Cizí tvář

Lizette se jednoho rána probudí a u zrcadla s hrůzou zjistí, že hledí do cizí tváře. Vůbec na nic si nevzpomíná. Brzy zjistí, že je sledována. Tajemný a obávaný Xavier, který dohlíží na Lizettiny sledovatele, nedovolí, aby se jí něco stalo. Ale možnost, že si Lizette vzpomene, co se před lety stalo, je hrozbou i pro něho samotného.

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/174456/cizi-tvar-174456.jpg 3.792
Vydáno:, Alpress

Shadow woman (2013)

Kniha Cizí tvář

Luciska13

Určitě bych knihu neodsoudila, jako jsem četla v ostatních komentářích, ale pravda je, že místy to bylo přitažené za vlasy a v závěrečném rozuzlení tomu něco chybělo. Úplně jsem nedocenila proč se v závěru stalo, co se stalo.

Knihomolka97

Skoro půlka knihy mě moc nebavila, v jednu chvíli jsem už chtěla knihu zavřít a úplně přestat číst. Ale já jsem hrozně zvědavá holka :-D a prostě jsem musela vědět co je Lizette zač, co udělala.
Druhá půlka už bylo jiné kafe, konečně začlo správné napětí a akce. Bohužel mi ale některé věci úplně nedávaly smysl a přidávám se k názorům, že konec byl rychle ukončený.

Bobina74
02.12.2018

Nechtěla jsem se odradit komentáři u mé oblíbené autorky, ale......asi měly pravdu. Slabé, místy chaotické, prostě nic moc. Ale já to s ní nevzdávám a jdu do další. Tohle bylo jistě jen nepatrné uklouznutí ;-) .

Ewiczka_areebah
21.05.2018

nápad byl dobrý,ale to zpracování pokulhává..bohužel.

renefer
30.04.2018

Jedna z lepších knih této spisovatelky, více napětí a méně romantiky.

akdar72
10.08.2017

Příjemné oddychové čtení.

georginaa
24.07.2017

Trochu sáhodlouhé vysvětlování, než se příběh dostal k jádru věci. Trochu se mi pletli jména, kdo je kdo, no později to již šlo. Není to zrovna nejlepší kniha od L.H. , k této se asi již nevrátím.

Litocha
18.07.2017

Tyhle pohádky se špióny supermany mám docela ráda, ale tady bylo až příliš za vlasy přitažených věcí, navíc mi chyběla nějaká pořádná gradace - po zajímavém začátku a střední části, kdy jsem Lizzy prostě fandila a bavila se, přišel konec nějak náhle a byl useknutý, bez nějakého velkého finále.