Karola050716 Karola050716 komentáře u knih

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Po většinu času jsem se bavila, hlavní postavy byly fajn, Texas i Maine:) Ke konci to ale sklouzlo do klasických klišé velkých průšvihů a velkých gest a to se mi k těm postavám úplně nehodilo. Škoda

06.08.2023 3 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Celou dobu čtení jsem si říkala, jo jo, jasně, je to docela v pohodě a pak Roth a hmm, to je dobrý, takový Rhysand z pekla...a pak konec a panebože myslím na to týden den v kuse a potřebuju druhý díl a proč ta knihovna nemá otevřeno a proč Ježíši vyjde třetí díl až v listopadu???!!! Proč jsem ZASE začala číst něco, co nemá všechny díly

04.08.2023 4 z 5

Odpočítávání Odpočítávání Timo Parvela

Trochu zklamání, že je druhý díl úplně o někom jiném, než o hrdinech první části. Příběh je pořád dobrý a napínavý, ilustrace prostě nádherné, jen jsem čekala trochu jiný příběh a posun někam jinam.

Němý hlas: Kniha třetí Němý hlas: Kniha třetí Jošitoki Óima

Trochu slabší než předchozí díly, řekla bych. Je to tak zvláštní kombinace smutného příběhu, že sice čtu dál a dál, ale vlastně ani nevím, jestli to číst chci, protože sledovat ty postavy prostě docela bolí.

10 rande naslepo 10 rande naslepo Ashley Elston

Pomalejší rozjezd, ale pak skvělé, zábavné způsobem, v jaký jsem ani nedoufala. Upřímně jsem si na začátku myslela, že knížka o deseti různých rande naslepo nemůže fungovat..velký omyl Harold storuký a autokino, panebože doporučuji!!!

20.07.2023 5 z 5

Abeceda zvířátek Abeceda zvířátek František Zacharník

Hezké ilustrace, básničky někdy lepší, někdy horší, celkově neurazí.

Poklad tří králů - 1. díl Poklad tří králů - 1. díl Janne Kukkonen

Krásně malovaný komiks a zajímavý příběh s netradiční hrdinkou za hranou zákona. Dva příběhy, za mě první lepší. Jen trochu tápu ohledně věkového zaměření...brala jsem to původně sedmileté dceři, ale věty typu "dejte jí radši do nevěstince" asi ještě nechci prckovi vysvětlovat :D

17.07.2023 4 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Silné téma. Ta změť vazeb, kdo je vlastně hodný a kdo ne, kdo koho zrazuje naprosto neuvěřitelně autentická...pro mě až tak moc, že jsem vlastně nevěděla, komu fandit a jediným světlem pro mě byl dědeček
Jsem vděčná za tuhle děsivou historickou lekci, i když mě asi nevytáhla tolik jako Sůl moře.

11.07.2023 3 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Asi pro mě slabší než první díl. Na druhou stranu je fajn vidět, jak i jejich vysněné životy nejsou tak super, jak by se zdálo zvenčí. Celkem to funguje, když se tomu člověk poddá, ale pro mě to i s prvním dílem knížka, kterou jsem četla, bylo to jakž takž, ale vyprávět o tom vnoučatům nebudu.

11.07.2023 2 z 5

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

Ona: nenávidím tě, nenávidím tě, jo a taky bych tě celýho olízala..
On: ta mrcha, nesnáším jí, už aby roztáhla nohy a zase ji nenávidím...
Jako tohle já nechápu, hate to love je fajn, ale zase jako s mírou, tohle je spíš jako epizoda z blázince

11.07.2023 2 z 5

Osamělé srdce Osamělé srdce Mona Kasten

Pomalá, opravdu pomalá romantika, vlastně jen tak trochu...alespoň zatím a k tomu velká dávka panických atak, online šikany a dalších libůstek moderního světa Ve výsledku překvapivě fungující mix o setkání bolavých duší plný tajemství. Sem s druhým dílem, drahé nakladatelství!

02.07.2023 4 z 5

Co za světla není vidět Co za světla není vidět Kerstin Gier

Zpočátku strašně otravné a zmatené - moc lidí, nula vysvětlování. Postupem času to chytne, jsem zvědavá na další díl.

27.06.2023 3 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Hezké, ragbisti vtipní, ale něco tomu chybělo.

27.06.2023 3 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Nebude to moje top kniha od autorky, úplně jsem tu osudovost nenasála, ale i tak hezké.

20.06.2023 4 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Spokojenost. Menší výhrady bych měla, ale celkově se mi to hodně líbilo. Vážné téma, sympatická dvojice, hlavně Knox , na násilníka jsem tipovala někoho jiného, ale proč ne a konec před epilogama super.

20.06.2023 4 z 5

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Anna je tak neuvěřitelně praštěná a užvaněná, ale pomalu vás vtáhne do svých sítí, až jste na konci příběhu a hned si běžíte pro další díl.

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Ach, chci mít vojáka na dopisování. Ach, miluju Ruby. Ach, potřebuju to hned číst znovu, všechny ty ňuňu rozhovory a scény...a taky aby mi až na předposlední stránce nedošlo, kdo je vlastně Jasmine...bože, potřebuju si znovu přečíst Lukova :D AAAAAA, tohle si musím koupit do knihovničky pro nepřetržitý přístup.

13.06.2023 5 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Zvláštní a ještě jednou zvláštní. Čekala jsem podle anotace úplně něco jiného a za tu změnu jsem ráda. Bylo to opravdovější než růžovka, za kterou se to vydává.

Tajemná kniha Tajemná kniha Joris Chamblain

Dojemný příběh, ale hrdinka začala být docela protivná, nekomiksové části rušily..pořád je to fajn, ale jednička za mě asi lepší.

Ateliér špičatých klobouků 1 Ateliér špičatých klobouků 1 Kamome Širahama

Krásné, milé, dobrodružné.