KarinŠ. KarinŠ. komentáře u knih

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Ani nevím co mám napsat. Asi jednoduše :toto mě hodně nebavilo!!!Možná jsem si vybrala špatný čas ,nebo já nevím , ale bylo to pro mě čtení za trest!
Dala jsem hodně na recenze a nechápu jak z tohoto může být někdo tak nadšený .Mě to úplně znechutilo.
Sto lidí sto chutí apod.......

22.03.2020 1 z 5

Prožila jsem si peklo Prožila jsem si peklo Andrea Claudia Hoffmann

Až má člověk strach a říká si , co se to v tomhle století ještě děje za hrůzy ?!

09.01.2020 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

knížka se četla hezky , rychle a lehce . Až mi někdy přišlo že Lale není v oswětimi ,ale někde v továrně, kde měl občas slovo :D Mám z toho smíšené pocity . Každopádně to je hezký příběh. Pravdivý. Ale nebylo to nic z čeho bych byla úplně a větvi.

20.07.2019 2 z 5

Moje nejoblíbenější kniha a moje srdcovka .

22.06.2019 5 z 5

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

tohle mě šokovalo. A bavilo. S tím klukem jsem běhala po lesích a chodila od vesnice k vesnici.

22.06.2019 4 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Super knížka moje srdcovka . Charliho jsem měla moc ráda.
Cítit se nekonečně !! to je něco :)

22.06.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

kniha přečtená za jeden den. Je to o mlčení, tajnostech a neschopnosti komunikace. Paní Mornštajnová mě opět nezklamala.

22.06.2019 4 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Kniha byla ze začátku hodně čtivá. Potom ve vetší části poloviny knihy jsem měla občas nutkání nějakou tu stránku přeskočit. A na konci jsem čekala a četla s dychtivostí jak to celé dopadne . kniha se mi jinak moc líbila .Až na ten konec , ten mi přišel docela odfláknutý .
Každopádně jsem se dozvěděla něco o historii a to mě vždy hodně těší.

22.06.2019 3 z 5

Katalánec Katalánec Noah Gordon

Pohodové čtení. O poctivé práci ve španělských vinicích,o lásce,přírodě, přátelství,skromnosti.....

20.07.2018

Jako bychom dnes zemřít měli Jako bychom dnes zemřít měli Miloš Doležal

Na to nejsou slova...…..
Zasáhlo mě to a nutilo mě to hodně přemýšlet . Bylo mi z toho hodně ,hodně úzko. Jak tak hodný člověk s dobrým srdcem a co pomáhal lidem mohl skončit? Nebyl bohužel jediný. Žáci ve školách by to měli mít jako povinnou četbu. Aby věděli co ta rudá sebranka páchala.

11.07.2018 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Krásná kniha.Moc dobře se čte. Joanna a Florian mi asi zustane dlouho v paměti.

07.05.2018 4 z 5

Valčík na rozloučenou Valčík na rozloučenou Milan Kundera

takový konec jsem nečekala

24.04.2018 4 z 5

Takový pěkný pár Takový pěkný pár Francis Scott Fitzgerald

pěkná, čtivá klasika

24.04.2018 3 z 5

Město smutku a radosti Město smutku a radosti Mika Waltari

Všechny knihy od M.W. Jsou pro me uzasne.Tak jako tato.

12.03.2018 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Hanu jsem přečetla za jeden den.Smutný príběh,ale krásně se četla. Knižní novinky mě málokdy nadchnou,ale kniha Hana mě přesvědčila,že ne vždycky to musí být pravda.Super!

09.02.2018 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Čekala jsem od této knihy více .Bylo to pro mě zklamání.Nuda!!!

13.01.2018 2 z 5