Kayla Kayla komentáře u knih

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Slabší díl než jednička.

01.09.2014 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Začala jsem tuto knížku číst na doporučení své kamarádky, která byla touto knížkou nadšená. Pustila jsem se dočtení, ale bohužel jsem někde těsně před půlkou knihy musela přestat. Pro mě byla tato kniha hotovým peklem. To bylo před rokem. Nedávno jsem si ovšem říkala, že té knize dám ještě jednu šanci a zkusím jí přelouskat. Bohužel opět jsem tuto knihu nedočetla. Tentokrát jsem skončila u sté stránky a jaksi už dál číst nemohu. Předtím jsem odstíny hodnotila dvě mi hvězdičkami, ale tentokrát musím dát hodnocení - odpad.

18.07.2014 odpad!

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Knížka je pro mě hodně inspirativní. Měla jsem během čtení chuť si vzít batoh a vyrazit na cesty. Knížka se mi líbila, ale musím říct, že jsem neměla takový velký problém jí odložit. Ale uznávám, že knížka je napsaná velmi čtivě. Dávám 5 hvězdiček :-)

10.07.2014 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Kniha se mi prostě líbila. Byla to krásná oddychovka během učení na zkoušky :-)

22.05.2014 5 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Nikdy jsem si nemyslela, že se k této knize dostanu. Toto dílo jsem měla k povinné maturitě ovšem velmi nerada čtu knihy, které prostě číst musím. Ty knihy jsem nakonec k maturitě ani nečetla a zvládla jsem to docela v pohodě. Jenže jednou mě to nedalo a tak jsem koukla na film Romeo a Julie (2013), který mě tak uchvátil, že jsem si knížku Romea a Julie musela koupit. Upřímně toho nelituji, protože kniha je napsaná velmi hezky a četlo se to božsky. Trošku mi to přišlo místy až moc zrychlené, kdyby to bylo více propracované byl by to ještě krásnější příběh, ale musím brát v úvahu dobu, kdy toto dílo bylo napsáno. Hodnotím 5 hvězdiček :-)

14.05.2014 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Kniha je výborně napsaná a je velmi čtivá. Knize nemůžu nic vytknout. :-)

13.04.2014 5 z 5

Tajemství Lynburnů Tajemství Lynburnů Sarah Rees Brennan

Knížka byla velmi čtivá, ale občas místy nudná. Nejvíc mě štvala Kami jak se chovala k Jaredovi. Jednu chvíli mu jakžtakž věřila a pak najednou změnila názor a najednou se ho bála. Chovala se k němu dost hnusně - můj subjektivní názor. Shrnuto chovala se jako slepice. Také musím trošku zkritizovat Jareda, ten byl podle mého názoru málo průbojný... Knížce dávám 3 hvězdičky.

08.04.2014 3 z 5

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Knížka je krásně napsaná :-) Jsem ráda, že jí mám v knihovně a doufám, že si jí opět brzy přečtu :-)

27.02.2014 5 z 5

Jmenuji se X Jmenuji se X A. J. Molloy

Lehce podprůměrná kniha. Chvílemi mě i bavila, ale pak mě zase nudila. Dala bych knize 2,5 hvězdiček, ale bohužel to nejde. Tak jsem se nakonec rozhodla pro 3 hvězdy už jen díky té úžasné obálce.

23.02.2014 3 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Krásná kniha, krásný příběh. :-)

19.01.2014 5 z 5

Najít Sky Najít Sky Joss Stirling (p)

Kniha je čtivá a musím říct, že jsem byla na této knížce závislá. Zamilovala jsem do Zeda a jeho rodiny. Jen je velká škoda že knížka má jen 240 stran. Jinak nemám knížce co vytknout. Je prostě dokonalá.

08.12.2013 5 z 5

Věčný polibek temnot Věčný polibek temnot Jeaniene Frost

Trošku slabší díl než byla První rudá kapka, ale i tak jsem si oblíbila oba dva hrdiny. Knížka se čte velmi dobře. Doporučuji.

04.12.2013 4 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Musím říct, že už nějakou dobu jsem po této knize pokukovala v knihkupectví a nakonec jsem neodolala a musela jsem jí mít v knihovně. Neprohloupila jsem. Knihu jsem si okamžitě zamilovala. Autor si dal hodně záležet na romantice, což se mi líbilo. Musím doporučit dál, hlavně pro ty co mají rádi romantiku, možná budete trochu zklamáni, že sex nebude tak často jako u Padesát odstínu šedi. Nebo spíš skoro vůbec. Víc radši prozrazovat nebudu. Dávám 5 hvězdiček.

11.11.2013 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Hodně luxusní kniha.Musela jsem jí zařadit mezi mé oblíbené série. Kniha je lepší než film, ale film není taky vůbec špatnej. Konečně jsem našla knihu, která zahrnuje nejen romantiku ( i když tam toho mohlo být víc) ale obsahuje i dost akční scény. Prostě luxus. Musím doporučit dál ! Těším se až u nás vyjdou všechny díly.

10.10.2013 5 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Musím říct, že mě knížka hodně zklamala. Nevím čím to bylo, ale asi to bylo tím, že hlavní hrdinky mi moc nesedly. Chovaly se jako vymaštěné pipiny (s prominutím). Musela jsem knížku odložit. V brzké době se k ní nehodlám vrátit. Zda-li někdy vůbec.

01.10.2013 odpad!

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Výborná kniha. Původně jsem se bála co to bude za kravinu, ale tahle knížka mě velmi mile překvapila. Je to krásně napsané. Doporučuji :-)

08.09.2013 5 z 5

Návrat Návrat Sophie Jordan

Tenhle díl se mi líbil asi ze všech nejvíc. Ale musím říct, že mě trošku štvala Jacinda a její chování vůči Willovi. Jak pořád měnila svá rozhodnutí . SPOILER !Pro mě byl trošku šok jak skončila Miriam. KONEC SPOILERU ! Je to dobrá série, ale moje oblíbená asi nebude.

27.08.2013 5 z 5

Útěk Útěk Sophie Jordan

V tomhle díle bych nejraději Jacindu pořádně profackovala. Chovala se jako nějaká fiflena. Jinak v tomhle díle je víc akce za což jsem ráda. Ale i tak mi tenhle díl přišel o trošku slabší než jednička.

16.08.2013 4 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Upřímně? Čekala jsem o této knížky víc. Knížka se sice dobře čte, ale přece ten děj mohl být trochu lepší. Ale i přesto se mi to líbilo a musím doporučit dál :-) V brzký době bych se k ní ráda vrátila a přečetla si jí znova, než bude film v kinech :-)

27.06.2013 4 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Ze začátku jsem měla problém se orientovat kdo je kdo. Začátek knihy byl podle mě dost chaotickej, ale pak se to konečně ujasnilo. Kniha se velmi dobře četla a děj utíkal hodně rychle až jsem se divila. Kniha je prostě bezvadná a už se těším až se vrhnu na další díl.

23.06.2013 5 z 5