Jirulka Jirulka komentáře u knih

Host Host Andreas Winkelmann

Byly kapitoly, které mě moc nebavily, pak to zase bylo super a tak se to střídalo. Konec se mi docela líbil, ale myslím, že rychle zapomenu na děj knihy

03.02.2019 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Autor opět nezklamal. Čte se to samo, děj ubíhá, žádná hluchá mista. Celá zápletka mě překvapila, nečekala jsem něco takového..

31.01.2019 5 z 5

Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Sheila Norton

Příběh, který pohladí po duši. Sice určené pro děti, ale i mě se to jako dospělákovi moc líbilo :)

28.01.2019 5 z 5

Ticho nemá ozvěnu Ticho nemá ozvěnu Zdeněk Hanka

To byla taková jednohubka, ale čtivá, přečteno na jeden zátah. Konec se mi zdál těžko uvěřitelný, ale jinak nemám co knize vytknout

26.01.2019 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Této knize vadí hodně špatný rozjezd, který by mohl kde koho odradit od čtení, malém jsem odložila a říkala si co na tom maji, že je to označováno jako bestseller? Zhruba do 100 stran mě to nebavilo, ale pak se to rozjelo a nešlo odložit. Za mě osobně super thriller se skvělou obálkou!!!

25.01.2019 5 z 5

Stále v tvém stínu Stále v tvém stínu Nora Roberts

Skvělé čtení, bavilo mě to od začátku až do konce.

13.01.2019 5 z 5

Proč máma pije Proč máma pije Gill Sims

Nečekala jsem od toho zázraky a dostala jsem oddechové čtení, párkrát jsem se i usmála. Spousta matek se v tom určitě najde..

11.01.2019 3 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Na zadní straně obálky je mimo jiné napsané: '' Úžasně děsivý thriller ''. Podle mě to není vůbec pravda, thriller to je, ale úžasně děsivý ani náhodou, spíš to byla místami nuda a to pořádná!

05.01.2019 2 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Robert Bryndza opět nezklamal

03.01.2019 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Zatím nejlepší díl. Čte se to samo. Líbí se mi střídání pohledu očima Elly nebo Reeda. Docela mě mrzí, že v dalším díle už hlavní postava Ella a těžko říct zda se tam objeví. Oblíbila jsem si ji :)

30.12.2018 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

První kniha od tohoto autora na kterého jsem slyšela samou chválu a oprávněně! Četlo se to samo, nešlo odložit a krásně to ubýhalo.

28.12.2018 5 z 5

Rodina Rodina Marcela Remeňová

Myslela jsem, že tento díl to ukončí, ale je jasné, že minimálně ještě jeden díl bude. Nebylo to špatné, ale místama mě to nebavilo.

25.12.2018 3 z 5

Proč? 13x proto Proč? 13x proto Jay Asher

Přetrpěla jsem to proto, že jsem chtěla vědět proč je Clay na pásce a dočetla jsem zbytek, ale žádný wau efekt se nekonal..

20.12.2018 1 z 5

Poslední bitva Poslední bitva Emily Rodda (p)

Nejlepší díl. Pořád se tam něco dělo, moc se mi líbila pasáž s Ogrem a s Vidím.

12.12.2018 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Velmi čtivé. Autorka má zvláštní dar. Už v knize Manželé odvedle jsem si myslela něco a ono to bylo nakonec jinak a to samé v této knížce. Určitě si dám pozor až od této autorky něco u nás vyjde a ráda si to přečtu!

10.12.2018 4 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Slabé, ze začátku nudné. Konec to jakžtakž zachránil

09.12.2018 2 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Chtěla jsem knihu odložit, přišlo mi to o ničem. To se ale změnilo po nějakých 200 stranách, pak už jsem se nemohla odtrhnout. Neměla jsem tušení kdo je vrah,takže se konalo i překvapení. Dávám plný počet hvězdiček za zápletku a za první a poslední stránku knihy

03.12.2018 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Pro mě super thriller, nenudila jsem se ani chvíli, konec mě spíš rozesmál jak mu náhoda hrála tak dobře do karet. Ale jsem spokojena s tím jak to dopadlo. Dám si tohoto autora do hledáčku a ráda si id něj zase něco přečtu :)

02.12.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Super thriller plný zvratů

30.11.2018 5 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Byla mi doporučena, jinak bych se k ní asi nedostala. Dojemný příběh ze života, který se mi líbil, i když byl smutný. Myslím si, že děti, kterým je tato kniha určena nepochopí myšlenku této knihy..

18.11.2018 4 z 5