Jirulka Jirulka komentáře u knih

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Podle mě zatím nejlepší díl. Uvidíme jestli to překoná nějaký další?!

30.05.2022 5 z 5

Dům stínů Dům stínů Pamela Hartshorne

Měla jsem pocit, jako bych četla B.Erskinovou. Super příběh, těžko se odkládalo. Rozhodně doporučuji!

01.08.2020 5 z 5

Léto na maximum Léto na maximum Petra Martišková

Velká konkurence Lenky Lanczový! Skvělá oddechovka, taková jednohubka :)

01.06.2020 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale věděla jsem jak je hodnocená a že zápletka stojí za to, tak jsem vydržela a zhruba od půlky už nešlo odložit. A rozuzlení?! Tak to jsem teda nečekala! Otevřená pusa a kdybych neležela, tak by mě to posadilo na zadek :)

14.05.2020 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Geniální! Ale ten konec..chci hned pokračování!

28.02.2020 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Opět jsem měla stejný problém jako se Šelmou a to ten, že začátky jsou strašně nezáživné, ale kdo vydrží, dostane velmi slušně a originálně napsaný thriller. Theo je fakt sympaťák, líbí se mi jeho vyšetřovací metody.

11.12.2019 5 z 5

Nepřátelé a milenci Nepřátelé a milenci Simona Ahrnstedt

Nudný začátek, perfektní prostředek,strohý konec.m

26.11.2019 4 z 5

Hlava plná přízraků Hlava plná přízraků Paul Tremblay

Nechápu co na tom pana King vyděsilo k smrti..

09.10.2019 1 z 5

Na okraji Na okraji Lina Bengtsdotter

Čekala jsem malinko jiné rozuzlení, ale nakonec to nebylo špatné, četlo se to skoro samo :)

08.10.2019 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Příjemná jednohubka, která mě i pobavila.

29.09.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Opět skvělé napsáno, ani chvíli jsem se nenudila a kapitoly ubihaly sakra rychle a než se člověk naděje, tak je konec a zjišťuje, že jeho tip na vraha byl zcela špatně..

26.09.2019 5 z 5

Hra Hra Leopoldo Gout

I přes spoustu slovíček, kterým jsem nerozuměla se mi to líbilo. A chci už další díl

24.09.2019 4 z 5

Hotel Winterhouse Hotel Winterhouse Ben Guterson

I když nepatřím do věkové skupiny, pro které je tato kniha určená, tak se mi toto dobrodružství moc libilo. Klidně by mohl být další díl :)

13.09.2019 5 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Nedosahuje to takových kvalit jako kniha Není úniku, ale je to napínavé a o zvraty tam není taky nouze

11.09.2019 4 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

Ani jsem nečekala, že to bude tak dobré. Stránky ubívaly podezřelé rychle, deníkové záznamy se mi libily, i když to bylo jako číst román pro dospívající smíchaný s detektivkou.

Spoiler: Smrt Semerádové tam nakonec být ani nemusela..

30.08.2019 5 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Nakonec to nebylo tak špatné, příjemná oddechovka, jen by to chtělo ubrat pár stran a četlo vy se to ještě lépe..

24.08.2019 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Zhruba do půlky knihy jsem nechápala co na tom lidi mají, četlo se to dobře, ale nic tak ohromujícího. A od 3/4 knihy jsem pochopila ten silný a smutný příběh co tato kniha má a zasáhlo mě to. Příběh vychází ze skutečných událostí, o to je to smutnější..

22.08.2019 5 z 5

Prodám manžela... Zn. spěchá Prodám manžela... Zn. spěchá Alena Jakoubková

Příjemná oddechovka

12.08.2019 3 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Přišlo mi to zbytečně dlouhé. Finální rozuzlení malinko překvapilo

30.07.2019 2 z 5

Čistý Čistý Julianna Baggott

Vzdala jsem to po pár kapitolách. Škoda, námět zněl zajímavě..

26.07.2019