Hotel Winterhouse

Hotel Winterhouse obálka knihy
Mé hodnocení:

Osiřelá Elizabeth žije s tetou a strýcem, kteří ji jednoho dne pošlou do hotelu Winterhouse. Brzy po příjezdu Alžběta zjistí, že je hotel zahalen tajemstvím i kouzly. V obrovské knihovně objeví magickou knihu a postupně si uvědomuje, že je s hotelem nějak spojená. Rozlušti hádanky, anagramy i složité rébusy a pomoz jí prolomit hotelové prokletí a vyřešit tajuplnou záhadu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408334/hotel-winterhouse-P6Z-408334.jpg 4.6110

Hotel Winterhouse 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CPress

Winterhouse, 2018

Kniha Hotel Winterhouse

veru1367

Kniha se mi hodně líbila. Mám ráda postavu Alžbětu, která je knihomolka, má ráda hádanky a rébusy. Těšila jsem se, co vymyslí.

Cernakocka09

Kniha se mi líbila a hlavně to, že je Alžběta přesně jako já, knihomolka a má ráda hádanky, rébusy a všechny možné skládanka a podobně. Knihu jsem přímo hltala a trvalo mi max. dva dny než jsem ji dočetla.

AdelBr

Jedna z mojich nejoblibenejsich knih

Fany09
09.12.2020

Knoha se mi líbila, ale ze začátku byla trochu zdlouhavá.

LucinkaPevensi
31.10.2020

Winterhouse se mi četl skvěle,i když příběh byl docela předvídatelný (původ Alžběty atd.). Postavy mi přišly trochu přitažené za vlasy, ale konflikt mezi hlavními hrdiny a Alžbětin vnitřní vývoj se mi líbil. Pro cca dvanáctileté děti výborná volba.

Aaloha
30.08.2020

Hezká kniha, hodně napínavá. Konec plný zvratů.

Malinali
14.08.2020

Hlavní hrdinka je sice 3x mladší jak já, ale kniha mě velice bavila.

Děj je napínavý celou dobu, chvílemi jsem si připadala jako dítě a uvědomila si, že se i trochu bojím.

Výborné čtení. Děj se odehrává v zimě, takže v létě je kniha skvělým osvěžením ;o)

keselylenka
11.07.2020

Kniha byla hezká pro mladší čtenáře ideální. Mě trošku lezl na nervy Fredy :-)