ivetapl

Rockový polibekRockový polibekKylie Scott

Ben a Lizzy.. Věkový rozdíl 8 let. A Lizzy mi přišla víc dospělá než Ben ????
Nějak nevím, co k tomu říct. Opět se to nádherně četlo a je to skvělé zakončení série .
Martha mě tady vyloženě sr**a a obešla bych s bez ní ... ale na tom, že to bylo skvělé to asi nic nezmění .
Sérii určitě doporučuji .

včera

Rockový riskRockový riskKylie Scott

Mmm, Jimmy a Lena..to byla taky úžasná jízda.
Pořád jsem četla a každou chvilku si říkala, že už po sobě musí skočit, protože ta chemie tam byla ať se to Jimmymu líbilo nebo ne, vůbec mě nenapadlo, že k tomu dojde tak, jak došlo.
Je to šíleně čtivé. Jimmy se stal můj oblíbenec i přes to, kvůli čemu se léčil. Neměl to jednoduché...a Lena byla skvělá, jak se nedala . Doporučuji!

Rockové sóloRockové sóloKylie Scott

Boží!! Řekla bych, že o chloupek lepší, než rocková hvězda. Autorka umí!

Rocková hvězdaRocková hvězdaKylie Scott

Toto bylo skvělé oddechové čtení. Líbí se mi, že Ev nebyla vyhublá modelka, ale krev a mlíko. Krásný příběh

Plamen v násPlamen v násJ. Lynn (pseudonym)

Boží. Miluji každou knihu od autorky

Talisman pro štěstíTalisman pro štěstíHelena Hunting

Skvělá oddechovka

Přísně tajnéPřísně tajnéElle Kennedy

Úžasné. Miluji jejich tvorbu!!

Bez závazkůBez závazkůVi Keeland

Opět úžasné!! Miluji autorky tvorbu! :)

Stingerův pádStingerův pádMia Sheridan

Skvělá oddechovka

To nejlepší v násTo nejlepší v násColleen Hoover

Quinn mě šíleně vytáčela. Obdivuji Grahamma, že s ní zůstal... Úplně mě to nebavilo a uvažovala jsem o odložení knihy...

Zakázané nociZakázané nociLiv Morris

Tohle bylo...úžasný.
Příběh krásně plynul. Je to hrozně čtivé! Často jsem se u knihy usmívala a od 241 stránky až dokonce jsem se usmívala v kuse. Líbilo se mi, že tam není žádná další ženská, která by se mezi ně pletla. Není tam bůh ví jaká zápletka a to se mi opravdu líbí. Ne všude se musí na několik týdnů odloučit...

Nemilosrdný králNemilosrdný králMeghan March

Příběh je úžasný. Napsané je to skvěle, čtivé, svižné. Nebudete se nudit! Líbí se mi, že je to i z pohledu Lachlana.
Líbí se mi, že Kiera není vyhublá princezna, ale je to žena krev a mléko, která se jen tak nedá.
Lachlan...já badboye v knihách miluju a tohohle jsem si zamilovala hned co se tam objevil. Jediné co mi na něm vadí, je to jméno ..
Tohle doporučuji všema deseti!!!

BossBossA. Stainforth (pseudonym)

Hrozny. Hrozny . Hrozny....styl psaní mě fakt nebavil. Ukňouraný Teo? Díky, už nikdy...

20. lednaodpad!

Archerův hlasArcherův hlasMia Sheridan

Archera mi bylo hrozně líto. Tím, čím si prošel,by si neměl projít nikdo. Zvlášť ne malé dítě, které za nic nemůže...O tom jak se na něj potom lidé dívali ani nemluvím... Bree je skvělá. Jsem ráda, že si stála za tím, že ho neopustí. Sama to v životě neměla lehké. Našli v sobě určité porozumění ♥️ Ke konci jsem se zase nechala nachytat a věřila, že to neskončí dobře ????...Je to opravdu úžasný příběh a rozhodně ho doporučuji!! ????

Kontroverzní princeznaKontroverzní princeznaJodi Ellen Malpas

Úžasný !! Skvělá knížka.

Graysonův slibGraysonův slibMia Sheridan

Úžasná kniha s úžasným příběhem

SelekceSelekceKiera Cass

Úžasný, úžasný, úžasný!!!

JiskřeníJiskřeníPenelope Douglas

Úžasná kniha! Asia e mi líbila i o malililinko víc, než nádech. Autorka se zapsala mezi mé nejoblíbenější!

24.12.2020

River WildRiver WildSamantha Towle

Kdyby šlo víc hvězdiček, dám je. Úžasná kniha. Autorka se stala mou oblíbenou. Tohle bylo skvělé!!

24.12.2020

OnOnCarey Heywood

První věc - Obálka se vůbec nehodí k obsahu. Přítomnost jsem četla jen přímou řeč, protože mě to fakt nebavilo a Sára se chovala jak kráva. Minulost byla lepší. Ovšem nechápu, jak na ni mohl Will čekat 7 let ... nedoporučuji..

22.12.2020

Moje nejoblíbenější jednorázovkaMoje nejoblíbenější jednorázovkaChristina Lauren

Tak tohle bylo....ach jo, hrozný. Stejně jako Spolubydlící & Miluju tě, nenávidím tě. Nemělo to žádnou jiskru... Nápad dobrý, ale realizace nic moc. Sex? Hrozný. Kam zmizela ta vášeň co byla v sériích Božský a Vášnivý??! Jako kdyby to napsal někdo úplně jiný...
Doufala jsem, že tato kniha bude lepší, než předchozí dvě. Kam zmizela ta jiskra, co byla v sérii Božský a Vášnivý?
Christin Lauren miluju, ale do dalších knih už nepůjdu - pokud se to nebude týkat pokračování Božského...

16.12.2020

ZničenáZničenáRachel Van Dyken

Úžasný! Nádherný,smutný,vtipný, veselý příběh. Těším se na další díly.

14.12.2020

Nedotýkej se měNedotýkej se měLaura Kneidl

Vyloženě new adult nevyhledavam, ale tohle je úžasný!! Nádherný příběh. Moc se těším na pokračování

10.12.2020

Americký králAmerický králSierra Simone

První díl mě nevzal úplně.
Ale jako celek je to bomba! Rozhodně doporučuji!!!

29.11.2020

Jak hacknout zlomené srdceJak hacknout zlomené srdceKristin Rockaway

Jako odpočinkové čtení asi jo. Ale knížka mě nějak nevzala...čte se lehce, ale něco mi tam chybělo...znovu určitě číst nebudu..

28.11.2020

Boháč z Park AvenueBoháč z Park AvenueVi Keeland

Škoda, že nejde dát více hvězdiček! Miluji tohle duo. Opět úžasné!!

25.11.2020

Americký princAmerický princSierra Simone

Úplně nevím, co napsat. Jsem z dění hotová a šíleně zvědavá, jak to dopadne..

24.11.2020

30 dní touhy30 dní touhyChristine D’Abo

Krásná obálka. Kniha mě úplně nebavila, ale ani jsme se úplně nenudila. Ideální čtení na období podzim /zima

22.11.2020

S pozdravem CarterS pozdravem CarterW. G. (pseudonym)

Úžasná kniha. Autorka se zařadila k mým oblíbeným. Předchozí knihy jsou také bomba

19.11.2020

NádechNádechPenelope Douglas

Co se škádlívá, rádo se mívá. Krásný příběh, krásná kniha. Autorka se zařadila k mým oblíbeným.

18.11.2020