Jessie26 Jessie26 komentáře u knih

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Zacinala jsem ji číst asi 3x,než mě konečně chytla.dej byl napinavy,ale kniha mela na můj vkus moc rychlý konec. Celkove byla čitelná, ale nesbo ma lepší knihy:)

15.02.2021 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Skvělá kniha. Nemám slov. Přečtěno téměř najeden nádeh.
prostě super

21.05.2020 5 z 5

Kráva nebeská Kráva nebeská David Duchovny

Mě se kniha líbila. Je tam zajímavé srovnání, co se z nás lidí vlastně stalo a v čem jsme lepší než zvířata? Za mě úsměvné a lehké:)

18.03.2020 4 z 5

Tajemné jezero Tajemné jezero Maeve Binchy

Mně se kniha líbila. Nebylo to napnutí od A do Z, ale nemohla jsem ji odložit. když jsem myslela, že všechny zvraty tak nějak proběhly, pořád mi nešlo do hlavy, co ještě na těch zbývajících stranách může být.

11.02.2020 4 z 5

Krevní test Krevní test Jonathan Kellerman

Skvělá, čtivá, napínavá! Nepotřebuje bližší komentář.

01.02.2020 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Knihy tohoto autora jsou napínavé, čtivé a s překvapivým koncem. 4 hvězdičky dávám protože už mi někdy přijde že je těch zapletek trošku moc.

04.01.2020 4 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Super čtení, už se těším na další příběhy... :)

23.12.2019 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Kniha je za mě krásně psaná. Všechno na sebe navazuje, příběh má spád, zápletku, erotické jiskření, je čtivá. Už se těším na další

19.12.2019 5 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Tohle byla první knížka, kterou jsem od autora četla, nemám ji tedy s čím porovnat.
Trošku jsem váhala mezi 3-4 ale nakonec zvítězily 4*. Kniha byla napínavá, pořád se něco řešilo, téměř každá stránka měla zápletku, ale 4* dávám proto, že se moc opakovala fakta. několikrát dokola se zmiňovaly věci, které již byly řečené. ale určitě si půjčím další.

22.11.2019 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Super čtení, ukápla slza, vzrušením mi běhal mráz po zádech. Ty popisy osob jsou skvelé.
U této knížky to bylo jako když koukám na film, který si nemusím domýšlet, vče bylo popsáno, tak už jen představovat si. Těším se na další knihy

18.11.2019 4 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Za mě to bylo super čtení. Není to detektivka v pravém slova smyslu, ale pro mne tam to napětí bylo.. Chvilku to vypadalo, že jsou zločinci osoby, jež stojí na straně dobra a naopak.
Erotické jiskření bylo popsáno tak jak se do této knihy hodí, žádné nechutné věty, ale ta touha z toho na mě číšila. Chtěla jsem oddechové čtení a tady jsem ho dostala se vším všudy. Já jsem spokojená.

15.11.2019 4 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Nemám slov... Za mě super. Preskakovala jsem stránky s detailním popisem těch hrůz, na mě docela silné kafe. Ale jinak úžasný. Nebylo to zdlouhavé, ale jasné. Prostě super!!!

06.11.2019 5 z 5

Dokonalá vražda Dokonalá vražda Ian Rankin

Zápletka se mi líbila, ale chvíli trvalo než jsem se do knihy zacetla. Na mě tam bylo spousty postav, spousty jmen, spousty názvu míst. Některé části byly těžší pro orientaci.

14.10.2019 3 z 5

Pan slušňák Pan slušňák Jennifer Miller

Mně se kniha líbila, nebyla dravá a sexuální, ale byla ctiva a plynulá.. Takový odpočinek, kde ten závěr stejně chcete znát :)

07.10.2019 4 z 5

Černé lekníny Černé lekníny Michel Bussi

Za mě super, skvělé, úžasné. Z této knihy jsem byla vážně nadšená. Až pár stránek před koncem jsem pochopila.. Jinak vše navazovalo tak jednoduše, s tímto stylem psaní jsem se nesetkala a velice na mě zapůsobilo. Vážně doporučuji...

07.10.2019 5 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Kniha byla napínavá,rozuzlení zajímavé, autor si hezky pohrál s příběhem. Představte si misky vah, kde téměř na každé stránce převažuje jiná. Některé pasáže na mě byly zdlouhavé, ale o čem by kniha byla zmíněná jen fakta.
Takže už se těším na další.

25.09.2019 4 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Kniha je na můj vkus taková vlažná. Prolíná se v ní hodně životů, hodně příběhů, je přehledná ale od určité chvíle taková jasná. První stránky jsem četla s nadšením a s obrovskou zvědavostí, ale čím víc stránek jsem obrátila, tím méně napínavou se pro mě kniha stávala.
Shrnutí: Znám určitě nápinavější deketivky, ale dejme tomu že tahle nenudila...

25.07.2019 3 z 5

Maminka neříká pravdu Maminka neříká pravdu Michel Bussi

Asi přestanu číst co si kdo o knize myslí, než ji dočtu sama.Nevím jak silný to má na mě vliv.Nicméně za mě takový střed. nebylo to napínavé k prasknutí, ale nuda taky ne. Je to vážně místy přitažené za vlasy, ale takovou zápletku jsem ještě nečetla.Časem zkusím i jiná autorova díla.

24.07.2019 3 z 5

Deník citového vyděrače Deník citového vyděrače Simona Monyová (p)

Téměř každá kniha na mě zapůsobí a beru si z ní něco k srdci, někdy je to něco poučného, někdy jen zatoužím po vášnivé lásce z románu, někdy se usmívám, jak si lidé dokáží pomoc a jak vtipné situace život přináší.
Tahle kniha na mne působila trošku trpce. Představa že silná žena, které vybudovala prosperující firmu a má finanční zázemí se neumí vzepřít ňoumovi? Ono je lehčí, respektive pohodlnější, v ten daný čas nepodnikat drstické kroky, ale ten čas tak rychle letí, že člověk buď zůstane celý život nešťastný, nebo se pro ten radikální řez rozhodne, až bude úplně vyždímaný a spoustu prázdných let mu proteče mezi prsty... Za mě dobrá a dobré je za tři....

25.06.2019 3 z 5

Krotitelka snů Krotitelka snů Simona Monyová (p)

Kniha ve mně zanechala spoustu emocí. Zvlášť poslední stránky... Za mě fajn

21.06.2019 4 z 5