ivetapl ivetapl komentáře u knih

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

No . Mám pocit, že jsem ze čtení ,,tohoto" přibrala tak 10 kilo ...
Kdo mě sleduje ví, že jsem se tu nedávno na tuhle knihu ptala, protože vyhrála v Humbooku. Spousta lidí tu řešila, že to nechápou... A přišlo mi XXX zpráv, ať to nečtu a podobně .
Od knihy jsem Nic nečekala a to jsem taky dostala.
Ten kdo napsal, že je to taková česká Kasie West.. tak by se jí měl okamžitě omluvit!! Tohle nemá s Kasie vůbec nic společného!
Jak jsem četla z jiných recenzí...vypadá to, že autorka vsázela na to, že většina lidí miluje Harryho Pottera ( já ho ráda nemám ) a těch xx dalších seriálů, které zmínila
Ne, za mě fakt - radši to nectete, pokud vám není 12
AUTORKA SI NA INSTAGRAMU MAŽE OZNAČENÍ NA NEGATIVNÍCH RECENZÍCH. UŽ JEN PROTO, BYCH SI OD NÍ ŽÁDOU DALŠÍ KNIHU NEKOUPILA, PROTOŽE UVIDÍTE JEN KLADNÝ RECENZE, KTERÉ JSOU VĚTŠINOU OD JEJICH VLEZDOPRDELEK....ŠÍLENÝ PŘÍSUP VŮDČI ČTENÁŘŮM. JÁ ČTU KNIHY NA ZÁKLADĚ RECENZÍ A TOHLE SE NEDĚLÁ!!!!!!!

.. Mai bych dala facku hned během pár stránek ... Chovala se jak 12/13 léta holka a ne jak 17 letá? Problémy házet na druhé, nevědět NIC o své kamarádce...mám pocit, že jen jedla... Nebo - spíš se cpala...
Jediné, co se mi na téhle knize líbilo, byl Liam... A já být na jeho místě, utíkám od Mai hoooodně daleko!!!

02.04.2021 odpad!

Exodus Exodus Kate Stewart

ZA TEMNÝCH NOCÍ ŽIVĚ SNÍM
O LASCE POCHOVANÉ,
KDYŽ SLUNCE NA OBZORU ZŘÍM,
SRDCE MI TO LÁME.

Po prvním dílu jsem se na tenhle tak strašně moc těšila. Teď ho mám dočtený a srdce šíleně zlomené!!
Zlomené za Cecílii (nesnáším to jméno), za Seana, za Francouze,...za Dominika. ️

Stalo se toho tu tolik. Třikrát jsem brečela. Prostě jsem četla a po tvářích se mi kutálela slza za slzou.

Tak strašně jsem si myslela, jaký je Sean s Dominikem hajzl...pak se mi srdce rozlámalo nejvíc.
Přiznám se ale, že Tobiáše miluju úplně stejně jako ty dva. On je takový ten hajzl, kterému dovolíte zlomit vám srdce, i když s tím bojujete. A že tady budete bojovat. Budete se chtít za Cecílii rvát. Budete chtít vrátit čas a budete chtít udělát něco, co by jim dalo trochu víc času...
Budete kroutit hlavou nad činy Tobiáše. Možná ho budete chtít nenávidět. Ale stejně se do něj zamilujete ...

Tuhle knihu miluju a nesnáším zároveň. Tahle autorka ...wow!! Takhle mě dostala jen Amo Jones. A možná ani tak ne...
Se zlomeným srdcem a to fakt hodně zlomeným, vám tuhle sérii strašně,strašně doporučuji!!!
Kniha je na dvě části. A těžko říct, která vás zlomí víc....

17.08.2022 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Připravte se, že vám bude pořádné vedro, pokud se pustíte do čtení.
Tohle bylo opravdu hustý čtení. Nečekejte žádný lehký románek. Je to divoký, šílený, plné sexu. Ale ne jako rudá galerie. Tady je to všechno i reálné. (přesně jak řekla @terryaknihy )
Já knihu rozhodně doporučuji, ale pokud nemáte rádi v knihách hromadu sexu, tak se této vyhněte.

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Tohle je tak dokonalé oddechové čtení! ️ Nasmějete se, budete mít slzy v očích.
Je to tak dokonale napsané...

Netvor - Jackson i Bianka jsou úžasný hned od samého začátku! Jiskří to mezi nimi, pošťuchují se. Hrozně mě mrzelo, co bylo s Bianky mámě ... Jackson a jeho vztah s rodinou...řekněme, že nekomunikace nic nevyřeší....

Na konci mě Bianka totálně dostala, když potkala Taylor a jak se v tom Rayford vyžíval

Kdo jste váhal s koupí, tak šup do toho!! Je to naprosto boží ️ Moc se těším na další díl

16.06.2021 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Archera mi bylo hrozně líto. Tím, čím si prošel,by si neměl projít nikdo. Zvlášť ne malé dítě, které za nic nemůže...O tom jak se na něj potom lidé dívali ani nemluvím... Bree je skvělá. Jsem ráda, že si stála za tím, že ho neopustí. Sama to v životě neměla lehké. Našli v sobě určité porozumění ♥️ Ke konci jsem se zase nechala nachytat a věřila, že to neskončí dobře ????...Je to opravdu úžasný příběh a rozhodně ho doporučuji!! ????

15.01.2021 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Tak toto byla slušná jízda!
Nevím proč, ale knihy jsem se bála. Četla jsem na ni několik špatných recenzí, tak asi proto. No, teď si ji budu muset pořídit i jako pevnou vazbu.

Tenhle pár se šíleně hádal! Kvůli každé kravině. Někomu to bude určitě vadit, ale mě to k nim prostě sedělo. Bez toho by to nebyli Emily a Jay.
Vůbec se Emily nedivím, že se chovala jako fúrie. Byla bych na tom stejně, ne-li hůř. Na konci bych mu to dala pořádně sežrat.

Ten příběh strašně utíkal. Hltala jsem každou stránku. Kniha je vtipná, čtivá, ale ukápla mi i slza. Je tam si myslím dost sexu, takže kdo na to není, knize se vyhněte.
Doporučuji! Teď v létě je to hodně hot!

Těším se na další díl, který bude o Tristianovi - bratr Jamesona. Podle první kapitoly v knize to bude taky pecka.

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Tohle bylo dokonalé. Bože, fakt jsem se zamilovala. Už aby vyšel další díly potřebuji svoji další dávku

28.03.2021 5 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Rovnou vysvětlím, proč jsem dala 0,5⭐ dolů. Rozjezd. Než se potká Asha s Profesorem sympaťákem. Pak knihu nechcete odložit a hltáte to!
Za sebe říkám, že Profesora miluju! Je to hajzlík, ale boží! Miluju jejich pošťuchování, jejich sarkasmus. Jejich hádky. Osobně bych po něm vyjela hodně brzy. A to jeho vyprávění? Tím mě taky dostal.
Pan romantik se mi líbil. Hodně. Ale tohle je podle mě mnohem lepší!! ( I přes ten pomalý začátek.)
Ráda bych si přečetla knihu, kterou Profesor napsal. To se bohužel nestane. Ale i ten kousek v této knize je úžasný.
Zase zjistíme, že občas je opravdu fajn si promluvit hned. Vše si vyříkat. Občas by věci díky tomu dapadli jinak. Lépe.
Za sebe doporučuji! A potřebují další díl.

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Každý má tajemství, ale jen málokdo si je dokáže uchovat.
Yes,yes,yes!!! Bomba. Pecka! Naprosto dokonalé!
Jestli milujete Amo Jones alespoň trošku jako já, tak se do téhle série pusťte! Amo je tedy větší šílenec, ale cítím tam podobu. Udělejte si ale pořádně silné kafe, dejte si k tomu něco na zub. Nebudete se moci odtrhnout.

Bože. Tohle jsem přesně potřebovala. Taková nakopávačka. Totálně jsem žrala každé slovo.
Budete mít x otázek a na konci zůstanete a otevřenou pusou. Nedostanete totiž žádné odpovědi. Čekání na další díl bude šílené, ale kupuji ho hned jak vyjde!!

Sean a Dominik.... No co vám budu. Na místě Cecílie (hrozný jméno), bych byla taky v háji. ️ Stejně jako ona bych si nechala zlomit srdce na kousky. V knize je jedna hodně peprná scéna a za to má u mě autorka body navíc. Já vám víc neřeknu. Jen to, že to miluju!! Mám novou hodně oblíbenou autorku!

Věřím, že láska musí bolet.

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Četla jsem hodnocení na knihu a několikrát se opakovalo slovo Zvrácené... Mě to nepřišlo. Bylo to skvělé, čtivé, a spíš než zvrácené bych řekla chvilkami smutné - chování Edie kvůli jejímu otci. A že je tam věkový rozdíl? Láska si nevybírá. Byl to další skvělý příběh

25.10.2020 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Tak tohle byla bomba. dlouho jsem se takhle nenasmála. Musím zkusit upéct nějaký koláč a po někom ho hodit, to bude zábava. přemýšlela jsem, jestli se mi víc líbil Jeho banán nebo Její třešničky... Třešničky vedou. je to skvělé! William se mi líbil víc než Bruce, hlavně svou nemocí byl až roztomilý jak to okecával. A opět přečteno za méně než 12 hodin. Více takových knih ????????

07.10.2020 5 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Třetí díl ze série VIP. A já byla opět nadšená. Příběh byl emotivní, ale přesně to jsem čekala. Protože kdo četl předchozí knihy tak ví, co se stalo.

Rovnou bych řekla negativa, než se pustím do toho skvělého.
Takže. Kniha by mohla být tenčí nebo by autorka mohla nějaká témata více rozvinout. Má 466 stránek a třeba část s jejím tátou je tam tak na 8 stránkách. Čekala jsem víc. Větší drama... Druhá věc je ta, kdy Jax oslovoval Stellu -Stellinko. Přišlo mi to jak na mimino.

No a ostatní. Kluky miluju. Každý z nich je ,,rozbitý" nějak jinak. Ovšem ty knihy jsou tak úžasně psané, že je milovat budete i porouchané.
Seznámení Jaxe a Knoflíčka Stelli (jo, ta přezdívka co jí dal Jax se mi fakt líbí. )bylo skvělé. Jen nechápu, jak někdo může jíst mátovou zmrzlinu. Musím ale říct, že stojím za Jaxem a Stella mu zmrzlinu ukradla, protože on ji měl v ruce první. Překvapilo mě Stelli zaměstnání. To jsem nečekala. Čekala jsem něco s jídlem. U konce jsem čekala, kdy to Jax pokazí. Jen jsem nečekala důvod...
Celá jejich ,,rodina" je úžasná. Jak drží při sobě. Jak se holky ,,ujaly" Stelli. Byly tam pro ni. ️
A konec mě dostal úplně, protože co Jax koupil Stelle... To prostě je přehnané. Zlatě když je tam zasnoubení.

To jak se poznávají, mluví o svých,, démonech" se mi moc líbí. Tahle kniha ve finále asi nejvíc ze všech třech dílů. Ovšem jsem hodně zvědavá, jestli bude příběh Brenny a Rye. Ty dva jsou jak na ostří nože.

Verdikt: sérii doporučuji. Nasmějete se, ale budete číst i vážná témata, kdy budete mít i slzu v oku. ️

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Aaaa. Tohle by mohla být nejkratší recenze..: Miluju to, miluju to, miluju to!!! A jsem smutná, že už mám dočteno!

A teď vážně.
Jasně, má to nějaké mouchy. Třeba, že Lana rychle odpouští, ale co si budeme, roztála bychs tejne jako ona. Hlavně ve dvaceti letech. ️ Čekala jsem tam více věcí ohledně au pair. Toho tam autorka moc nezahrnula. Ale knize to vůbec nevadí.
Ryan... Je to sakra lump a nechoval se zrovna hezky. Ale moc se mi líbilo, jak postupně ,, chřadl". ️

Kniha jako celek je dokonalost. Rychle se čte. Budete chtít vědět co se stane a nebudete se od toho moci odtrhnout. Budete číst se zatajeným dechem a nebudu lhát, i slza mi ukápla.
Yes,yes,yes! Knihu rozhodně doporučuji a strašně moc se těším na další díl, který bude o Izzy a Willovi. (Je to zvláštní se těšit na další díl, dkyz ještě nevyšel ani první. ) ️
Kdo máte rád Monu Kasten, možná tam uvidíte nějakou podobu. ️

16.08.2021 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

No sakra!
Ten konec?!

Strašně moc lidí mi psalo, že to je úžasná série. Že se mi bude líbit.
A já jsem nadšená!! Ale sakra! Hodne v tom vidím něco z knihy od Mony Kasten Zachraň mě a od Amo Jones Elitní klub králů... A ta kombinace je naprosto dokonalá!!

Ell byla sakra silná. Já bych se složila už jen z jejich pohledů. Být sama s tolika...badboy?! ( Ale co si budeme, každá holka chtěla někoho jako Reed nebo vlastně kteréhokoliv z jejich rodinky )
Reed mě štval, ale jeho postava je skvělá. Ono snad každého v té knize zbožňuji, krom Brooke. (která mě přímo nas*ala a zfackovala bych ji)
Jsem strašně zvědavá, jak to bude pokračovat. Protože tohle?! Kdo sakra nechá takový konec. Napadá mě jen Amo.

Každopádně kdo má rád střední školu, badboye, hromadu peněz, jiskření, které cítíte v celém těle, tak do toho!!
Jsem strašně ráda, že jsem si ty knihy koupila! Přestože mám za sebou teprve první díl vím, že tohle je přesně něco, co miluji!!

Výzva Výzva Elle Kennedy

Elle opět nezklamala
Já tohle prostě miluju. Hokejisti z Briaru jsou prostě boží ️
Elle tohle prostě umí a já její knihy žeru
Tohle je prostě boží, čte se to samo a nasmějete se.
Trošku mě naštvala Tay, když se rozešla s Conorem.. ale to by nebyla Tay, kdyby to neudělala z důvodu, z jakého udělala.
Každopádně tohle doporučuji! A kdo jste ještě nečetla, tak šup na to!

21.05.2021 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Mmm, Jimmy a Lena..to byla taky úžasná jízda.
Pořád jsem četla a každou chvilku si říkala, že už po sobě musí skočit, protože ta chemie tam byla ať se to Jimmymu líbilo nebo ne, vůbec mě nenapadlo, že k tomu dojde tak, jak došlo.
Je to šíleně čtivé. Jimmy se stal můj oblíbenec i přes to, kvůli čemu se léčil. Neměl to jednoduché...a Lena byla skvělá, jak se nedala . Doporučuji!

27.02.2021 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Co napsat? Nevím. Autorku miluju a každá její knížka je úžasná. Opět skvělý příběh

11.11.2020 5 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Snad u žádné knihy jsem nebyla tak vynervovaná, naštvaná, podrážděná... Nechtěla jsem nikomu dát jednu pěstí aby se vzpamatoval.. Ale taky jsem četla se zatajeným dechem a nemohla jsem přestat číst. Tolik pocitů u jedné knihy.. Uf. Ale stálo to za to, krásný příběh. Čtivé. Super zápletka. Autorka prostě umí psát!!

30.10.2020 5 z 5

On On Elle Kennedy

Nevím proč jsem otalela s přečtením...bala jsem se číst gay roman... No, lituji, že jsem si ho nepřečetla dřív. Bylo to super.

17.10.2020 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Kniha se četla sama. Je vtipná, čtivá, to mám ráda. Miluju, když začnu číst a nemůžu přestat. Rozhodně doporučuji :)

18.07.2020 5 z 5