kik68 kik68 komentáře u knih

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Další z těch báječných knih na kterou musí člověk myslet i když dělá něco jiného.
Už to budou týdny a možná měsíce (výjimkou je Moře klidu), kdy jsem u knihy cítila tolik emocí. Přímo "fyzicky" jsem cítila lásku, která
se rodila v srdci Ridge a přitom věděl, že to není správné. Tentokrát mi ani nevadilo, že si hlavní hrdina neuměl vybrat mezi dvěma.
Budu asi jedna z mála, která napíše, že Warren stačí v této knize a žádnou další o něm nepotřebuji, protože tady to bylo dokonalé. Kdyby Colleen napsala knihu i o něm tak mi zase zkazí představu a to nechci.
Jedno mínus - divné ukončení. Ne, že by tam nebyl konec, ale bylo to hrozně rychlé. Brala bych ještě nějaké rande, třeba.....
PS: písnička Maybe Someday je dokonalá a doporučuji si jí poslechnout :-)

11.07.2017 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

No teda. Příběh mě úplně pohltil. Poslední čtvrtinu knihy jsem celou probrečela. Tateina trpělivost s Milesem je bezmezná a čeká jí za to úžasná odměna.
Trošku mě rušily ze začátku vstupy do Milesovi minulosti, ale to proto, že jsem od první chvíle prosazovala ve svém srdci Tate a Rachel mi k němu neseděla. Ale později s přibývajícím příběhem Rachel a Milese bylo jasné, proč to tam je.
PS: Moc se mi líbilo jak to skončilo :-).

29.08.2016 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Tak tuhle knihu jsem měla číst teprve až bude další díl. Ten konec a představa, že se teď hned nedovím jak to bude dál mě málem "připravili o rozum". Ještě teď si opakuji, proč, proč, proč? :-)
Kniha se mi moc líbila, autorka je prostě boží. Po "Skóre" jsem si myslela, že nic lepšího od ní už asi nepřečtu, ale tohle se tomu vyrovnalo. Je to samozřejmě jiné, než vtipné "Skóre", ale Ellin příběh mě vtáhnul hned na začátku a nepustil mě až do konce.
Na některé situace by se mi moc líbil Reedův pohled. A nemyslím jen ten konec. :-)
PS: Jen doufám, že Reed to neudělal dobrovolně, protože to mi prostě hlava nebere.

29.05.2017 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Hned jak jsem stáhla tuhle knihu do čtečky tak jsem jí začala číst. Bylo mi úplně jedno, že mám rozečteného něco jiného.
Nemohla jsem se dočkat a teď je mi hrozně líto, že tihle dva nemají ještě aspoň o 200 stránek víc. Je to báječný příběh. Vůbec nedoporučuji číst tuhle knihu na veřejnosti.
Dean je prostě boží. A malej Dean taky :-).
Scéna z koupelny mě rozesmála jako už dlouho nic. Naposledy jsem se takhle nařechtala snad v létě :-).

14.02.2017 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Velká spokojenost. Báječně napsané, čtivé s velkým smyslem pro humor. Miluji knihy, kde jsou pohledy obou dvou hlavních postav. Bohužel takových moc není. Už se začítám do Omylu :-).
Myslím, že Hanna a Garrett jsou pro sebe jako stvoření. A fakt, že jde v těchto knihách o hokejisty (i když je to bohužel jen okrajová záležitost) je u mě OBROVSKÉ plus, protože hokej je moje vášeň.

20.07.2016 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Původně jsem chtěla napsat úplně jiný komentář, ale právě jsem to dočetla a ti kteří to už četli, vědí co to znamená :-)
Tak za 1. Ten konec, co to SAKRA bylo. Zase neuvěřitelné a teď čekat do září na pokračování. Mě snad picne. Ale díky tomu konci, můžeme alespoň podezírat z ...... někoho jiného (ti co četli tečky doplní sami).
Za 2. Vůbec, ale jako vůbec nelituji Broočiny ....... (opět si doplní ti co četli a ti co nečetli to mají jako překvapení).
A teď komentář, který jsem chtěla napsat v průběhu čtení:
- První díl se mi líbil víc.
- Líbí se mi přeskakování pohledů z Reeda na Ellu. Doufám, že to tak bude i ve třetím dílu.
- První půlka knihy na mě působila až moc negativisticky. Já vím, že autorka chtěla navodit pocit, že Ella Reeda nenávidí, ale nemuselo se to odrážet ve všech aspektech knihy (sourozenci, škola)
- Druhá půlka už byla skvělá a to i s tím koncem, který mě úplně převálcoval. Prostě dokonalé a hlavně od autorky báječně vymyšlené, protože kdo z nás, kdo si to přečetl, nesáhne po dalším dílu? Odhaduji to tak na 1 čtenářku ze 100. :-)
- I přes trochu kritiky dávám 5 hvězdiček a to protože miluji Eastona a Val. Umím si představit (a taky to tak dělám :-), že nakonec tihle dva skončí spolu.
PS: Doufám, že mi tuhle vizi autorka ve třetím díle nepokazí.

03.08.2017 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Kniha podle mého názoru nedosahuje úrovně třetího dílu, ale i tak je velmi krásná a milá. Chybí mi tam humor, který byl ve "Skóre". Tenhle díl se mi zdá "dospělejší".
Tucker je zlatíčko a Sabrina je holka, která u mě změnila pohled na "potvory" :-). Nejdřív jsem myslela, že budu mít velký problém si tuhle "Deanovu mrchu" zamilovat, ale netrvalo to ani moc dlouho.
Určitě doporučuji přečíst si celou sérii. Je to fajn a pohodové čtení. A jsem moc ráda, že autorka plánuje další navazující sérii.
Líbil by se mi díl o Fritzym, zajímalo by mě s kterou nakonec skončí :-).

25.05.2017 4 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

PANE BOŽE!!! Právě jsem se zamilovala do jednoho z bratrů Ferrisů a není to David. Doufám, že mi Lena odpustí, ale jinak to prostě nejde. Jimmy je bůh.
Od začátku knihy jsem se neskutečně bavila, sobí košile (záchvaty smíchu), ukradený tričko (salvy smíchu), první Jimmyho záchvat smíchu - citečky - Lena s ním měla neskutečnou trpělivost, já bych na něj použila ty kuchyňské nože určitě :-), čtyři body seznamu jak se zbavit citečků - dokonalý, ale neučinný jak pro Lenu tak pro mě :-).
A pak to přišlo. Rande s Beníkem (do Jimma můj nejoblíbenější člen kapely), je jasné, že od té doby choval Jimmík citečky k Leně, jen to s tou svou zatvrzelostí nevěděl.
Další jsou dveře - no co si budem povídat Jimmy se svou párou to zvládl jednoduše, ale Lena, holka od rány, by musela použít jiné věci než svou nožku :-)
Pak přišel skvělý první sex a světe div se, po něm neskutečný první polibek :-).
Celé je to protkané úžasným smyslem pro humor a škádlením. Je jasné, že Lena je Jimmyho "nejlepší kamarádka a jeho dívka". :-)
Opět se vrátil skvělý vtip Mala a i Beník neměl chybu. Už se nemohu dočkat Rockového polibku, protože na ten díl se těším ze všech nejvíc.
Doufám, že mi moje srdce zaplane láskou k Beníkovi a z citečků k Jimmymu zůstane jen krásná vzpomínka. Pokud bude poslední díl aspoň z poloviny tak dobrý jako tenhle tak se máme na co těšit.

07.09.2016 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Slovy Joshe Bennetta je tato kniha znervózňujícně pěkná. To by skoro mohlo být všechno co k tomu napíšu, ale myslím si, že by to bylo sakra málo.
Takže snad jen, že lepší knihu jsem už dlouho nečetla. Je možné, že nikdy.
Příběh mne vtáhl hned prvními větami a pustil mě až někdy o půl páté ráno, když byl konec.
Jediné co mi trošku chybělo, bylo jak Sluníčko (nechce se mi psát Nastya, protože to k ní prostě nesedí) vysvětlila ten večer u Leonarda, Margot, protože nevěřím, že by něco takového jen tak prošlo.
Chtěla bych aby autorka napsala příběh i o Drewovi, protože toho jsem si vážně oblíbila.

12.06.2017 5 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Tak tohle pro mne bylo nádherné, báječné, krásné a nebojím se napsat i DOKONALÉ čtení. Moc jsem se těšila na tenhle příběh a vůbec v ničem mě nezklamal. Bylo to dlouhé a zároveň krátké, smutné a zároveň veselé, poučné a zároveň vtipné a s nadhledem :-)
Gen mi byla sympatická už z předchozích dílů a tady jí autorka podala jako odvážnou ženu, ale přesto křehkou a nejistou. Wolfa jsem zbožňovala už v předchozí sérii a tak jsem mu přála nebeskou lásku, kterou dostal :-).
Konec, kdy Wolfe jednoduše a bez přehnaných "efektů" předal své srdce i s náramky Gen mi vehnal slzy do očí.
Už se neskutečně těším na další příběh i když si na něj budeme muset asi ještě pěkných pár týdnů počkat.

16.11.2016 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Po knize plné emocí, smutku a slz, kterou jsem četla před touto, byl PEKÁČ BUCHET přesně co jsem teď potřebovala. Milá, vtipná, veselá, hravá, sladká, vzrušující no prostě krásná kniha, kterou mohu s klidným a zahřátým srdce doporučit. Na konci samozřejmě trošku smutná, ale jen trochu protože takový je prostě život :-).

30.08.2016 4 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Tento díl se mi překvapivě líbí ještě víc než ten první. A to je co říct, protože už ten první byl báječnej a parádní.
Moc se mi líbil vztah Jase a Jacka.
Když jsem si říkala, že by další kniha mohla být o Debbie a jejím "uzdravování" tak mi to autorka "zrušila" neskutečný způsobem. Děsivé, milé a zamilované scény se střídaly s každou stránkou a to je přesně to co od vzrušující knihy očekávám.
PS: Vánoce a bonus byly nádherně napsány :-)

20.08.2016 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Nádherná kniha. Začetla jsem se okamžitě a nemohla se odtrhnout. Když jsem musela dělat jiné věci, tak se moje myšlenky ubíraly úplně jiným směrem a to na ostrov za TJ a Annou.
Čtivý příběh, který mě prostě celou pohltil a pustil mě až s poslední stránkou. Epilog mi přišel miloučký a přesně se hodil k celému příběhu.
Určitě doporučuji přečíst.

24.01.2017 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Znovu krásný díl :-). Moc se mi líbilo, že vlastně po celou knihu byli Calla i Jax spolu. Kromě jednoho krátkého nedorozumění tvořili vždycky pár i když samozřejmě problémů řešili víc než dost.
Calla je opravdu statečné děvče a Jax je typický voják. Přesně takhle si představuji dokonalého muže. Nevadí mu chyby na kráse Cally ani její naivita ohledně vztahů a mužů.
Moc se mi líbí to, že jsou v každé knize vzpomenuti i ostatní, protože mě se potom po nich tolik nestýská :-).
Občas jsem se smála, ale hodně mi přišla tahle kniha smutná. Skoro celé Callyino dětství bylo děsné, ale z ní se stala úžasná osůbka.
Takže doporučuji přečíst. Už se chystám na Roxy a moc se těším na Nicka. :-)

23.08.2016 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Asi se mi tenhle díl líbil víc než ten první. Díky tomu, že jsem věděla co se vlastně stane jsem nemusela pořád přemýšlet, proč a co.
Holderovy dopisy Les jsou dokonalý a úplně jsem si díky tomu zamilovala tenhle druh psaní. Lessin dopis na konci jsem měla problém přes slzy přečíst.
Pohled Holdera na celou věc dal celému příběhu nový a ještě zamilovanější nádech.
Jediné co mi trochu vadilo jsou stejné rozhovory jako v prvním díle. To jsem dost přeskakovala a tím jsem si vlastně zkrátila knihu.

26.06.2017 4 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

No teda. Skvělá kniha, báječné odreagování a i humor.
Ten konec teda byl i když cca od 150 stránky jsem prostě věděla, že nějak takhle to skončí.
Už aby vyšel 2 díl.

01.03.2019 5 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

Tak tohle byl opravdový balzám na duši po té hrůze co jsem četla předtím. Je pravda, že knížka nedosahuje úrovně prvních pěti dílů, ale i tak je to moc krásný a zároveň smutný příběh.
Jsem nadšená z toho, že vím jak se vyvíjí vztahy ostatních. Mohli jsem si je užít ještě trošku víc, ale mám takové tušení, že už se blíží čas kdy si je užijeme jako rodiče dospělích dětí s jejich vlastními problémy a hlavně příběhy. Byl by to dobrý koloběh života.
Jillian mi ve svých letech přišla trošku zakřiknutá, ale vlastně se jí člověk nemůže moc divit. Brock byl klasický drsňák, který s léty dospěl a zmoudřel.

02.06.2017 4 z 5

Chci jen dítě Chci jen dítě Susan Elizabeth Phillips

Vlastně vůbec nevím, kdy se mi tahle kniha začala líbit :-). Jediné co vím je, že na začátku to nebylo. Nějak mi neseděla ta fyzika (bylo jí tam na mě až moc :-)).
Když se ale do "věci" vložil Cal tak se to změnilo a z knihy se stal opravdu poutavý příběh.
Opět skvělé slovní přestřelky mezi oběma hrdiny příběhu a i tentokrát to nebyl jen příběh o hlavní dvojici, což se mi moc líbilo.
Konec je dokonalý :-).
Už se moc těším na "Splněný sen" - Gabeův příběh a děkuji za něj jluky.

27.09.2016 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Je to oddechové čtení plné vtipu a zábavy. Přezdívky jsou dokonalé. Smála jsem se od začátku do konce. První ondatra mě rozesmála tak, že jsem se málem počůrala :-).
Vadí mi jediná věc - je to moc krátké :-)

22.09.2016 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Moc hezky a lehce se to četlo. Jsem moc ráda, že je ještě díl vyprávěný z pohledu Camerona, protože jsem si u spousty situací říkala to samé co Avery, že bych ráda věděla co si myslí Cam. Ale narozdíl od Avery se to já, dozvím v dalším díle :-).
Dlouho jsem tyhle knihy od J.Lynn odkládala a teď se od nich nemohu odtrhnout. Jsem taky moc zvědavá na Terezu a Jase.

18.08.2016 5 z 5