V šachu

Televizní reportérka Tiel cítí příležitost: zmizela dcera multimilionáře Sabra. Jenže spíš než o únos jde o útěk; Sabra čeká se spolužákem Ronniem dítě a bojí se otce. Tiel se vydá po stopě mladého páru, stane se svědkyní dramatických událostí a navíc se seznámí s mladým lékařem. V napjaté situaci přehodnocuje své priority a poznává nový cit. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1316/v-sachu-1316.jpg 3.9115

Standoff (2000)

Vydáno:, Ikar (ČR)

mariva

Moje teprve druhé setkání s autorkou a určitě ne poslední. I když se děj odehrává během několika hodin a chvílemi se zdá, že je až zbytečně podrobný, přesto má v sobě dostatek napětí, aby čtenáře udržel a nepustil, dokud knihu nedočte.

barusak1
09.08.2016

Teprve třetí kniha od autorky, ale mě se moc líbila. I když jsem tušila jak dopadne hlavní hrdinka i přesto se mi kniha moc líbila. I když asi napsala lepší, tak jsem byla spokojená. Čtivá, napínavá.

tess.de.veles
07.12.2015

Tak tohle asi byla ta nejslabší, co jsem od Sandry četla...umí to MNOHEM MNOHEM líp ...

ovpana
14.03.2015

Moc hezké kniha pro odpočinek, čte se jedním dechem.

amysa
29.10.2014

Zajímavá zápletka, napínavé dějové zvraty, ale na konci jsem získala pocit, že všechno to dávkované napětí najednou splasklo jak bublina a zbyl jen hodně uspěchaný a předvídatelný závěr... Jako by najednou autorka zjistila, že už vyčerpala svůj stanovený limit stránek a tak to tak nějak v rychlosti zakončila, což je veliká škoda, ten potenciál tam určitě byl! Jednoznačně souhlasím s ostatními komentáři, že kdyby měla knížka nějakou tu stránku navíc, vůbec bych se nezlobila a určitě by moje hodnocení bylo vyšší než 3,5 hvězdičky...
Každopádně mě to neodradilo a určitě budu ve čtení knížek mé oblíbené autorky pokračovat:-)

R.E.M.
27.08.2014

Dobré dávkování napětí, postupné prozrazování pohnutek a malých i větších tajemství postav, zajímavé momenty. Sem tam střípek nelogičnosti. Na druhé straně - ani v životě se lidé vždycky nechovají logicky. Velmi dobrá kniha pro relaxaci, na dovolenou.

hojchna
03.07.2014

Pěkná kniha. Mohla by být delší, četla se skoro sama :)

Zdenda20
07.01.2014

Již jednou jsem od této autorky něco čet a bylo to docela dobrý. Tuto má dobrou pointu, jen vyspělost myšlení sedmnáctiletých mi přijde složitá.
Je to fakt asi napsaný jen pro ženy, které hledají v knihách prince z pohádky.Doporučuji jako odpočinkovou četbu.

muzka
22.09.2013

Hodně napínavá knížka, čte se\" jedním\" dechem. Víc bych popsala postavy, ale i tak je moc fajn.

inule
27.08.2013

Celá kniha v podstatě popisuje krátké časové období na jednom místě (abych toho moc dopředu neprozrazovala), do podrobna popisuje situaci a lidské pohnutky. Myslím, že by knížce slušelo takových 200 stránek navíc a rozvinutější příběh i vztahy.

Evaevelína
04.06.2013

nápad s příběhem je perfektní,ale vztah Tiel a Doca měl být rozvinutější...aspon o pár stran

aannyy
05.04.2013

Skvělá knížka, přečetla jsem ji jedním dechem :-)

Selvaga
11.03.2013

Pěkná kniha, měla jsem ji přečtenou za 1 večer. Svižný a zajímavý děj, jen škoda, že byla tak krátká.

kika 13
06.11.2012

Detektivní román téma dobré a četlo se to rychle zajímalo mě jak to dopadne.