Kayla Online Kayla komentáře u knih

Druhá šance Druhá šance Lucie Horáková Auzká

Zásadně nečtu české autory, kteří svůj příběh vypráví v českém prostředí. Upřímně ani nevím proč s tím mám problémy. Měla bych je milovat, neboť příběhy se odehrávají v mé rodné zemi a ne někde v cizině. Jenže jsem hodně zmlsana z amerického prostředí, to bude asi tím. Ale tenhle příběh od této mladé autorky mě změnil... Dostal mě. Už i anotaci a to je co říct. Zamilovala jsem se do tohoto příběhu, i když mi hlavní postava Lenky ke konci dost štvala. Jak byla sobecká. A Jakuba jsem si zamilovala ❤️. Ten konec mi přišel jako neukončený, čtenář si může konec domyslet. I když autorka předtím trošku naznačila jak to dopadne. Ale já si budu věřit svojí verzi

24.04.2018 5 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Zprvu jsem si myslela, že kniha bude o dost nudnější než první díl. Ale spletla jsem se. Zvlášt konec byl parádní. Teda aspon pro mě.

22.04.2018 5 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Na knihu jsem narazila ještě předtím než u nás vyšla. Dle obálky a anotace se mi hodně líbila a tak jsem se rozhodla, že si ji časem pořídím. Jenže postupem času jsem narazila na recenzi od člověka, který to četl v originále a moc jí nechválil. Docela mě to zaskočilo a tak jsem ji vypustila. Ale pak jsem si zase řekla, že si na tu knihu musím udělat svůj názor a ne hned podléhat názorům ostatním. Jsem ráda, že jsem si ji nakonec koupila. Knihu jsem přečetla za velmi krátkou dobu a musím říct, že mě velmi překvapila. Je to něco jiného než klasická love Story než na kterou jsem zvyklá. Námět to má velmi dobrý a už se těším na další díly. Ovšem musím podotknout, že v knize se nachází i pár detailů, které měla autorka více rozepsat a ještě doupravit. Pár nelogických drobností. Možná pár čtenářů nepochopí co autorka tímto dílem chtěla říct, já tedy doufám, že jsem ten příběh pochopila. Ale je pravda, že mě ještě autorka může z mého přesvědčení pořádně vyvézt z omylu. Je pár detailů, které mi tam nesedí...No uvidíme třeba v dalším díle se dozvím kompletní pravdu.

02.04.2018 4 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Wau. To byla pecka. Kniha mi naprosto vyrazila dech a ještě ted po dočtení ve mě zůstává dost silný zážitek, který budu ještě vstřebávat několik dní. Nečekala jsem takový zvrat. Nemám dost slov, abych knihu podrobně rozebrala, prostě mi došla slova. Jen ten konec bych trochu lépe zakončila, ale přesto je to pro mě TOP kniha.

30.03.2018 5 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Dokonalá kniha ❤️❤️❤️ Zařazuji ji mezi mé oblíbené. Příběh byl dokonalý. Ellu a Briana jsem si zamilovala. Těším se na druhý díl.

25.03.2018 5 z 5

Píseň zimy Píseň zimy S. Jae-Jones

Jsem upřímně ráda, že jsem jí konečně dočetla. Pro mě je tato kniha velkým zklamáním. Hlavní hrdinka mi nesedla a celkově ostatní postavy mi byly také nesympatické. Kniha byla sice čtivá a měla dobrý námět a potenciál, ale to je tak všechno.
Ani romantické scény to bohužel nějak nezachránily. Což je škoda.

19.03.2018 1 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Tak tahle série je vážně úžasná. Jsem upřímně ráda, že jsem si počkala až vyjdou všechny díly, jinak bych to čekání nevydržela. Nemám slov. Autorka se nebála jít do pořádné akce a násilí. Co bych v knize ještě uvítala je víc scén a prostoru mezi Sofi a Lucou. Přišlo mi, že jim autorka dala malý prostor, zatímco mezi Nicem a Sofii toho prostoru bylo zas dost. Ale je to můj subjektivní názor. Přiznám se, že jsem hodně velká romantička. Ale i přesto je to NÁDHERNÁ SÉRIE ❤️❤️❤️

06.03.2018 5 z 5

Chladnokrevný ničema Chladnokrevný ničema Lisa Kleypas

Bohužel kniha je pro mě velkým zklamáním. Místy byla velmi čtivá, proto dávám tři hvězdy, ale čekala jsem dle anotace trochu něco jiného...

08.02.2018 3 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Krásný příběh zamilované dvojice ❤️❤️❤️ V průběhu příběhu jsem měla chuť brečet. Ale nakonec jsem se jen tak tak udržela a četla dál, ale posledních 80 stránek už jsem probrečela. Ale takovým způsobem, že jsem nebyla schopná tu knihu dát na jeden zátah. Musela jsem ji několikrát odložit, abych se vzpamatovala. ❤️ Nakonec jsem ji zvládla a zůstali mi akorát zarudlé oči. Prostě nádhera. Musím tedy přiznat, že někdo může namítnout, že je ten příběh hrozně nereálný a přitažený za vlasy, ale je to přece jen kniha, která je spíše fiktivní, než aby to byla realita. U mě kniha splnila účel

05.02.2018 5 z 5

V šachu V šachu Sandra Brown

Moje první kniha od Sandry a rozhodně nezklamala. Jediné co bych trochu vytkla tak byl dle mého názoru rychlý konec.

27.11.2017 5 z 5

Než odejdeš Než odejdeš Clare Swatman

Moje srdcovka ❤️❤️❤️

09.11.2017 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

U této knihy váhám jak jí přesně hodnotit. Nebyla přímo špatná, chvílemi se mi četla teda upřímně hůře, ale pak byly i hodně světlé chvilky. Především posledních 40 % knihy byly docela hodně zajímavé.
Ovšem přiznám se, že se mi trilogie s Mer a Maxonem líbila více, než tato kniha. Selekci až po První jsem měla přečtenou za dva dny, ale tuto knihu jsem měla snad po měsíci a půl. Nechytla mě tak jako předcházející díly, proto jsem ji i neustále odkládala. Ale nezavrhuji ji.

10.10.2017 4 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Parádní kniha. Jsem upřímně ráda, že jsem si počkala, až vyjdou všechny tři díly co se týkají Elly a Reeda, jinak bych se asi zbláznila. Ten konec byl prostě drsný. Miluji tuhle sérii. Doporučuji

10.10.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Zpočátku mě kniha pohltila, ale pak jsem se v jednom bodě prostě zasekla a nemohla číst. Knihu jsem měla vypůjčenou od mé kamarádky a proto jsem se jí snažila dočíst co nejdříve, abych jí mohla vrátit. Bohužel mi to trvalo cca měsíc.
Knihu bych srovnala s horskou dráhou. Byly tam totiž části, které mě hodně pohltily a nemohla jsem přestat číst, ale byly tam i takové části, které mě prostě nebavily. Jsem docela ráda, že jsem jí dočetla.
Původně jsem chtěla knize dát pouze dvě hvězdy, ale posledních 50 stránek mě přesvědčilo, že přece ta kniha není zas tak úplně špatná. Konec mě úplně dostal.
Ale taky to není zas takový bestseller, který jsem čekala. Ke knize se už myslím nevrátím a jsem ráda, že jsem si jí jen půjčila.

10.10.2017 3 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Do haje. Ta serie je proste uzasna. Nechapu proc jsem ji neustale odkladala a myslela si, ze to bude nezajimava a nudna kniha. Spletla jsem se. Na druhou stranu jsem rada, ze nemusim vubec cekat na dalsi dily, nebot vsechny uz vysli. Jdu na treti dil

19.08.2017 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Kniha Falešný polibek byla pro mě velkým překvapením. Anotace slibovala velmi zajímavý příběh a to ta kniha na 100 % splnila. Mám z ní jen a jen pozitivní pocity. Ani začátek mi nepřišel moc zdlouhavý.
Autorka si se čtenářem trochu pohrává a nechává nás dlouho hádat, kdo je vrah a kdo princ. Musím se přiznat, že jsem se netrefila. A to jsem byla hodně přesvědčená, že jsem to odhadla dobře. Jaké bylo překvapení, že jsem se netrefila...Myslela, jsem si že mě klepne :D Byla jsem v šoku.
Knize nemůžu nic vytknout, teda až na jednu věc - ten konec... ten mě naštval. Akutně potřebuji další díl, vypěstovala jsem si na knize závislost. Řadím jí mezi oblíbené knihy. Určitě se k ní brzy vrátím.

04.08.2017 5 z 5

Žár Žár Maya Banks

Dle mého názoru, je tenhle díl nejslabší. Četla jsem ho skoro tři měsíce a několikrát jsem chtěla knihu odložit...jsem rada, ze jsem to dočetla.

17.07.2017 2 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Perfektní oddechovka. Ale ten konec... ten mě naštval. Už chci další díl.

10.07.2017 5 z 5

Růže pro Charlotte Růže pro Charlotte Elizabeth Craft

Kniha se mi hodně líbila. Začala jsem jí číst v letadle a během dvou dnů ve Španělsku jsem ji zhltla jako malinu. Je pravda, že určité části mohla autorka/y více vysvětlit a rozvinout, především ten konec mohla více rozepsat. Ale nevadí. I přesto je to výborná oddechovka. Doporučuji

25.06.2017 5 z 5

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

Třetí díl byl dle mého názoru nejslabší. Mám ráda romantiku, ale místy to bylo až moc sladké a neuvěřitelné. Přesto to byla velmi dobrá oddechovka.

27.05.2017 4 z 5