Muž, který už nezavolal

Muž, který už nezavolal https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405347/bmid_muz-ktery-uz-nezavolal-mM7-405347.jpg 4 333 109

"Prožili spolu sedm nádherných dnů, a pak zmizel. Jaké tajemství skrývá? Sarah a Eddie se do sebe zamilovali na první pohled. Strávili spolu sedm úžasných dní a oba měli pocit, že potkali toho pravého. Když Eddie odjíždí na plánovanou dovolenou a slíbí, že zavolá, Sarah nepochybuje, že slib dodrží. Jenže nezavolá. Ani neodpovídá. Všichni Sarah radí, ať na něj zapomene, ale ona ví, že se něco muselo stát. Zjistí, že skutečně existuje důvod, proč Eddie zmizel – pravda, kterou si zapomněli říct.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: ekniha , Motto

The man who didn't call , 2018

janina66
janina66
29.01.2024 4 z 5

Tak 70%
Nebylo to špatné. Vyslechla jsem audio. Líbila se mi zápletka i pohled z pohledy Sáry a Eddiho. Polovina se táhla a naopak konec moc urychlený.
Hezký poslech.

Atalera
Atalera
27.01.2024 odpad!

Taky jsem na konci brečela, ale štěstím, že už jsem to konečně dočetla.
Tohle fakt nechce číst nikdo. Souhlasím se všemi komentáři kde je uveden - odpad nebo 1*.

regulax
regulax
22.01.2024 1 z 5

Nevím, kde jsem ke knize přišla, že by obchodní kejklíři, přečteno automaticky, ani bod v ČV není, o čem to vůbec bylo...asi nic moc...

Jana283
Jana283
23.08.2023 1 z 5

Kýč jako bič. Napsáno tak, aby jedno oko nezůstalo suché. Neuvěřitelně se to táhlo. Ještě bych pochopila, pokud by to byla YA literatura a hrdinům bylo 16 let, ale dospělí lidé ? Červená knihovna se vším, co k ní patří včetně šťastného a velmi přeslazeného konce.

marky2558
marky2558
23.08.2023 3 z 5

Typická červená knihovna a vlastně proč ne. Celé mě to bavilo, uvěřitelné to teda nebylo skoro vůbec ale co. Letní čtení a hloupé to taky úplně nebylo.

Jája92
Jája92
08.07.2023 3 z 5

Zaujala mě obálka, ale po přečtení celé knihy musím zkonstatovat, že mi příběh přijde těžko uvěřitelný. Nacházelo se tam dost hluchých míst. A konec se jevil vyloženě jako pohádkový a naprosto nereálný.
U některých postav vůbec není vysvětlené jejich chování, např. u Hannah, neboť na celé události měla lví podíl a rozhodně již nebyla ve věku, kdy by si neuvědomovala své chování.

Biba_with_Book
Biba_with_Book
23.06.2023 3 z 5

Typicka cervena knihovna.
Ze zacatku moc uknourany, ke konci zbytecne preslazeny.
Navic je i tak nejak po par kapitolach jasne, jak to cele dopadne. Jako ctiva oddechovka fajn, vic se od toho ocekavat neda.

BlaV.
BlaV.
30.05.2023 odpad!

Začala jsem číst, ale jde mi to hodně ztěžka, ještě dnes jí dám šanci a když to nepůjde, skončí zpět na poličce.

montaana219
montaana219
20.11.2022 1 z 5

No co, aspoň jsem si připomněla, proč nečtu romány pro ženy :-)

DominaCZ
DominaCZ
28.08.2022 odpad!

Tohle se dá popsat jen jedním slovem:
Šišmarja...

18LenkA12
18LenkA12
19.08.2022 5 z 5

Ze začátku mě kniha vůbec nebavila, a tak jsme s ní malinko zápasila, ale po první čtvrtině děj nabíral pomalu na obrátkách. Ke konci jsem už knihu četla jedním dechem a držela hlavním postavám palce, aby vše dopadlo tak jak si přejí.

kusma
kusma
02.08.2022 2 z 5

První dvě části knihy mě docela bavily. Jen to bylo opravdu rozvláčné a poněkud ukňourané. Poslední část byla také ukňouraná a pro mě trochu navíc. Některé odstavce jsem tu i přeskakovala, závěrečné pasáže mi prostě nesedly, už toho bylo asi dost. Asi by prospělo méně stránek (to opravdu často nepíšu).

andrea0221
andrea0221
14.06.2022 5 z 5

Kniha se mi četla dobře, zajímavý příběh, zajímavé rozuzlení, jen jsem nechápala, že ten člověk, který se odstřihl a nekomunikoval přes 20 let měl sám máslo na hlavě ,kdyby on tu akci nevyprovokoval nic by se nestalo a přitom o tom autorka nezmínila ani slovo.

Veve11111
Veve11111
28.05.2022 5 z 5

Kniha sa mi veľmi páčila. Čítala sa dobre, rýchlo. Námet zaujímavý, nič zložité, ale napriek tomu napínavé. Prvá polovica knihy sa mi páčila viac, záver mi prišiel taký trochu odfláknutý, ale nevadí. V konečnom dôsledku hodnotím veľmi pozitívne.

veronikahessy
veronikahessy
04.05.2022 5 z 5

Super knížka, kterou jsem četla jedním dechem. Překvapil mě zvrat v polovině - nejprve čekáte romantiku a pak je to vlastně detektivka.

zuzu8480
zuzu8480
22.03.2022 5 z 5

chvilku mi trvalo, než jsem se do knihy začetla, přišlo mi, že to bude nějaká klasika láska pro náctileté, ale ve finále byla fajn a napsaná tak, že jsem netušila, kdo vlastně umřel a kdo ne. i když jak skončí, bylo jasné hned od počátku :-)

LiLinka
LiLinka
26.01.2022 3 z 5

Velmi smutný niterně procítěný příběh se šťastným koncem.

petkasable
petkasable
03.01.2022 1 z 5

Nedočteno, velmi nudné

patricia8137
patricia8137
02.01.2022 5 z 5

Román o stratách - nálezoch, o vine - treste, o priateľstve - sebeckosti, o láske - nenávisti, o zúfalstve - nádeji, o živote - smrti. Kniha je rozdelená na tri časti, a musím sa priznať, že až tretia časť bola pre mňa najzaujímavejšia a najnapínavejšia z celej knihy. Srdce mi búšilo, oči mi jazdili od stránky ku stránke rýchlosťou blesku a nemohla som sa dočkať poslednej stránky. Príbeh bol nepredvídateľný. Pozitívne hodnotím aj to, ako sa autorka snažila príbeh vyrozprávať viacerými spôsobmi - z pohľadu Sarah, pomocou listov a správ od Sarah pre Eddieho a aj z pohľadu Eddieho. Túto knihu odporúčam, pretože dokázala vo mne vyvolať toľko emócií, čo som ani nečakala: prekvapenie, napätie, emócie z vlastných spomienok, z vlastných strát, dojatie, radosť. Človek, ktorý číta, prežije tisíc životov a vďaka Rosie Walshovej som mohla prežiť další krásný napínavý romantický príbeh.

SHi
SHi
29.12.2021 4 z 5

První polovina knihy se dost vleče, Sarah jako hlavní hrdinka navíc nepůsobí nijak zvlášť zajímavě ani sympaticky, to už mě spíš zaujaly problémy jejích přátel. Hlavní příběhový zvrat jsem ale nečekala a i když je kniha místy zbytečně zdlouhavá a ne vždy dává perfektní smysl (např. co se Hannina chování týče, čekala bych od ní trochu jiný postoj), zápletka samotná byla zajímavá a neotřelá. Určitě ji šlo pojmout o něco lépe a poutavěji, na druhou stranu našla se i řada zajímavých a dojemných pasáží (především vztah Eddieho s jeho matkou a vůbec posledních několik stránek).

pro ženy romance

Rosie Walsh
britská, 1998
2018  72%Muž, který už nezavolal
2016  73%Deň, keď sme zmizli
2022  75%Láska môjho života

Kniha Muž, který už nezavolal je v