Jessie26 Jessie26 komentáře u knih

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Uplně jedním dechem jsem ji sice nepřečetla, ale úplně bych ji neodsoudila.
Text je trošku jednodušší a občas mi vadili opakující se zápletky.Na druhou stranu ten žár, který je mezi ,,sourozenci " je cítit z každého slova, které o tom pojednává, což je pro mě super. Pokračování si přesto nenechám ujít....

06.03.2018 3 z 5

V pasti V pasti Michael Northrop

Knížka se hezky čte, ale příběh mi přišel rychlý, bez pořádně propracovaneho konce.

12.11.2017 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Hezky se čte, taková oddychovka, žádná spletenice jmen, nic náročného, ale
měla jsem pocit, že v tom Grace nemůžu nechat, že ať už to dopadne jakkoliv, nemůžu přestat číst... Knížka mi zabrala den. Byla jsme spokojená

08.11.2017 4 z 5

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Jako všechny autorovi knihy je i Iluze krásně čtivá až do konce. Svět magie mám moc ráda a spojení iluze a krimi mě fakt bavil. Rozuzlení přišlo klasicky až na posledních stránkách. Za mě opravdu paráda!

24.10.2017 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Super, skvělá....:)

17.10.2017 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Přesně jak píší některé čtenářky níže - kniha se lehce čte, nepustí Vás, dokud nezjistíte kdo je vinen, chvíli to vypadá že ten, potom onen a nakonec.... Také souhlasím s tím, že konec mohl být víc rozvinutý... Za mě ale paráda!

11.10.2017 4 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Dva dny. Jen dva dny mě trvalo, než jsem obrátila poslední list. Nesbo jako obvykle nezklamal. Napětí až do poslední stránky. Knížka je čtivá,napínavá, smysluplná.

28.09.2017 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Tak hezky se prolíná realita s nereálným, že kniha byla, alepsoň pro mě, uvěřitelná.

27.09.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Přesně jak píše konicekbily, průměrná odpočinková četba.

27.09.2017 4 z 5

Bílý žár Bílý žár Sandra Brown

Jak už jsem psala dřív, skloubení detektivky a vzrušení je nejlepší kombinace.
Strašně krásně se čte,zajímavé zápletky a ještě zajímavější vyvrcholení:) za mě super

27.07.2017 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

tyhle ,,detektivky" se mi od Sandry líbí mnohem víc, než ty původní romantické. Má to erotický náboj a napětí. Nejlepší kombinace!

24.07.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knížku jsem přečetla jedním dechem, nejdřív ze strachu z přečtených komentářů, abych se neztratila mezi postavami, ale nakonec prostě protože mě ten příběh zajímal. Nebude patřit mezi nejoblíbenější,ale k přečtení doporučuju.

03.07.2017 3 z 5

Tichý muž Tichý muž Sandra Brown

Jako obvykle jsem chtěla uniknout do romantického světa, ale s touto knižkou to bylo jiné, do poslední chvíle jsem věřila,že konec bude jiný, ukápla slza a se zamyšlením nad životem jsem usnula.

26.06.2017 5 z 5

Nebezpečná podoba Nebezpečná podoba Sandra Brown

Kvůli téhle knížce jsem ráno málem nevstala do práce, když jsem o půl 12 v noci zjistila, že mi zbývá 30 stránek, nemohla jsem odolat a musela jsem zjistit, kdože to má celé na starosti. Slaďárna se zápletkou = nejlepší kombinace.

07.06.2017 5 z 5

Milenec ze snů Milenec ze snů Sandra Brown

Romantika, romantika, romantika.
Pro snílka jako jsem já, je to krásné odpočinkové čtení:)

06.06.2017 4 z 5

Adamův pád Adamův pád Sandra Brown

Člověk občas potřebuje přečíst něco ,,sladkého" .
Přečteno jedním dechem:)

23.05.2017 4 z 5

Abája Abája Michel Rauch

Chvílemi se mi chtělo až brečet, že snad není možné, aby to člověk nechal zajít tak daleko. Láska asi někdy bývá hodně slepá, ale autorka působí jako vyrovnaná a silná žena od začátku, tak nechápu jak se mohla nechat zvyklat a nechat dětem ubližovat. Zmizela bych při té první obřízce! a jiné dítě už bych tomu chlapovi nedala.Každopádně přečteno jedním dechem .....

17.05.2017 4 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Případy Lincoln Rhyma nikdy neomrzí, některé popisy vražd jsou na moji povahu až děsivé, ale to bych nesměla číst krimi. Knížka je parádní, zločinec odhalen až téměř na poslední stránce a do té doby netušíte, kdo to je.

01.04.2017 5 z 5

Dům s minulostí Dům s minulostí Sandra Brown

Romantika romantika:)

27.03.2017 4 z 5

Odkud vane kouř Odkud vane kouř Sandra Brown

Zajímavá zápletka, pohlcující děj.
Ke knížkám tohoto typu si chodím odpočinout.

27.03.2017 3 z 5