Kiwicatko Kiwicatko komentáře u knih

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Tak tohle opravdu nebylo nic dobreho :(
Narazky, ktere odkazuji na buhvi co...rozhodne teda ne na to, co bylo v knizce.
Chvilema mate tendence preskakovat jen aby se uz sakrys nekam ten “dej” posunul.
Nacrtnuto spoustu dalsich linek a prd z toho.
Zaver v podstate zadny.

Davam jednu hvezdicku jen za to, jak byl Carter zavisej na kofeinu a co to s nim udelalo, kdyz ho nemel. To jedine se v knizce fakt povedlo.

12.01.2019 1 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Namet nevlastnich sourozencu jsem uz v par knizkach cetla a musim zkonstatovat, ze me zatim neomrzel :-)
Chovani hlavnich postav nejspis odpovidalo veku, i kdyz ja si fakt nepamatuju, ze bych se v sestnacti a sedmnacti mela tendence opijet :-D asi nova doba :-D

22.08.2018 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Vydano 2018 a ja mam neskutecnej pocit deja vu u cteni. Klidne bych strcila ruku do ohne, ze sem to uz cetla.

Knizka se mi libila, ale strhavam hvezdicku za to, ze se Drew nechal tak rychle zlakat na neco vic :-)

P.S. Miluju jejich hesla na mobil :-D

27.05.2018 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Ja byla spokojena...a ze startu knihy jsem se velmi nasmala, ale potom to slo trochu z kopce. Nicmene ukol splnen...odreagovala jsem se u tohoto ctiva :-)

06.03.2017 4 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Me se nejvic libily ty zelvy nakonci :-) coz nejspis o necem svedci, kdyz si pamatuju prave tohle. Nebylo to spatne,vlastne jejich ztrata, ktera je sice spojila, me dost rozesmutnila, ale Stef mi proste k srdci moc neprirostla. Takze hodnoceni je vlastne jen za Nicka :-)

24.02.2017 3 z 5

Leova šance Leova šance Mia Sheridan

Pohled Lea byl pro me zazivnejsi a i presto, ze jsem vlastne cetla ten samy pribeh, ktery uvedla predchozi knizka, tak mi to davalo vetsi smysl. I kdyz uznavam, ze kdyby se tyhle dva dily propojily, bylo by to nejspis idealni.

29.01.2017 3 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Tenhle dil jsem cetla snad ctyrikrat a pokazde u nej brecim jak zelva ve chvilich, kdy Rhage musi nechat Mary v nemocnici a pak kdyz ma obvazany krk a zapesti a Wrath se pta, kdy odesla do Stinu.
Miluju je...oba dva. Tenhle par me proste chytil za srdce.

19.01.2017 5 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Bajecna, bajecna a jeste jednou bajecna knizka...kdyz sem ji zacala cist, tak sem byla plna optimismu a smichu, kdyz jsem ji ten den v noci docitala, zjistila jsem, ze jsem vlastne smutna a po tvarich mi stekaji slzy. Ano...nakonec se sesli, ale to obrovske KDYBY je pro me proste zdrcujici a prala bych jim to o mnoho let driv. Vzdyt mohli mit klidne jeste spolu nejake deti a ne se utapet v nefungujicich manzelstvich.
Takze ackoliv kniha konci happy endem, zanechava ve me horkou pachut smichanou s neskutecnou litosti pro ty dva.
Aspon ze Katie a Toby to pochopili driv...

27.11.2016 5 z 5

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

No tak ke konci sem skoro ani nedychala...porad sem naivne doufala, ze se to nejak vyvrbi a nejak to pujde aby byli spolu. No a nic... :-(
Jen doufam, ze se nespletl a Anna je opravdu stastna.
Obe knizky se mi strasne moc libily a jejich cteni sem si velmi uzivala :-)

22.11.2016 5 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Asi bych se nemela priznavat ke cteni teto knizky, kdyz uz nepatrim mezi ty,kterym je -nact,ale ja proste miluju tyhle sladounkaty pribehy. A rovnez priznavam, ze sem si i parkrat poplakala :-)

27.10.2016 5 z 5

Rozkoše léta Rozkoše léta Evie Hunter (p)

Chvilkama sem mela chut Summer jednu strihnout, ale Flynn to pak vzdy vyresil za me :-)
Ne, ze bych byla z toho nejak zvlast odvarena, ale i tak to byla pekna a oddychova knizka ...

24.10.2016 3 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Kazda kniha Zapaty je uzasna a tato rozhodne neni vyjimka. Uzila jsem si kazdou stranku od zacatku do konce a jen nestacila achat a ochat :)
Miluju ten pozvolny vyvoj vztahu, miluju vsechna nedorozumeni a komunikacni sumy. Vylozene si to uzivam a preju si aby uz tak dlouha knizka mela par stran navic :)

29.08.2023 5 z 5

Vrčící naděje Vrčící naděje Lenka Hnátová

Postapo neni uplne salek kavy, ktery bychh vyhledavala, ale od autorky jsem cetla i dalsi dila a byla jsem moc a moc spokojena, tak jsem to riskla :)
A byla jsem moc prekvapena, jak me to nadchlo a jak jsem se do toho zazrala. V prve rade jsem se uplne zamilovala do jmena Samael. Uzasny a postava o to skvelejsi. Jak bylo jeho prirozenosti poslouchat rozkazy, nepochyboval o nich, ani v nejmensim. Az postupne mu to zacalo dochazet. Zajimavy jak premyslel.
A vrcici kraska, ktera mela mnohdy lepsi zpusoby a vychovani nez lide. Musela jsem se smat, jak se mu snazila nejake veci vyjasnit a on byl misto toho jak trubka zavrtanej do svych predsudku a domnenek.

Moc a moc chvalim autorku. Krasny to pocin a obalka je uzasna. Neotrela, neokoukana, nesmirne zajimava.

22.08.2023 5 z 5

neexistence neexistence Eva Pospíšilová

(SPOILER) Dala jsem si nekolik dni na vstrebani. A i tak mi v hlave stale vyvstava otazka proc. Proc byl pro me pribeh o naprosto toxickem a neukocirovatelnem vztahu tak zajimavy. Cim si udrzel moji pozornost, kdyz byt jen zminka o drogach ve me vyvolava silnou nechut (a ze jich tady bylo pozehnane). Proc je tak zatracene lehke stahnout cloveka k sobe do bahna pod zastitou lasky. Pak ho ve jmenu lasky opustit a nasledne mu zase vztoupit do zivota. A pak na konci posledni obrovske PROC?

Asi bych potrebovala vedet, jak presne se Elias pak dostal z tech s.acek. Co ten jeho nej kamos - ten si toho od nej nechal fakt hodne libit.

Mimochodem obalka je uplne nadherna. Diky ji jsem si vsimla prispevku na fb a tak de dostala k autorkam.

24.06.2023 5 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Tak tohle bylo luxusni. Po strankach jsem klouzala jedna basen. Roztekala jsem se, nastvala jsem se, kricela, nadavala, chvilkama mi srdce busilo napetim tak, ze sem myslela, ze dostanu infarkt. Celou dobu jsem premyslela, kdo je tim pravym zlem. A konec? Nektere postavy jsem obrecela…zejmena okamzik v knihovne. Zaverecna SMS uz byla jen tresinka na dortu tehle jizdy.

Ale prece jen tu jedna stiznost je…kdo ma sakra drzet takovou bichli, aby nezabil dite, kdyz si cte v noci v posteli.

28.12.2022 5 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Musim vedet kdo vlastne je a co byl a co bude v tomhle pribehu Gabriel. To je postava, ktera me zaujala…

28.12.2022 4 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Vzdycky, vzdycky kdyz chce hlavni hrdinka/hrdina udelat nejaky nesobecky cin, tak je z toho pruser. Tak jako tady. Vim, ze ti Soraya myslela dobre, navic ji to muselo neskutecne bolet, ale tohle snad normalni clovek neudela ne?

22.07.2022 4 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Bozinku jak me ji bylo lito, ale soucasne jsem se vztekala, ze v tom nechala toho maleho zit 3 roky. Ze nevzala nohy na ramena driv.

Matyas byl pro ni seslany snad primo z nebe.

Jen jednu obrovskou vadu ma tahle knizka. Potrebuju nutne videt to tetovani. Rada bych viděla jak to vypadalo.

18.07.2022 5 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Tak bylo to lepsi nez predchozi dil.
Naprosto AJovi rozumim, nekdy je slozite neciti vycitky, ze clovek neni takovy, jakeho by ho okoli chtelo. A clovek ma pak pocit, ze musi sebe sama ponekud pozmenit.

Skoda, ze na prebalu nejsou vyvedena ta tetovani :) hodila by se nejaka inspirace :)

P.S. Malem bych zapomela, ze jestli jeste nekdy najdu v knizce slovo “zachroptel”, tak knizku rovnou zaviram. Slovo zachroptel mam buh vimproc spojene se smrti a jakysimi stavy tesne pred smrti. Ale tady to straaaaasne radi pouzivaji v posteli. Sem se vzdycky lekla, ze ho trefilo…

02.07.2022 4 z 5

Jsem tu pro tebe Jsem tu pro tebe Lenka Křížová

Mam pocit, ze kazda dalsi knizka autorky je lepsi a lepsi. Vzdycky se do pribehu uplne ponorim a nechce se mi prestat.
Krasne promyslene povahy postav, pekne seznameni, jejich bolistky a nezpracovana traumata. Vzdycky to doda pribehu nadherny osobity raz. Ucteni si opravdu uzivam.

12.05.2022 5 z 5