Kikušák Kikušák komentáře u knih

Slavík Slavík Kristin Hannah

Nikdy jsem nepřečetla knížku tak rychle jako tuto. Naprosto poutavý příběh, kde především oceňuji vyzdvižení statečnosti žen.

18.08.2018 5 z 5

Maus – Souborné vydání Maus – Souborné vydání Art Spiegelman

Upřímně? Tuhle knihu / komiks by měl min. na střední škole dostat každý do ruky a povinně přečíst.

10.11.2016 5 z 5

Až na kostní dřeň Až na kostní dřeň Věra Nykodýmová

Dlé mého by tu všichni, kteří knihu hodnotí měli dát plný počet.
Naprostý obdiv této ženě (a dalším ženám, které si tímto prošly / prochází).

12.03.2019 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Parádní knížka! Po detektivkách zrovna dvakrát nekoukám, ale tohle byl naprosto skvělý výběr. Aneb kdo by si Wintera nezamiloval.

29.10.2018 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Brala bych klidně další a další díly, které by se odehravali okolo Rose a Dimitrije

10.06.2012

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Na toto téma vyšlo už tolik knížek, ale každá je svým příběhem výjimečná a tahle především. Povinně přečíst!

22.09.2018 5 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Zatím nejlepší knížka z celé série.:)

Jonas Jonas Eden Maguire

Tak tahle knížka je úžasná. Ale jediné co je takové zvláštní a co mě nesedí, že má Daria pořád takový vztah s Phoenixem, jako by nevěděla, že o něj bude muset přijít. Je to takové jako kdyby se nic mezi nimi nedělo. Ale to je jenom taková maličkost. Jinak tuto knihu miluji.

12.06.2012 5 z 5

Miluji všechny díly. Žádný nikdy nezklamal. Filmová zpracování je taky úžasné jako kniha.

11.06.2012 5 z 5

Memento Memento Radek John

Od téhle knížky jsem určitě čekala více, ale není zas tak špatná.

11.06.2012 4 z 5

Tato knížka je úžasný Novela. Škoda za ten konec, ale co každá knížka nemůže končit nádheným koncem. Ale stejně mi slzička ukápla.

11.06.2012 5 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Knížku, kterou jsem jako malá hodněkrát přečetla. Určitě, bych si jí chtěla ještě někdy přečíst.

12.06.2012 4 z 5

Hovno hoří Hovno hoří Petr Šabach

Kniha je úžasná oddychovka.

12.06.2012 4 z 5

Pan Mumla Pan Mumla Barry Hutchison

Úžasná knížka, která umí navodit u mě i strach.:)

12.06.2012 5 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Nemůžu říct, že mě knížka úplně nadchla, ale určitě ani nezklamala. Miluji téma upíři a zakázaná láska. Tato kniha to přesně splňuje, ale děj se mi zdál zatím nakový no nic moc. Doufám, že se zlepší. Konec knížky je asi ten nejlepší.

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Když jsem tuhle knížku přečetla, byla jsem úplně nadšená a chtěla jsem číst ihned druhý díl.

10.06.2012

Mise Afghánistán Mise Afghánistán Tomáš Šebek

Tomáš Šebek je jedním slovem - Superhrdina. Řekne věci tak jaké opravdu jsou a to tahle doba potřebuje. Velký palec nahoru za super knihu!

11.03.2019 5 z 5

Usáma Usáma Chris Ryan (p)

Nevím jak vy ostatní, ale knížka se mi naprosto líbila!

21.11.2016 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Úžasné bajky...takové menší pohádky pro dospívající :)

26.07.2012 4 z 5

Tessia: Zrození čarodějky Tessia: Zrození čarodějky Trudi Canavan

popis vypadá zajímavě...uvidíme,až si přečtu

16.06.2012