KarinŠ. KarinŠ. komentáře u knih

Jako bychom dnes zemřít měli Jako bychom dnes zemřít měli Miloš Doležal

Na to nejsou slova...…..
Zasáhlo mě to a nutilo mě to hodně přemýšlet . Bylo mi z toho hodně ,hodně úzko. Jak tak hodný člověk s dobrým srdcem a co pomáhal lidem mohl skončit? Nebyl bohužel jediný. Žáci ve školách by to měli mít jako povinnou četbu. Aby věděli co ta rudá sebranka páchala.

11.07.2018 5 z 5

Moje nejoblíbenější kniha a moje srdcovka .

22.06.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

knížka se četla hezky , rychle a lehce . Až mi někdy přišlo že Lale není v oswětimi ,ale někde v továrně, kde měl občas slovo :D Mám z toho smíšené pocity . Každopádně to je hezký příběh. Pravdivý. Ale nebylo to nic z čeho bych byla úplně a větvi.

20.07.2019 2 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

kniha přečtená za jeden den. Je to o mlčení, tajnostech a neschopnosti komunikace. Paní Mornštajnová mě opět nezklamala.

22.06.2019 4 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Ani nevím co mám napsat. Asi jednoduše :toto mě hodně nebavilo!!!Možná jsem si vybrala špatný čas ,nebo já nevím , ale bylo to pro mě čtení za trest!
Dala jsem hodně na recenze a nechápu jak z tohoto může být někdo tak nadšený .Mě to úplně znechutilo.
Sto lidí sto chutí apod.......

22.03.2020 1 z 5

Katalánec Katalánec Noah Gordon

Pohodové čtení. O poctivé práci ve španělských vinicích,o lásce,přírodě, přátelství,skromnosti.....

20.07.2018

Hana Hana Alena Mornštajnová

Hanu jsem přečetla za jeden den.Smutný príběh,ale krásně se četla. Knižní novinky mě málokdy nadchnou,ale kniha Hana mě přesvědčila,že ne vždycky to musí být pravda.Super!

09.02.2018 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Kniha byla ze začátku hodně čtivá. Potom ve vetší části poloviny knihy jsem měla občas nutkání nějakou tu stránku přeskočit. A na konci jsem čekala a četla s dychtivostí jak to celé dopadne . kniha se mi jinak moc líbila .Až na ten konec , ten mi přišel docela odfláknutý .
Každopádně jsem se dozvěděla něco o historii a to mě vždy hodně těší.

22.06.2019 3 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Čekala jsem od této knihy více .Bylo to pro mě zklamání.Nuda!!!

13.01.2018 2 z 5

Prožila jsem si peklo Prožila jsem si peklo Andrea Claudia Hoffmann

Až má člověk strach a říká si , co se to v tomhle století ještě děje za hrůzy ?!

09.01.2020 4 z 5

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

tohle mě šokovalo. A bavilo. S tím klukem jsem běhala po lesích a chodila od vesnice k vesnici.

22.06.2019 4 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Super knížka moje srdcovka . Charliho jsem měla moc ráda.
Cítit se nekonečně !! to je něco :)

22.06.2019 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Krásná kniha.Moc dobře se čte. Joanna a Florian mi asi zustane dlouho v paměti.

07.05.2018 4 z 5

Valčík na rozloučenou Valčík na rozloučenou Milan Kundera

takový konec jsem nečekala

24.04.2018 4 z 5

Takový pěkný pár Takový pěkný pár Francis Scott Fitzgerald

pěkná, čtivá klasika

24.04.2018 3 z 5

Město smutku a radosti Město smutku a radosti Mika Waltari

Všechny knihy od M.W. Jsou pro me uzasne.Tak jako tato.

12.03.2018 4 z 5