Kayla Kayla komentáře u knih

Nevinné potěšení Nevinné potěšení Stephanie Laurens (p)

Parádní oddechovka, ale ted potřebuji asi změnit zase žánr. Ale určitě doporučuji k přečtení. Četlo se to velmi dobře a postavy byly zajímavé a sympatické.
Přiznám se ovšem, že těch postav tam bylo na mě až moc. Do tedka mám chaos v tom kdo je s kým pokrevně příbuzní :D :D To bude asi tím, že tenhle román byl pro mě v tomhle žánru prvotinou.

08.05.2017 4 z 5

Nebezpečné lži Nebezpečné lži Becca Fitzpatrick

Knihu jsem měla přečtenou za jediný den. Becca ukázala, že psát prostě umí. Miluji její sérii o Zavrženém, ale zamilovala jsem si i tuhle. Postavy mi byly sympatické a kupodivu mi zpočátku vůbec ani nevadila "Stella" a její chování. Příběh krásně plynul. Nemám co knize vytknout. Pro mě je tato kniha dokonalá. Těším se na další příběh od této autorky.

19.04.2017 5 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Nádherná kniha. Zařazuji ji mezi mé oblíbené knihy. J.Lynn prostě psát umí !!! Kdo váhá se čtením teto knihy, dělá velkou chybu.

14.04.2017 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Začátek knihy mi přišel trošku zvláštní. Zprvu jsem se nemohla vůbec začíst, ačkoliv kniha je napsaná velmi čtivě. Také mi chvíli trvalo, než jsem si zvykla na ty neobvyklá jména, ale v polovině už mi ty jména nedělaly žádný problém a já jsem se krásně začetla do velmi zajímavého příběhu.
Siréna je perfektní oddechovka. Mohu jen doporučit :-)

09.04.2017 5 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Tak tenhle díl byl o 100% lepší než ten první. Příběh byl velmi emotivní a originální. Všechny postavy mi byly sympatické. Doporučuji :-)

06.04.2017 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Konečně jsem tenhle díl úspěšně dočetla. Nemám ráda knihy, které čtu víc jak týden. Tento díl jsem četla přesně tři měsíce, což je docela dlouhá doba. Bohužel musím říct, že série HG mě tolik neuchvátila tak jak ostatní. Mám holt raději Divergenci (ta podle mého názoru se četla velmi dobře a děj utíkal), zatímco tady je sice příběh velmi originální, ale tak těžce napsaný, že mě to demotivuje číst dál.
Hlavní hrdinka mi prostě nesedí. Je taková chladná. Jedinou postavu, kterou mám upřímně ráda, je Peeta.
Celkově to hodnotím jako menší zklamání. Nejsem si jistá, zda se pustím do třetího dílu.
Mé hodnocení asi také hodně ovlivnil fakt, že jsem prvně viděla filmy, pak až knihy.

05.04.2017 3 z 5

Obejmi mě Obejmi mě Maya Banks

Další skvělý díl. Zack mi byl hned od začátku velmi sympatický. Ovšem Gracie mi zpočátku z neznámého důvodu byla naopak nesympatická. Možná to bylo z toho důvodu, že neustále odmítala pořád Zacka, ale nakonec jsem si jí taky oblíbila. Velmi se těším, až si přečtu další díl. Tahle série mě prostě neomrzí.

14.03.2017 5 z 5

Ochraňuj mě Ochraňuj mě Maya Banks

Tenhle díl byl ještě lepší než ten první. Což mě upřímně překvapilo. Ve většině případu je to právě naopak. Knihu jsem hltala. Beaua a Ari jsem si hned oblíbila. Byly mi o trochu víc sympatičtí, než Caleb a Ramie.
Dle mého názoru je kniha hodně podhodnocená, zasloužila by si daleko více lepší hodnocení. Doporučuji. Zařazuji mezi mé oblíbenou sérii.

06.03.2017 5 z 5

Opatruj mě Opatruj mě Maya Banks

Kniha se četla velmi dobře. Původně jsem si ovšem myslela, že se jedná o erotický román. No, spletla jsem se. Erotika tam je, ale velmi málo. Zase jsem knihu soudila podle obalu.
Celkově hodnotím knihu velmi pozitivně. Je čtivá, má velmi zajímavý námět. Musím se přiznat, že takovéto náměty miluji. Jediné co bych trošku vytkla bylo to, že se některé pasáže opakovaly (výčitky, sebelítost atd.), někdy to prostě bylo až moc nevěrohodné a také některé pasáže bych víc propracovala. Ale jinak je to dobrá kniha. Ovšem po téhle knižní jízdě si musím přečíst něco méně dramatického. Kniha ve mě zanechala velmi dobrý a hororový dojem.

26.02.2017 5 z 5

Vánoční zázrak Vánoční zázrak Jay Asher

Pro mě je tato kniha velkým zklamáním. Kniha je napsaná sice jednoduchým stylem, ale za to tak naivním způsobem, že mi z té knížky bylo skoro až špatně. Jsem ráda, že jsem knihu dočetla. Do čtení jsem se musela prostě nutit a to je špatně. Co se týká obálky je nádherná, ale co se týká obsahu, tak je to děs a hrůza. Za mě 2 hvězdičky.

22.01.2017 2 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Nesud knihu podle obalu. Musím říct, že na tuhle knihu jsem narazila jen náhodou. Měla jsem chuť si přečíst nějaký erotický roman a myslela jsem si, že když na obalu je polonahý muž, že to bude na způsob Božského bastarda, který se mi líbil. Jenže ouha. Spletla jsem se. Ale v pozitivním smyslu. Z knihy se vyklubala parádní oddechovka. Erotika tam byla také, ale nebylo to tak extrémně přehnané jako v některých knihách. Prostě to zkrátím. Líbila se mi a to hodně. Postavy byly velmi sympatické a u některých pasážích jsem se upřímně zasmála, což se mi tak často nestává. Určitě doporučuji.

26.12.2016

Grey Grey E. L. James (p)

Konečně jsem tenhle brak dočetla. Je to děs a hrůza. Četla jsem to jen ze zvědavosti, ale musím říct, že to byla zbytečná ztráta času. Párkrát jsem to chtěla definitivně vzdát a knihu odložit, ale nakonec jsem to přece jen přelouskala. Nemám ráda nedočtené knihy. Fakt mi série Padesát odstínů šedi nesedla. Nedoporučuji.

11.12.2016 odpad!

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Dočteno a musím říct, že tenhle díl nebyl rozhodně slabší než předchozí díly. Dokonce jsem si více oblíbila i Simona a Maiu. Miluji tuhle sérii. Doporučuji !

26.09.2016 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

No páni. Nemám moc slov, co bych k sérii dodala. Série mě naprosto okouzlila a sebrala dech. Doporučuji :-)

10.07.2016 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Do minulého týdne mi série ležela jen na poličce a čekala na přečtení. Teprve nedávno jsem se pustila do prvního dílu a musím říct, že to byla fakt paráda. Hlavní hrdinku jsem si hned oblíbila, nebot je slušně praštěná jako já :-D Do hlavního hrdiny jsem se také zamilovala. Vůbec by mi nevadilo, kdyby Gideon byl ještě na Gwen víc arogantní než byl v knize. Ale to je můj názor :-D.
Jinak jsem se občas ztrácela v postavách. Je v tom trošku chaos, ale není to nic co by knize nějak moc uškodilo. Sérii doporučuji :-)

24.06.2016 5 z 5

Spatříš svoje anděly Spatříš svoje anděly Theresa Cheung

Bohužel musím říct, že jsem knihu nedočetla... Četla jsem jí přes rok a neustále se k ní stále vracela, nebot nemám ráda nedočtené knihy, ale musím jí prostě zařadit mezi nedočtené. Nevím jestli se k ní někdy vrátím...

12.06.2016

Scénář lásky Scénář lásky Tina Reber

Jsem upřímně ráda, že jsem tuhle sérii dočetla. Bohužel jsem se do čtení musela nutit. Kniha byla místy nudná a nezajímavá, ale není to úplný propadák. Musím ovšem říct, že tenhle díl se mi líbil víc než předchozí. Nevím proč. Znám daleko propracovanější knížky než je tahle série. Za mě je to průměr.

02.05.2016 3 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Kniha úspěšně dočtena. Konečně. Kniha má zajímavý námět a má určitou čtivost, ale to je asi tak všechno co bych na této knize hodnotila kladně.
Hlavní hrdinka Abby to nemá v hlavě zcela v pořádku. Přijde mi, že je dutá jako bambus. O hlavním hrdinovi Travisovi se raději zmiňovat moc nechci. Takového kluka bych nechtěla, očividně není srovnaný sám se sebou a má agresivní a majetnické sklony.
Další co bych vytkla je styl psaní. Je to hrůza děs jak je děj popisován. V jedné větě je doma a v druhé je najednou venku. Autorka se měla zaměřit víc na detail a podrobný popis událostí či popsat jednotlivé kroky.
Kniha byla pro mě velkým zklamáním. Četla jsem na ní velmi pozitivní recenze a díky těmto recenzím jsem se pustila do čtení. To byla chyba. Po dlouhé době je to kniha, kterou jsem si neoblíbila a kterou nemusím. Proto jsem měla velký problém jí dočíst. Další díl z pohledu Travise číst nebudu, byla by to akorát ztráta času. Za mě jen 1 hvězdička.

19.04.2016 1 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Knihu jsem měla přečtenou za jediný den, což se u mě moc často nestává. Kniha je velmi dobře napsaná a čtivá, všechny postavy mi byly velmi sympatické. Podle mého názoru byl příběh lehce naivní, zvláště některé reakce na určitou událost byly spíše nereálné než reálné. Ale v závěru mi to ani nijak nevadilo, nebot jsem si potřebovala přečíst nějakou oddechovou knížku, u které bych nemusela přemýšlet. Tato kniha účel splnila. Krásně jsem si u ní odpočinula od absolventské práce. Doporučuji :-)

04.04.2016 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Další díl, který mě naprosto pohltil. Akorát bych řekla, že tenhle díl je dějově složitější a méně zajímavější. Dle mého názoru se jedná o nejslabší díl série, ale i přesto jsem knihu hltala. A ten konec mě teda dostal... Ale na druhou stranu jsem ráda, že to tak skončilo. Život nemůže být dokonalý :-) Jinak sérii doporučuji. Určitě se jí zase přečtu :-)

28.03.2016 5 z 5