Hotel Winterhouse

Osiřelá Elizabeth žije s tetou a strýcem, kteří ji jednoho dne pošlou do hotelu Winterhouse. Brzy po příjezdu Alžběta zjistí, že je hotel zahalen tajemstvím i kouzly. V obrovské knihovně objeví magickou knihu a postupně si uvědomuje, že je s hotelem nějak spojená. Rozlušti hádanky, anagramy i složité rébusy a pomoz jí prolomit hotelové prokletí a vyřešit tajuplnou záhadu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408334/big_hotel-winterhouse-P6Z-408334.jpg 4.5139

Hotel Winterhouse 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , CPress

Winterhouse, 2018

Kniha Hotel Winterhouse

Vlci.Sestra

V knize byly velmi zajímavé šifry, ale nejsem cílová skupina čtenářů, takže jsem se úplně nemohla začíst.

LaBobule

Ikdyz uz davno nejsem cilova skupina, kniha se mi stejne libila. Byla ctiva, pro mladsi ctrnare uctite napinava. Obsahuje krasne ilustrace.

Josh

Dětem se příběh bude líbit určitě, bude pro ně napínavý svými záhadami, velká písmena nebudou vadit, na rozdíl od tíhy (váhy) knihy. Jako dospělák nesdílím tak pochvalné recenze. Dá se to přečíst, ale nic se nestane, když vám knihu povypráví děti:o)) Spíše otravnost než zvědavost hlavní hrdinky, divné a zdlouhavé - něco se začne dít až od strany 190, tajemství a závěr naopak až moc zrychlený.

Co mi dost vadilo je „přehlížení“ základního nastavení charakteru postav. Fakt, že v důsledku spolu navzájem nemluví je pak pochopitelný, když vám dojde, že se to hodilo autorovi do zápletky. Děti tenhle fakt jistě nepostřehnou. Grafika se mi nelíbí, jen obálka. Co však nelze vytknout je atmosféra, v hotelu i kolem. Je to kouzelné místo, bez ohledu na věk.

Šebestová3

I když už jsem věkově daleko za cílovkou, tohle mě moc bavilo a těším se na druhej díl!

Jaehyun
19.06.2021

Kniha byla pěkná ale na můj vkus zbytečně zdlouhavá a předvídatelná.

veru1367
04.04.2021

Kniha se mi hodně líbila. Mám ráda postavu Alžbětu, která je knihomolka, má ráda hádanky a rébusy. Těšila jsem se, co vymyslí.

Cernakocka09
07.02.2021

Kniha se mi líbila a hlavně to, že je Alžběta přesně jako já, knihomolka a má ráda hádanky, rébusy a všechny možné skládanka a podobně. Knihu jsem přímo hltala a trvalo mi max. dva dny než jsem ji dočetla.

AdelBr
04.02.2021

Jedna z mojich nejoblibenejsich knih