Neuvěřitelné září - Tajný deník Tomáše S.

Neuvěřitelné září - Tajný deník Tomáše S.

Desetiletý Tomáš má strach. Dějí se kolem něho podivné věci a on o nich nikomu neřekl ani slovo. A protože si už neví rady, začne si tajně psát deník. Jemu prozradí, co se stalo o prázdninách a proč prožívá tak neuvěřitelné září. Když se v létě na táboře při jedné hře ukryl s kamarádkou v poli pšenice, byli svědky neobyčejné události. Kruh v obilí, záhada přičítající se mimo zemské civilizaci, se zčistajasna utvořil přímo kolem nich! Děti se vyděsily a utekly.
Ale Tomášovi se pak navíc zjevila zvláštní bledá bytost s černýma lesklýma očima. A poté další. Během několika dní Tomáš pochopil, že je vidí pouze on. A že se objevují nečekaně a jen ho mlčky pozorují. Teď má Tomáš strach. Proč si ho mimozemšťané vybrali, co od něho chtějí, neublíží mu? A co bude dál? Dozvíte se to i vy, jestliže se vám podaří získat Tajný deník Tomáše S.
- méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/107247/neuveritelne-zari-tajny-denik-tomase-s-107247.jpg 3.919
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

alef
13.01.2016

Koupeno pro syna, knížku jsme četli spolu, celkem svižné čtení, přečetli jsme během několika dní a to je možná i důvod proč pouze 3/5 *, příběh tak nějak spěchal, že bych za sebe řekla, že šel jen tak po povrchu, že jen tak klouzal po tématu, ... a za syna? I pro něj nezvykle rychle přečtené, že ho to vlastně ani nijak zvlášť nezaujalo, přečetl a nic nezůstalo.

Mona.Lisa
23.04.2014

Četla jsem ji po knížce "ztraceni v čase" s velkým očekáváním a nezklamala!

samson87
22.06.2013

když jsem byla malá, byla u nás na besedě paní Braunová a z této knihy nám předčítala. V té době mi připadala úplně skvělá a za každou cenu jsem se chtěla dozvědět, jak tento příběh dopadne. Ale když se mi konečně knížka dostala do ruky a já si ji mohla přečíst celou, moc mě nezaujala. Vše se událo nějak rychle a než jsem se stačila do knihy začíst, otáčela jsem poslední stranu. Možná by neuškodilo, kdyby byla více obsáhlá, ale jinak zajímavá kniha.

Veronica
16.05.2013

Nápadem velmi bohatá,ale na mě moc krátka - nemám ráda knihy typu - ZAČÍT/STÁT SE/KONEC - Ale to už je asi každého věc,jinak autorka velice milá (měli jsme s ní besedu)

kleria
09.01.2013

Nádherná knížka :), nic jiného nemůžu k tomu dodat.

kamibe
15.08.2012

Když jsem byla malá, hodně mě poutaly fantastické příběhy. S chutí jsem se do těch dob vrátila a nechala se unášet svižným dějem téhle knížky.