se sympatickou a zvláštní hlavní hrdinkou. Vraha jsem si myslela správně, takže žádné překvapení.