jitkahav jitkahav komentáře u knih

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Ze začátku jsem se nemohla začíst,ale potom jsem se do knihy zabrala a naopak musím říct , že se mi líbily oba časové děje.
Dospělá Lottie ( vlastně už babička )
ve druhé části příběhu mi však moc nesedla. Jako dospívající dívka mi byla daleko sympatičtější.

21.10.2019 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

S každou další přečtenou knihou od tohoto autora mám pocit,že zrovna ta je nejlepší .Sněhulák je moje čtvrtá přečtená kniha a v závěrečné části,kdy se Hole snaží zachránit svou životní lásku jsem ani nedýchala.

03.01.2014 5 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Prostě a jednoduše-knížka se mi líbila.Dávám 4 hvězdičky.

10.12.2017 4 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Co dodat,právě jsem dočetla a jsem spokojená.

11.12.2013 5 z 5

Jak to mají holky Jak to mají holky Lauren Saft

Vzhledem k tomu, že kniha byla původně koupená pro moji 13iletou dceru, jsem ráda, že ji ani nezačala číst, přestože je označena jako dívčí román. Vztahy mezi třemi "kamarádkami" jsou hrozné. Samá přetvářka a faleš, pořádání večírků, hulení trávy, sex.
Ani jedna postava mi nebyla sympatická. Ale co mi nejvíc vadilo bylo množství sprostých slov a oplzlosti. Takže bych to shrnula tak , že kniha je o životě středoškoláků určená spíš pro trochu dospělejší čtenáře.

12.01.2018 3 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Kniha se mi líbila,byla napínavá,mám ráda děj,kdy se prolíná více osudů,ale akorát mi nesedí roční období-velikonoce,Velký pátek,ale mluví se o podzimu...?Jak to mají v té Austrálii?

14.09.2016 4 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Ten konec se mi zdá trochu přitažený za vlasy-falešný nemocniční pokoj,narychlo postavené kulisy,falešný doktor,vše jen naoko zinscenované kvůli R.Langdonovi.proč vlastně?Najednou v tom ztrácím přehled kdo koho pronásleduje.

20.04.2015 3 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

Opravdu zajímavý příběh,propletený děj,dopročuji přečíst.

12.12.2014 5 z 5

Vzdálená ozvěna Vzdálená ozvěna Val McDermid

Výborná detektivka,napínavý děj,překvapivé rozuzlení ,můj tip na pachatele z části vyšel,určitě doporučuji.

21.04.2013 4 z 5

Smršť Smršť Johan Theorin

Kniha se mi líbila,mohu doporučit.

17.03.2013 4 z 5

Popraviště Popraviště Val McDermid

Začátek knihy dalo by se říct trochu vleklý a pořád nic,ale stojí za to dočíst knihu do konce.Občas mě to nutilo zalistovat na konec knihy,abych zjistila,jak to dopadne,ale nenechte se zlákat .

08.02.2013 4 z 5

Hněv andělů Hněv andělů Sidney Sheldon

Moje první od Sheldna a naprosto skvělá ,výborná.

16.02.2012 5 z 5

Luisa a Lotka Luisa a Lotka Erich Kästner

Oblíbená kniha mého dětství.

22.01.2012 5 z 5

Školák Kája Mařík 1. díl Školák Kája Mařík 1. díl Felix Háj (p)

Četla jsem asi před dvaceti lety,ale nemohla jsem se odtrhnout a po přečtení každého dílu jsem se těšila na další.

22.01.2012 5 z 5

Popelčina kletba Popelčina kletba Krystyna Kuhn

Bohužel nic moc,takový slabý příběh,nijak mě neupoutal.

19.01.2018 2 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Jsem v půlce knihy a zatím se" nechytám".Bohužel jsem četla lepší knihy od ní.Snad se donutím dočíst do konce-jen kvůli autorce.

15.09.2017

Bratři Lví srdce Bratři Lví srdce Astrid Lindgren

Jako dítě jsem ji nečetla.Nyní jsem ji koupila své 11 leté dceři,začetla jsem se do pár stránek a velice mě zaujala.Doufám,že se bude líbit i dceři.

13.12.2015

Slovem a mečem Slovem a mečem Ivana Špičková

Výborná kniha,mě se líbila a rozhodně doporučuji.

02.09.2014 4 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Když u nás v knihovně vyřazovali staré a poškozené knížky ,koupila jsem si Kmotra za 3 Kč. a udělala jsem dobře,protože mě fakt knížka dostala.Sice asi rok odpočívala v knihovničce než jsem po ní šáhla,ale teď jsem ji přečetla během pár dní.Dávám palec nahoru.

26.10.2013 5 z 5

Ten báječný den Ten báječný den Ira Levin

Opravdu skvělá kniha,kterou jsem přečetla během pár dní,přestože nejsem milovníkem sci-fi.

28.08.2013 5 z 5