Spatříš svoje anděly

Jak vlastně poznáte, že jsou andělé přítomni ve vašem životě? Jak je možné, že dokážou tolika lidem přinášet útěchu, uzdravení a inspiraci? Britská spisovatelka Theresa Cheungová, uznávaná odbornice na paranormální jevy, sny a duchovní růst, nabízí odpovědi na tyto otázky. Její kniha je především praktickým průvodcem, který vám pomůže porozumět poselstvím, díky nimž lze bezpečně procházet úskalími každodenního života....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/210795/spatris-svoje-andely-S99-210795.jpg 3.633
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Knižní klub

How to see your Angels (2010)

Kniha Spatříš svoje anděly

syskas
30.08.2017

Zaujímavé čítanie. Často sa mi stáva, že viem, že sa niektoré veci stanú alebo viem, ako dopadnú. Bez ohľadu na to, či to vedieť chcem. Tak aspoň viem, komu sa za to mám "poďakovať" :-))

Kayla
12.06.2016

Bohužel musím říct, že jsem knihu nedočetla... Četla jsem jí přes rok a neustále se k ní stále vracela, nebot nemám ráda nedočtené knihy, ale musím jí prostě zařadit mezi nedočtené. Nevím jestli se k ní někdy vrátím...

Ankavi
07.11.2015

Jsou věci mezi nebem a zemí. Ale tato kniha není z těch, které by mě o tom přesvědčily.

Jenn51
17.10.2015

Zajímavé, bohužel jsem se prokousala jen do půlky a pak odložila, není to nic pro mne.

Alisce
16.02.2015

O andělech toho moc načteného nemám, zdá se mi, že je v takových knihách vlastně všechno pořád dokola. V této knize jsou, ale velice pěkné příběhy a nejvíce se mi líbí názor autorky na jména andělů. Proč máme všichni potřebu něco pojmenovávat? Nakonec jsem tedy moc ráda, že jsem knihu četla. Jsou tam další nové názory.

janyska13
09.10.2014

Trochu jiný žánr než obvykle čtu, ale nebylo to špatné. :)