Jessie26 Jessie26 komentáře u knih

Město nekonečné noci Město nekonečné noci Lincoln Child

Super,super,super. Tohle byl za mě jeden z nejlepších příběhu- respektive nejnapinavejsich a rozuzlení bylo zajímavé:)

12.11.2023 5 z 5

Černá komnata Černá komnata Lincoln Child

Za mě je zatím celá série napínavá a porad čekám,jak to všechno nakonec dopadne. Je. Mě občas zaráží, jak jso7 AXL a některé ostatní postavy téměř nepremozitelni,odhadnou neodhadnutelne a nakonec je překvapí a ohrozi někdo úplně obycejny... ale to k tomu asi patří. Už se tesim na další:)

04.11.2023 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Moje druhá knížka od autorky a za mě super.
Trošku mě vrací do dob, kdy mi bylo náct a četla jsem Lenku Lanczovou.
To vzrušení, ty city. Podle mně to z té knihy úplně dýchá.
Jsou to pro mě příjemné oddechovky.

27.10.2023 5 z 5

Modrý labyrint Modrý labyrint Lincoln Child

Další super příběh... celá série je pro mě skvělá.

20.10.2023 5 z 5

Bílý oheň Bílý oheň Lincoln Child

Super kniha,na konci mi ukapla slza... uz se těším na pokračování sagy:)

27.09.2023 5 z 5

Dva hroby Dva hroby Lincoln Child

Mě se Pentergast prostě čte skvele:) některé věci už jsou trošku nad rámec prirozenosti, ale když se člověk zamysli,tak bohužel zase tak nereálné nejsou...

27.09.2023 5 z 5

Chladnokrevná msta Chladnokrevná msta Lincoln Child

Přečteno jedním dechem.vzdycky když mám pocit, že se nejaka postava blíží k ,,žila stastne až do smrti" nastane zvrat a vyvstane otázka,,cože? A jak to teda bude?" Sérii čtu od začátku, takže všechny postavy jsou mi moc blízké a prostě musím vědět jak to celé jednou dopadne... no nic,dva hroby čekají...

06.09.2023 5 z 5

Horečnatý sen Horečnatý sen Lincoln Child

Tohle byla asi nejlepší knížka. Nejnapinavejsi, nejvíc citovĕ zainteresovana.

Hřbitovní tanec Hřbitovní tanec Lincoln Child

Ukapla mi slza. Když jsem četla úryvek o Smithbackovĕ smrti,myslela jsem,že se to nějak vysvětlí, ale když ho na začátku knihy opravdu zabili,byla jsem překvapená a zaskočena zároveň. Série asi potřebovala nějaký,,zlom". Další super napínavý příběh

Kolo temnoty Kolo temnoty Lincoln Child

Za mne super,trochu nadpřirozené,ale Tibet má pro mě tuhle vnitřní sílu, takže to bylo uvěřitelné. Skvělé čtení:)

Kniha mrtvých Kniha mrtvých Lincoln Child

Když vás první stránky zavedou opět do muzea,kde se opět chystá výstava a opět se málem neuskuteční, trošku jsem si říkala ,jestli to není moc.nastesti příběhy těchto dvou pánů jsou pořád čtivé, napínavé a za mě prostě super:)

14.08.2023 5 z 5

Zátiší s vránami Zátiší s vránami Lincoln Child

Super super super!!! Napínavé, za mě uvěřitelné.. Muuuuuu už se těším na další

28.07.2023 5 z 5

Kabinet kuriozit Kabinet kuriozit Lincoln Child

Ja uz nevím,co k této sérii psát... respektive jak popsat dej. Za mě jsou ty knihy jedna lepší než druhá. Krásné se čtou, jsou napínavé. Postavy mi prirostli k srdci. Už mi leží na stole Zátiší s vranami.jdu na něj:)

21.07.2023 5 z 5

Relikviář Relikviář Lincoln Child

Tahle série se mi líbí čím dál víc!

14.07.2023 5 z 5

Relikvie Relikvie Lincoln Child

Po přečtení 5 a 6 dílů jsem se rozhodla začít od začátku. Přečteno za 3 dny pomalu jedni dechem začátek byl fajn, ale tak od půlky se to rozjelo tak ze jsem nemohla přestat. Už se těším na další díly. D'agosta a pentegrast mi prirostli k srdci:)

06.07.2023 5 z 5

Tanec smrti Tanec smrti Lincoln Child

Krasne čtení,napínavé, zajimave,nepředvídatelné . Teď se vrátím k prvnímu dílu,protože jsem začala pekelnou sirou:) za mě zatím skvělá série!!

02.07.2023 5 z 5

Pekelná síra Pekelná síra Lincoln Child

Skvělé čtení, nemůžu nic prozradit, za mě úžasná kniha

28.06.2023 5 z 5

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Ke knížce jsem se vracela 2x takže mě nejdřív úplně neuhranula, ale když jsem se začala pořádně cca po 1/3 neodlozila jsem ji a zajímalo mě jak Pria dopadne... za mne takový lepší průměr.

11.06.2023 4 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Kniha byla místy napínavá a pro mě zajímave vymyšlená, ale spis oddychovka:)

01.01.2022 3 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Kniha se mi líbila,i to houpání kdo tedy je vrah a není,ale nejspíš mi neseděl způsob psaní.

15.02.2021 4 z 5