Karola050716 Karola050716 komentáře u knih

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Druhý díl série mě bavil, ale úplně mě nestrhl, hra na kdo je kdo z jedničky mě asi bavila víc.

10.06.2019 3 z 5

Neuvěřitelné září - Tajný deník Tomáše S. Neuvěřitelné září - Tajný deník Tomáše S. Petra Braunová

Nečekala jsem nic a byla jsem příjemně překvapená, jak se to čte snadno..člověk pořád čeká, co z toho vyleze :) Čtené v rámci výzvy 2019.

07.06.2019 3 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Po Lásce a jiných úkolech, což mi nesedlo, jsem se další knihy od Kasie trochu bála, ale zbytečně. Náhradní kluk je opět hrozně fajn čtení, milé, bez nějakých mega neuvěřitelných zvratů a výbuchů emocí. Po tvém boku a P.S. se mi líbily víc, ale stejně to bylo super. Kasie je lék na depresi.

03.06.2019 4 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Elle Kennedy mě prostě baví. Je to spíše oddychové čtení, ale pro mě maximální relax. Příběh Summer a Fitze mě hodně bavil kvůli tomu neustálému napětí a pro tu řadu nedorozumění mi přišel uvěřitelný, protože se střetly rozdílné osobnosti a předsudky byly velké. Občas trochu přehnané, ale hodně zábavné. Na Brennu se hodně těším.

03.06.2019 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

U čtení jsem se bavila a knihu přečetla za dva dny, po týdnu už si ale pomalu nevzpomenu, o čem to vlastně bylo. Takže na oddech super, hlubší zábavu asi od žánru nečekáme.

03.06.2019 3 z 5

Nejvíc sexy chlap Nejvíc sexy chlap Julie James

Přes příšerně lacinou obálku a ještě lacinější název, to není vůbec špatná kniha. A navzdory obálce i názvu tam jde hlavně o konverzační romantiku v sarkastickém hávu, ne o sex, toho je tam překvapivě skoro nula. A mě ty výměny názorů bavily postupem času víc a víc, takže oddychovka jak má být.

03.06.2019 3 z 5

Láska v prachu hvězd Láska v prachu hvězd Krystal Sutherland

Rozhodně to není klasická YA romantika, spíš hodně pokřivená a depresivní záležitost. První třetina zábavná, ale pak už to jde z kopce a neustále se to opakuje, aby se to na konci trochu zase trochu zvedlo. Grace je na potlamu, Henrik občas taky, téma vážné, ale je to tak zvláštně povrchní a neurčité, že tomu šílenému smutku, který nutí Grace dělat to, co dělá, nějak nevěřím. Nic moc. Podobné téma ztráty někoho blízkého a vyrovnávání se s tím podle mě daleko líp zpracovává Nebe je všude.

31.05.2019 2 z 5

Odd a mraziví obři Odd a mraziví obři Neil Gaiman

Mýtický příběh z Asgardu, který doplňují úchvatné ilustrace a skvělá obálka.

07.05.2019 4 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Jedna z nejlepších Holeovek. Semknutý příběh, osobní motivace, propracovaná zápletka a děsivé prostředí feťáků...a konec jsem rozhodně nečekala v téhle podobě...až mi bylo za všechny smutno.

06.05.2019 5 z 5

On On Carey Heywood

V rámci žánru nic moc zajímavého nenabídla. Dvě časové roviny byly fajn, ale ta hlavní zápletka byla směšná. Kdyby to byla kniha jen o teen verzích, tak by myslím byla super..ta dospělost byla vyumělkovaná.

06.05.2019 2 z 5

Denik Ostravaka 1 Denik Ostravaka 1 Ostravak Ostravski

Knihu jsem četla do čtenářské výzvy. Nijak mě nenadchla, několikrát jsem se zasmála, ale pokračování rozhodně shánět nebudu.

27.04.2019 2 z 5

Napůl zlý Napůl zlý Sally Green

První třetina parádní, ale zbytek natahovaná nuda.

26.04.2019 2 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Skleněný trůn jsem vzala do ruky na doporučení. Nebylo to špatné, ale trochu míň akční, než jsem čekala. Děj se rychle hýbe, ale na začátku, když se oznámí ono klání o post bojovníka, jsem čekala více soubojů, ne statické poznávání jedů v tělocvičně. Romantická linka byla taky zvláštní..jako jsme mladí a nezodpovědní, tak se pojďme líbat :D Abych to zkrátila, konec mi všechno vynahradil, sice se mi úplně nelíbí ty příšery z jiných sfér, ale jinak finální souboj i uzavření/otevření romance proběhlo přesně tak, jak bych si přála, tudíž druhý díl určitě zkusím.

21.04.2019 3 z 5

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

Tohle bylo pro mě trochu zklamání. Kasie West miluju a tohle je třetí kniha od ní a první, která mi nesedla..má úplně strašně dlouhý rozjezd, než se tam skutečně začne něco dít, a konec je zase hrozně ukvapený, jako mávnutím se během dvou stránek všechno spraví... Obě hlavní postavy mi lezly na nervy. On úplně strašně a tak jsem si prvně přála, aby na konci Ona zůstala sama..pro mě by to byl ideální konec, něco pro sebe udělala, nějak se změnila a prostě se od všeho oprostila..Taky je v té knize hrozně motivů jen tak načnutých, ale nijak neuzavřených...knížka se čte dobře, ale příběh nudí a když je vaše nejoblíbenější postava v teen romanci dědeček, tak je něco špatně.

21.04.2019 2 z 5

Tomáš jede do Londýna Tomáš jede do Londýna Ronne Randall

Pro mě trochu náročnější Mašinka Tomáš, líbil se mi Londýn, protože jsem tam nedávno byla, jinak to bylo spíš náročnější, než obvykle.

16.04.2019 3 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Colea jsem si oblíbila už v London Road, ale jeho příběh mě trochu zklamal, on až moc dokonalý, Shannon víceméně taky...žádné velké drama a všechno v pohodě. Čte se opět parádně, ale už se mi to trochu zajídalo.

14.04.2019 3 z 5

Jaro je tady Jaro je tady Anne Passchier

Krásně udělaná knížka.

14.04.2019 5 z 5

Popelka - Šup do pohádky Popelka - Šup do pohádky neznámý - neuveden

Tohle se vážně nepovedlo, ilustrace děsné, příběh osekaný na pár holých vět, do toho ty výkřiky jak z komiksu...nic proti nikomu, ale za nás ne, malá by to ani nedočetla.

14.04.2019 odpad!

10 malých medvídků 10 malých medvídků neznámý - neuveden

Skvělá knížka, která je krásně udělaná, ilustrovaná i nápaditá a pro malé před a školkové čtenáře skvělá.

14.04.2019 5 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Pomalejší rozjezd, kdy jsem to dohadování se moc nepobírala, ale druhá půlka skvělá.

18.03.2019 3 z 5