Jaro je tady

Nastává jaro a pro kachničky u rybníka všechno krásně, lákavě voní. I vážka nad hladinou si užívá hru ve větru a letí se podívat na svou kamarádku žabku. Vedle sedí beruščí maminka, která má plno práce – musí svým dítkům ukázat celý svět! Na všechny své přátele se těší bobr. To je prima, když se všichni u rybníka sejdou! V této úchvatné knížce můžeš doslova nakouknout do příběhu. Nabízí kouzelný, trojrozměrný pohled do probouzející se jarní přírody v okolí rybníka, kde je pořádně živo. Otáčej stránky, sleduj příběh a seznamuj se s novými postavami, které se objevují....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384255/big_jaro-je-tady-y4P-384255.png 3.77

Nakoukni do příběhu

Příroda, zvířata, Pro nejmenší

Vydáno: , Svojtka & Co

Springtime Splash!, 2017

Kniha Jaro je tady

muchomurka
21.10.2022

Mně se líbila. Jednoduchá, hezké ilustrace, zajímavě zpracovaná. Pevné listy. Pro malé děti ideální.

yaoiyuri
24.09.2022

Opravdu “bytelné” leporelo se vcelku zajímavým zpracováním, ale ten text je bohužel dost o ničem.

Efkamer
17.03.2021

Zajímavý nápad a kvalitní tvrdé stránky. Ale dost podivné barvy, které malé děti spíš zmatou, než aby jim přiblížily jaro. No a doprovodný text taky žádná výhra. Krásných dětských knížek je spousta, ale tuhle bych asi vážně nedoporučila, navíc nepatří zrovna k nejlevnějším.
50% - neurazí, nenadchne.

Karola050716
14.04.2019