JitkaHambi JitkaHambi komentáře u knih

Sleduje tě Sleduje tě Charlie Gallagher

Za mně takový průměr.Neurazí, nenadchne.

16.02.2021 3 z 5

Maniak Maniak Martina Cole

Já tedy půjdu hodně proti proudu.
Kniha drsná, chvílemi opravdu nechutné popisování všeho a oproti tomu červená knihovna(Kate a Patrick), což na mě působilo hrozně rušivě a přeskakovala jsem stránky.Kniha byla na můj vkus i zbytečně dlouhá a natahovaná.
Souhlasím s komentářem od uživatelky Katerina5544, která vše vystihla úplně přesně.Knihu pošlu dál a jiné od této autorky už číst dál nebudu.

31.12.2020 2 z 5

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Z knihy "Pět" jsem byla nadšená, z knihy "Hlasy" ještě víc a Slepí ptáci mě maličko zklamali.Kniha se četla opět dobře, ale nesedlo mi tam to prostředí Facebooku a verše mě už chvílemi tak štvaly, že jsem je už ani nečetla :-)Já na ty básničky prostě nejsem :-D Nicméně se jdu vrhnout na Stín a už se moc těším!

07.12.2020 3 z 5

Sebranka Sebranka Torey L. Hayden (p)

Doporučuji jako povinnou četbu pro asistenty pedagoga či speciální pedagogy.Úžasné čtení pro ty, kteří pracují s dětmi se SVP.

29.11.2020 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

Mrazivý thriller?Co na tom bylo proboha mrazivého?:-D Pro mě taková oddechovka při upršeném dni.Neurazí, nenadchne...přečtu a ihned na ní zapomenu.

16.07.2020 3 z 5

První, která zemře První, která zemře Victoria Jenkins

Tak s touhle knihou jsem se neskutečně trápila, vůbec mě nebavila a už jsem chtěla odložit.Ale vydržela jsem a nakonec to nebylo tak špatné, i když žádná velká pecka.Za mně takový průměr.Přečetla jsem a brzy na ní zapomenu.

13.07.2020 3 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Jo! Mně to opravdu bavilo!:-)Sice příběh skoro o ničem, ale pro mne dobrá oddechovka.Bavilo mě " koukat" do hlav zoufalých lidí, sdílet jejich osud a " nasávat" atmosféru bláznivých lázní.A od půlky už jsem knihu zhltla na jeden zátah- přišlo mi to i napínavé, zajímalo mě jak to vše dopadne.Takže jo!!!! Já doporučuji!;-) Jsem spokojená.

31.03.2020 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Tak toto bylo velké špatné!
To se teda nepovedlo! Kniha nudná, divně psaná, bez napětí.
Dávám 2* a to teda s bídou.

28.02.2020 2 z 5

Hrob v horách Hrob v horách Hans Rosenfeldt (p)

Tak teda tímhle dílem jsem se musela opravdu pracně " prokousat".Vůbec mě nezajímal detektivní případ, postavy všechny nesympatické, hodně věcí nedávalo ani smysl a nebýt toho, že díly navazují(zajímá mě hlavně Sebastian a Vanja), tak knihu nedočtu ani do půlky.Ale ten konec stál za to.Doufám, že další díl bude stejně dobrý jako ty předchozí dva.

21.12.2019 2 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Přečteno a hned zapomenuto.Nebylo to špatné, ale že by to byla nějaká pecka, to fakt ne.Ta přede mnou mě tedy bavila mnohem více.

27.03.2019 3 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Wow, to bylo zas počteníčko :-) A ten konec??????Už mám všechny knihy od Cartera přečtené a teď doufám, že opravdu brzy napíše pokračování, protože (budu se opět opakovat)Carter a "jeho" Robert Hunter nasadili laťku hooooodně vysoko a já mám problém se do jiných knih začíst :-)

08.02.2019 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Mám moc ráda tetování, takže mi kniha fakt sedla :-) Akorát mě tam děsně iritovali všichni policajti! Včetně Francise!Jinak kniha opravdu pěkná a napínavá :-)A pachatele jsem trochu tušila už v půlce :-)

08.01.2019 4 z 5

Zpovědi podezřelé Zpovědi podezřelé James Patterson

Líbil se mi styl psaní, kniha pro mě byla napínavá a konec dost nečekaný.Byla jsem přesvědčená, že je vše úplně jinak :-)

13.10.2018 4 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Přečteno za jeden večer a jedno dopoledne :-D takže se řadím k příznivcům :-) Kniha mi přišla napínavá, líbilo se mi prostředí lodi, bylo to úžasně popsané, jak kdyby člověk opravdu na té lodi byl.

19.07.2018 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Do stránky 200 to bylo furt dokola a pak se to hezky rozjelo.I když trochu jsem tušila, jak to všecho je.

30.05.2018 4 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Úžasná, napínavá kniha.Varuji Vás:jakmile začnete číst, už se neodtrhnete :-) Jako já -předvánoční shon a já jen četla a četla :-)
Opravdu vyborna kniha, doporučuji :-)

25.12.2017 5 z 5

V pavučině vztahů V pavučině vztahů Joy Fielding

Super!Konec pro mě nečekaný a napínavý, byla jsem přesvědčena, ze je vše úplně jinak. V určitých částech knihy(popis mučení dětí)se mi zvedal žaludek stejně jako hlavní hrdince.
Určitě doporučuji, kniha chytne a jen tak nepustí

05.11.2017 4 z 5

Třetí poločas Třetí poločas Ray Kluun

Není co dodat.Super kniha, i kdyz drsná a smutná.....ze života.Asi ještě 2 měsíce po přečtení jsem na ni myslela a dost často si na ni vzpomenu i teď.Jen tak ji nevyzenete z hlavy.

25.10.2016 5 z 5

Noční koupání Noční koupání Megan Goldin

Tak tato kniha mě teda hrozně bavila! Líbil se mi i styl psaní (z pohledu Rachel, Hannah a pak podcast), nemohla jsem přestat číst, zajímalo mě, jak to všechno vlastně dopadne, jaká je pravda.
A ten závěr?Ty bláho!
Těším se na další díl, doufám, že vyjde brzy.

09.04.2024 4 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Pomocnice mě bavila daleko víc, ale tahle kniha je taky velice čtivá. A ten konec?Pro mě velice překvapivý.
Těším se na další knihu od této autorky.

02.03.2024 4 z 5