Jessie26 Jessie26 komentáře u knih

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Za mě je kniha super, je tolik podezřelych, že každou chvilku tápete, jestli je vrah ze strany zla, nebo dobra.
Některé pasáže mohly být určitě lépe popsané,respektive podrobněji, ale za mě poutavé, čtivé.

20.06.2019 4 z 5

Tchyně a uzený... Tchyně a uzený... Simona Monyová (p)

Knížka je super....

18.06.2019 4 z 5

Manželky na odpis Manželky na odpis Simona Monyová (p)

Lehké čtení - příběhy psané osudem. Dítě, které je z rozvedené rodiny,jehož otec považuje za ,,výchovné" trávit s ním 2xvíkend v měsíci, aniž by se muvlastně věnoval a navíc to kompenzuje penězi, asistentka bez seběvědomí, která mi byla nejvíc sympatická, protože najít v sobě sílu a říct všem dost není lehké, psycholožka na níž je vidět, že všechno chce svůj čas a právnička, která odevzdá sebe samu napospas ,,bláznovi. Obyčejně děsivé, když se člověk zamyslí do hloubky.

14.06.2019 4 z 5

Odnes si mě domů Odnes si mě domů Matouš Rýdel

Přečteno do ČV.

12.03.2019 1 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Mě se kniha líbila, zajímavé, napínavé čtení, pochopitelne zápletky, jen ten konec... Jasně nejasný... :/

02.02.2019 4 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Hadrový panák mě uchvátil, proto jsem se těšila na pokračování,ale Loutkář bohužel úplně nesplnil má očekávání. Příběh je čitelný, napětí se v knize najde taky, ale závěr je vážně uspěchaný a kniha je místy trošku zmatená... Závěry jsou dost otevřené, asi si autor nechává vrátka pro napojení dalších dílů... Čtení dalšího dílu určitě neodmítnu, jen budu doufat, že autor nebude spěchat a příběh bude více propracovaný.

21.01.2019 3 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Kniha, která vás vtáhne a nepustí. Přečteno doslova na jeden nádech. Ano, je tam spousty klišé, ale celková hloubka příběhu je prostě dojemna. Dává slovům ,,všechno můžem'' plnost a smysl.

11.01.2019 4 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Je to prostě holčičí román. S tímto úsudkem jsem začala číst první díl a s tím samým přesvědčením končím třetím dílem. Je to fajn svým způsobem bezstarostný svět, kde dobro vítězí, přátelství je nekonečné a některá rozhodnutí dětinská a unáhlená, ale vzato kolem a kolem oddychovka a takový návrat do ,,mladých" pohádkových let.
Za mě fajn.

17.12.2018 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Nejdřív jsem se do knihy nemohla vůbec začíst, byla napínavá, hezky čitelná,ale na můj vkus bylo dost osob bez charakteristických znaků,tedy těžší pro představivost.
Posledních sto stránek jsem doslova hltala, jen ten konec pro mě byl tak nějak zvláštní....Ale určitě se těším na další knížky...

28.11.2018 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Skvělá kniha, prostě Vás pohltí a nepustí...Každým slovem se vynoří víc a víc otázek: proč umřelo štěně? proč má zemřít 10 holčiček? proč, proč, proč.... Prolínají se příběhy mnoha lidí, ale vše je přehledné a srozumitelné.... Za mě vážně úžasné!!

22.11.2018 5 z 5

13. komnata milenek: Uzavřený kruh 13. komnata milenek: Uzavřený kruh Tomáš Kristl

Knihu jsem si koupila, protože mě zaujal část někde na internetu. Bohužel ve stejném duchu jako ta zajímavá pasáž se kniha nenese.
Není napínavá, ale není úplně nudná... je to takové klidné proplutí, kde je víceméně v bodech sesumírované co se vlastně stalo - hádáme se, nehádáme se, nahoru, dolů, jsme spolu , nejsme spolu... Kdyby to bylo hlouběji popsané ne zdlouhavěji, ale hlouběji, kniha by byla lepší. Za mě lepší průměr.

29.10.2018 2 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Začátek mě dost zaujal, příběh nabíral na dramatičnosti, ale jak už psal někdo níže, kniha se později vleče, začnou se opakovat pasáže...takže za mě místy občas vážně zdlouhavé,ale jinak fajn. Rozuzlení dobré, příběhy lidí se prolínají a zajímavé je jak snadno spadneme do psychických problémů a nepřipustíme si to. Byla jsem spokojená .

22.10.2018 4 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Super, super, super. Tady bylo i trochu sentimentu a citu a ne jen fakta.
Za mě jedna z nejlepších knížek,ani ne tak napínavostí,ale našla jsem zde od všecho trochu.

31.08.2018 5 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Knížka se mi líbila, zápletka fajn, postupné dopadávání zloduchů taky super, jen mě trošku zamrzela ta propletenost ,,Amerických rodin" a tak podobně. Tohle téma na mě moc nepůsobí a za mně tyhle ,,sekty" vzaly tomuto jinak skvělému příběhu jednu hvězdičku.

21.08.2018 4 z 5

Spící panna Spící panna Jeffery Deaver

Super,super, super! Dlouho jsem nepřečetla nic tak napínavého a překvapivého.
Autorka pořád nechávala napnutou nitku a dráždí čtenářovu chuť po výsledku.
Nejdřív jsem myslela, že už je po všem a divila jsem se o čem může být zbývajících pár listů, ale překvapení pořád nebralo konce. Za mě vážně paráda!

09.08.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Od tohoto autora je to moje první knížka.
Nedám 5 hvězdiček, protože mě úplně nevtáhla do děje. čte se hezky, fajn zápletka a rozuzlení, ale pořád tam nebylo ,,ty jo jak to teď bude, ty jo co se stane" .
Takže fajn čtení, to ano, ale úplná TOP ne.

07.08.2018 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha se mi líbila, zajímavé čtení, překvapivý konec, ale v celém ději zase tolik napětí nebylo.... Vlatně jen proplujete. Není nudná,ale ani uhrančivá.

26.07.2018 3 z 5

Super závěrečný díl skvělé a pouzavé série, místy mi běhal mráz po zádech, protože přesto, že je kniha smyšlená, nikdy nevíme co se vážně může stát, čeho jsou lidé schopní... A kam až zákon dosáhne.
Za mě super trojice knih!

09.05.2018 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Pokračování ve stejném duchu jako první díl.
Super, super...
Četla se sama, nemohla jsem nechat Saly být ani na chvilku...

09.05.2018 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Kdybych si v recenzích nepřečetla že po několika stránkach s politickým náhledem příběh bude stát za to, po pár listech bych zřejmě knihu odložila, protože ten začátek je vážně zdlouhavý. Ale pak už je to pecka! Lisbeth jsem měla ráda od prvního okamžiku a Mikaela vlastně taky. Super zápletky, skvělý děj, posledních 150 stránek se nedalo odkládat. Těším se na pokračování. Za mě super!!

16.04.2018 4 z 5