Odd a mraziví obři

Odd má v životě pěknou smůlu. Při nájezdu Vikingů přišel o otce, s novým otčímem to nemá vůbec jednoduché a zdá se, že krutá zima snad nikdy neskončí. Odd se proto rozhodne z norské vesnice odejít a vydá se do lesa. Když na cestě potká medvěda, lišku a orlici, konečně se na něj usměje štěstí. Noví kamarádi totiž nejsou jen obyčejná zvířata, ale uvěznění severští bohové. Dokáže dvanáctiletý chlapec získat Thorovo kladivo, přeprat obry a konečně osvobodit bohy?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/376892/odd-a-mrazivi-obri-cCR-376892.jpg 4.722
Originální název:

Odd and the Frost Giants (2008)

Žánr:
Fantasy, Mytologie, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Přidat komentář
Tess666
předevčírem

krásně mrazivý příběh ... ideální číst současně se Severskou mytologií, kde je vysvětleno co se stalo před tím ...

Aniday
15. června

nádherný severský příběh doprovázený bohatě propracovanými, úžasně krásnými ilustracemi... tento skvost by neměl chybět v knihovně nikomu, kdo miluje severskou mytologii...

cathyblack
15. června

Kniha byla rozkosna jak pribehem, tak provedenim.

KAREL6725
04. června

Krásná pohádka od mistra pera Neila Gaimana . Fantastické ilustrace. Ideální četba do těchto horkých dnů. Na pohádku od autora není nikdy pozdě. Doporučuji , stojí za přečtení. Plný počet hvězd.

alexvera
03. června

Na pohádky od Neila Gaimana není nikdo příliš starý. V krásné zpracované knize naleznete úchvatné ilustrace a moc hezký příběh o Oddovi a severských bozích.

IamReader
02. června

Krásný pohádkový příběh o severských bozích, nádherné ilustrace a skvělé provedení - jedna z nejkrásnějších knih v mé knihovně.

piquillio
28. května

Příjemná jednohubka v exkluzivní podobě.